MODA - ALIŞ - VERİŞ

Intimissimi’den her bedendeki kadına uygun koleksiyon: Mikrofiber

Intimissimi, F bedene kadar mevcut olan ve her kadının iç çamaşırı çekmecesinde mutlaka bulunması gereken en yeni mikrofiber koleksiyonunu tanıttı

Intimissimi’den her bedendeki kadına uygun koleksiyon: Mikrofiber

Birçok ayırt edici özelliği ile benzersiz konfor sunan Intimissimi yeni mikrofiber koleksiyonu hem çok yumuşak, hem de ultra ince, bedeni saran ve ipeksi yapısı ile farklı iç çamaşırı stillerine çok iyi uyum sağlıyor. Koleksiyonda öne çıkan balkonet sutyen tasarımları şöyle: Daha fazla destek, vücudun nefes almasına izin veren ve büyük bedenlere uyumlu ayarlanabilir askıları ile Francesca, ek destek için tül detay ile güçlendirilen, yumuşak kulp ve vücudu en iyi şekilde sararak destekleyen Greta, ve son olarak da hafif dolgulu ve balenli kapları ile daraltıcı olmadan vücuda oturan bir tutuş sunan Sofia.

Yeni Intimissimi mikrofiber koleksiyonu; günlük rahat görünümlerden zarif şıklığa, vücuda oturan elbiselere kadar, günün her saati ve her durumda tüm kadınlar için birebir. Mikrofiber tasarımların sunduğu ‘ikinci ten’ hissi, yalnızca farklı cilt tonlarına uygun seçenekler ile değil aynı zamanda fark edilmeyen stilleri ile de giydiğinizi bile hissetmemenizi sağlayan formuyla özgürlük ve hareket kolaylığı vaat ediyor. Bu koleksiyon ile marka, kadın iç çamaşırları söz konusu olduğunda sadelik ve rahatlığın ne kadar önemli olduğuna dikkat çekiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler