MODA - ALIŞ - VERİŞ

Işıltılı Rabanne H&M koleksiyonu partı̇ler için en şık görünümleri sunuyor

Rabanne ile H&M’in iş birliğinden doğan Rabanne H&M koleksiyonu, 1970'li yılların havuz partilerinin çekici havasını yansıtıyor. Koleksiyon, ışıltılı disk-o-rama elbiseler, dar katlanmış örgüler ve kokteyller için uygun olan lüks günlük kıyafetlerden oluşuyor

profil
BT Ekip
27.10.2023
Işıltılı Rabanne H&M koleksiyonu partı̇ler için en şık görünümleri sunuyor

H&M, büyük beğeni toplayan tasarımcı iş birliği serisine, ışıltılı ve yüksek enerjili bir koleksiyon daha eklemek için Rabanne ile bir araya geliyor. Radikal tasarımları yenilikçi ve özel işçilikle birleştiren bu göz alıcı koleksiyon, Rabanne markasının kurucusu Paco Rabanne'ın fütüristik koleksiyonlarından ilham alıyor. Koleksiyon, 2013'ten bu yana Rabanne’ın kreatif direktörlüğünü üstlenen Julien Dossena tarafından, ikonlaşmış parçaların güncel esintilerle birleştirilmesi ile yeniden yorumlanıyor. Metal, kalıplanmış özel maddeler ve kağıtları kullanarak, eşsiz terziliğiyle yarattığı koleksiyonları ile sınırları aşan Paco Rabanne, 1960'larda ikonik hale gelen eşsiz metalik örgü elbiseleriyle modada gösteriş algısını elleriyle yazdı. Günümüzde Rabanne, H&M için hazırladığı bu özel koleksiyon ile çağdaş ve retro esintili olan marka stilini yeni bir boyuta taşıyor. 

1970'li yılların havuz partilerinin çekici havasını yansıtan koleksiyon, ışıltılı disk-o-rama elbiseler, dar katlanmış örgüler ve kokteyller için uygun olan lüks günlük kıyafetlerden oluşuyor. Rabanne'ın göz alıcı mirasından ilham alan Parisli modaevinin kreatif direktörü Julien Dossena, geçmiş tasarımlarda kullanılan metalik örgüler, disko havasını yansıtan aynalı ve payetli keskin terzilik içeren parçalar ile birbirinden eğlenceli aksesuarları Rabanne H&M koleksiyonu’nda birleştiriyor. Koleksiyonda kadın giyim, erkek giyim, ayakkabı ve aksesuarların yanı sıra ev dekorasyonu kapsülü de yüksek moda çizgisini tamamlıyor. Koleksiyon, 9 Kasım 2023 tarihinde, H&M İstinye Park mağazası ve hm.com’da online olarak satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi