MODA - ALIŞ - VERİŞ

Intimissimi yeni yılı Xmas koleksiyonu ile kutluyor

Ünlü iç giyim markası Intimissimi, yılbaşına adadığı Sonbahar/Kış 23-24 Xmas koleksiyonu için, gösterişli bir tren yolcuğunda geçen görkemli bir kampanya hazırladı. Koleksiyonda parti havasını çağrıştıran ışıltılı iç çamaşırları, sofistike bodysuitler gibi parçalar yer alıyor

profil
BT Ekip
15.11.2023
Intimissimi yeni yılı Xmas koleksiyonu ile kutluyor

Yılın en neşeli zamanı yaklaşıyor ve bu sezon için Intimissimi; yılbaşına adanmış Sonbahar/Kış 23-24 koleksiyonunda en rafine korseleri, rahat ve sıcak pijamaları ve tam bir parti havasında sofistike bodysuitleri keşfedeceğiniz benzersiz bir deneyim sunuyor.

Gösterişli bir trende görüntülenen yılbaşı kampanyası; Intimissimi kadınlarının şık iç çamaşırlarıyla yılbaşı sabahına uyandıkları, hediyelerini paylaştıkları, eşsiz kutlama yemeğini yedikleri ya da eğlence dolu yıl sonu partilerine hazırlandıkları, keyifli ve heyecanlı anları paylaştıkları yolculuğu anlatıyor.

Kampanyanın yıldızı; klasik balmumu kırmızısının yanı sıra siyah ve gece mavisi renklerinin de yer aldığı, zarif danteller ve parlak taşlarla süslenmiş, duygusallığı ön plana çıkaran yılbaşı korseleri oluyor. Işıldayan saçaklar ve simli detaylar, gece mavisi ve siyah renklerde sunulan ve koleksiyondaki en özel seçeneği temsil eden kadife serisine ekstra bir ışık dokunuşu katıyor.

Intimissimi, korselere eşlik etmek üzere, yılbaşı sezonu için mükemmel bir parti görünümü sunan yeni bir bodysuit serisi hazırladı. Bu özel parçalar; siyah, mavi ve kahverengiden oluşan koyu ve zarif bir renk paletinde derin yakalar, dikkat çekici şeffaf kesimler ve saten gibi değerli kumaşlar ile karakterize edilirken göz alıcı taşlar, şeffaf tül ve deri efektli malzemeler ile tamamlanıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog