MODA - ALIŞ - VERİŞ

İsviçreli saat üreticisi Girard-Perregaux, Aston Martin için saat tasarladı

İsviçreli saat üreticisi Girard-Perregaux, lüks otomobil markası Aston Martin için çok özel bir saat tasarımına imza attı. Koleksiyonerleri hedefleyen Laureato Green Ceramic Aston Martin Edition saate yeşil renk hakim

İsviçreli saat üreticisi Girard-Perregaux, Aston Martin için saat tasarladı

İsviçreli lüks saat üreticisi Girard-Perregaux, İngiliz otomobil üreticisi Aston Martin ile üçüncü sınırlı üretim ortaklığı olacak bir iş birliğine imza attı ve özel bir saat üretti. Nadir bulunan mükemmellik dünyasını takdir eden koleksiyonerleri hedefleyen Laureato Green Ceramic Aston Martin Edition saate, seramik yapmak için kullanılan zirkonyuma belirli bir miktarda metalik oksit eklenerek elde edilen yeşil renk hakim. Seramik, çelikten yedi kat daha serttir ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Girard-Perregaux, bu yolla saatin zamanın geçmesiyle eskimeyeceğini veya solmayacağını söylüyor.

Saatin kadranı, ‘AM’ logosunda bulunan elmas benzeri bir desen ve otomobil markasının bazı yüksek performanslı araçlarında bulunan kapitone koltuklar olan çapraz hatlı bir tasarımla sunuluyor.

Aston Martin daha önce bir İngiliz erkek giyim perakendecisi olan Hackett ile de iş birliği yapmış, 2019'da da Aston Martin Yarış Takımı’nı giydirmesi için Hugo Boss ile anlaşma imzalamıştı.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi