MODA - ÜNLÜLER

Dior'un yeni Icons Erkek Giyim kampanyasının başrolünde Robert Pattinson var

Ünlü oyuncu Robert Pattinson, Dior’un en yeni koleksiyonu Icons Erkek Giyim’in kampanyasının yıldızı oldu. Koleksiyon, Dior Kreatif Direktörü Kim Jones'un zamansız gardırobun temel parçalarından oluşuyor

profil
BT Ekip
30.10.2023
Dior'un yeni Icons Erkek Giyim kampanyasının başrolünde Robert Pattinson var

Dior'un yeni Icons Erkek Giyim kampanyasının yüzü olan ünlü oyuncu Robert Pattinson, kreatif direktör Kim Jones tarafından tasarlanan yepyeni sade stiller yelpazesini tanıtıyor.

Markanın ilk denim koleksiyonunun devamı olan Dior Icons serisi, zamansızlığa odaklanıyor. 1 Aralık'ta Dior mağazalarında satışa sunulacak olan koleksiyon; çok sayıda mont, deri bomber, kaşmir kazak, geniş pantolon ve minimalist katmanlardan oluşuyor. Ek olarak koleksiyon, Dior Gallop omuz çantası ve Dior Buffalo Derby ayakkabıları da dahil olmak üzere bir dizi aksesuarı da içeriyor.

Alasdair McLellan'ın görüntülediği, sanat yönetmenliğini Ronnie Cooke Newhouse'un ve stilini Ellie Grace Cumming'in üstlendiği kampanyada Pattinson, koleksiyondan bir dizi nötr tonlu kıyafet giyiyor.

Dior'un marka elçisi olan Pattinson, Fransız moda eviyle uzun süredir devam eden bir ilişkiye sahip: 2013'ten bu yana Dior Homme kokusunun yüzü olarak görev yapıyor ve 2016'dan beri birçok başka erkek giyim kampanyasına da öncülük etti.

Kim Jones, Robert Pattinson’ın son kampanyalarının yüzü olmasıyla ilgili şöyle konuştu: “Robert'la giyim ve imalat hakkında çok konuşuyoruz çünkü kendisinin modaya büyük ilgisi var. Koleksiyonun konseptinde bunu tartıştığımız için Dior Icons giymenin onun için mükemmel olacağını düşündüm. Kendisi benim iyi bir arkadaşım ve bu yüzden koleksiyonun modelliğini yapması güzel olacak diye düşündük."

Önceki ve Sonraki
Haberler