EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Hunter’dan ‘Killing Eve’ için özel koleksiyon

İngiliz casus-gerilim dizisi ‘Killing Eve’ ile iş birliği yapan Hunter, özel bir kapsül koleksiyon hazırladı. Hunter x Killing Eve adlı koleksiyonda The Hunting ve The Chasing adlı iki model bulunuyor.

Hunter’dan ‘Killing Eve’ için özel koleksiyon

Ödüllü TV dizisi ‘Killing Eve’; Hunter ile iş birliği yaparak, içinde yapımın ruhundan ve ikonik stil anlarından ilham alan ayakkabı koleksiyonunu çıkardı. 7 Şubat’ta piyasaya sürülen sınırlı sayıdaki kapsül koleksiyon, Hunter için iki yeni tasarım içeriyor: Siyah ve zeytin renginde sunulan ve orta boyda bir bot olan The Hunting ile siyah, zeytin rengi ve deve tüyü rengindeki diz boyundaki The Chasing. Koleksiyondaki her iki model de dizinin zorlu, cüretkar ve cesur temalarından ilham alınarak işlevsel olacak şekilde tasarlanmış. Botlar; su geçirmez Stetson deri, hafif doğal kauçuk ve geri dönüştürülmüş vegan yün astar ile geri dönüştürülmüş balistik naylondan yapılmış. Her iki model de Hunter’ın FSC sertifikalı kauçuktan yapılmış kalın, yüksek kavramalı tabanı ile tamamlanmış. Botların fiyatı ise 195 ile 295 pound arasında değişiyor.

‘Killing Eve’ baş yapımcısı ve Sid Gentle Films CEO’su Sally Woodward Gentle, Hunter ile iş birlikleri ve koleksiyonla ilgili şunları söyledi: “Hunter, 160 yılı aşkın bir geçmişi olan, dünya çapında ünlü bir marka ve bu kapsül koleksiyonda onlarla iş birliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Koruma, işlevsellik ve stilin birleşimi, ‘Killing Eve’ için mükemmel bir seçim.”

Hunter x Killing Eve koleksiyonu; Selfridges, Harvey Nichols ve Liberty dahil olmak üzere seçili mağazalarda satışa sunuldu.

Bu ‘Killing Eve’in ilk moda iş birliği değil. Jodie Comer’ın canlandırdığı psikopat suikastçı ‘Villanelle’i merkezine alan İngiliz casus-gerilim dizisi, lüks iç giyim markası Coco de Mer ile de ortak bir koleksiyon çıkarmıştı.

Önceki ve Sonraki
Haberler