MODA - ALIŞ - VERİŞ

Havaianas parmak arası terliklere Dolce & Gabbana dokunuşu

Dolce & Gabbana ve Havaianas, İtalyan lüksünü Brezilya plaj stiliyle harmanlayan özel bir parmak arası terlik koleksiyonu için güçlerini birleştirdi. Bu iş birliği; leopar ve zebra desenlerinin yanı sıra Akdeniz esintili motifler de dahil olmak üzere göz alıcı desenlere sahip dört farklı tasarım sunuyor

profil
BT Ekip
19.06.2024
Havaianas parmak arası terliklere Dolce & Gabbana dokunuşu

Havaianas, 2024 yazına özel yeni bir parmak arası terlik koleksiyonu için Dolce & Gabbana ile iş birliği yaptı. Sınırlı sayıda üretilen uniseks koleksiyon, dört baskı halinde üretilen klasik parmak arası terlik modellerini içeriyor. Desenler; leopar ve zebra baskılarının yanı sıra Blu Mediterraneo ve Carretto Siciliano motiflerinden oluşuyor.

Koleksiyon, Dolce & Gabbana’nın yüksek moda hassasiyetini Havaianas’ın ikonik plaj giyimiyle birleştirerek her iki markadan da izler taşıyor. Her bir parmak arası terlik çifti, her iki şirketin logolarıyla yaz sezonunun rahatlığını yansıtıyor.

13 Haziran'da piyasaya sürülen ve her bir çiftin 139 dolarlık etikete sahip olduğu koleksiyon, bu eşsiz ortaklığın premium doğasını yansıtıyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler