MODA - ALIŞ - VERİŞ

Louis Vuitton Tambour saatin yeni versiyonları İlkbahar-Yaz 2024 defilesinde tanıtıldı

İlk kez 21 yıl önce tanıtılan Louis Vuitton Tambour saatler, yıllar sonra yeniden yorumlandı. Nicolas Ghesquière imzalı İlkbahar-Yaz 2024 kadın defilesinde sergilenen yeni Tambour saatin beş farklı versiyonu bulunuyor

profil
BT Ekip
10.10.2023
Louis Vuitton Tambour saatin yeni versiyonları İlkbahar-Yaz 2024 defilesinde tanıtıldı

2002 yılında Louis Vuitton, zamanın yorumlanmasına dair cesur ve çarpıcı bir vizyona sahip, davul şeklindeki kasasıyla hemen tanınan Tambour saatinin prömiyerini yaptı. 21 yıl sonra olgunlaşan ifadesiyle Tambour; olağanüstü yüzey, zarafet ve bütünsel hatlarla ifade edilen daha nazik bir form ile karşımıza çıkıyor.

Louis Vuitton saatçiliğinin lansmanından bu yana ilk kez, bu yılın Temmuz ayında piyasaya sürülen yeni Tambour saat, Nicolas Ghesquière imzalı İlkbahar-Yaz 2024 kadın defilesi sırasında podyumda sergilendi.

Bu saatler adeta bir bileziği andıran entegre kayışı ve La Fabrique du Temps Louis Vuitton tarafından, süsleme ve bitişlere özel önem verilerek tasarlanan yeni otomatik mekanizmasıyla öne çıkıyor.

Tambour'un ikisi mavi ve gri kadranlı çelik, biri gümüş kadranlı sarı altın, biri çikolata kadranlı pembe altın ve iki renkli olan beş adet versiyonu bulunuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog