MODA - ALIŞ - VERİŞ

Aquazzura ilk çanta koleksiyonunu tanıttı

Ayakkabılarıyla kadınların gönlünde taht kuran Aquazzura, ilk çanta koleksiyonunu moda severlerin beğenisine sundu. Aquazzura Kreatif Direktörü Edgardo Osorio, koleksiyon ile ilgili "Çantaların tasarımlarının logoya ihtiyaç duyulmayacak kadar ayırt edilebilir ve güçlü olmasını istedim. Gündüz çantaları çok yönlü ve gündüzden geceye taşınabilecek şekilde tasarlandı" dedi

Aquazzura ilk çanta koleksiyonunu tanıttı

Aquazzura, yeni 10 yılına kreatif direktör Edgardo Osorio'nun vizyonuna yakışır şekilde adım atarak, 2023 Pre- Sonbahar koleksiyonuyla  birlikte, ürün gamını çanta dünyasına doğru genişletiyor.

Aquazzura Çanta Koleksiyonu, markanın imzası niteliğindeki el işçiliği ve benzersiz stil kodlarının, modernite duygusunun ve zamansız bir zarafetin damga vurduğu modellerden oluşuyor.

Gündüzden geceye kullanılabilir çantalardan oluşan  koleksiyon hazırlanırken; yumuşak napadan rafyaya, lamine derilerden lüks egzotik kroko baskılara ve satene kadar tüm malzemeler üstün kalite, esneklik ve zarafet özellikleri göz önünde bulundurularak özenle seçilmiş. Renk paleti; zamansız siyah, camel ve beyaz renklerin yanı sıra zümrüt yeşili, İbiza mavisi ve ayçiçeği sarısının parlak tonlarıyla ve yaldızlı metalik ışıltılı dégradé gün batımı tonlarıyla koleksiyonun kimliğini pekiştiriyor.

10 yıl boyunca ayakkabı tasarladıktan sonra artık çantalara yönelmek için doğru zaman olduğunu hissettiğini söyleyen Edgardo Osorio, koleksiyon ile ilgili değerlendirmesinde "Çantaların tasarımlarının logoya ihtiyaç duyulmayacak kadar ayırt edilebilir ve güçlü olmasını istedim. Gündüz çantaları çok yönlü ve gündüzden geceye taşınabilecek şekilde tasarlandı" dedi.

Aquazzura'nın neşeli, eklektik estetik çizgisinin, İtalyan işçiliğinin ve evrensel güzellik anlayışının bir ifadesi niteliğindeki çanta koleksiyonu, Beymen’lerde ve www.beymen.com adresinde moda severlerle buluşuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler