MODA - ALIŞ - VERİŞ

H&M Studio A/W 23 koleksiyonuna heykelsi siyah hükmediyor

Kararlılık, cüretkarlık ve mükemmeliyet için tasarlanmış olan H&M Studio'nun yeni koleksiyonu, benzersiz bir tarzla yeni sezona sinematografik bir giriş yapıyor. Koleksiyon, siyahın sadeliğini ve karakterlere göre şekillendirilmiş zarafetini temsil ediyor

H&M Studio A/W 23 koleksiyonuna heykelsi siyah hükmediyor

H&M Studio'nun A/W23 koleksiyonuna yeni bir karanlık cazibe havası hakim. H&M A/W23 Studio Koleksiyonu, siyahın sadeliğini ve karakterlere göre şekillendirilmiş zarafetini temsil eden ‘film noir’ siluetlerinden ilham alıyor ve dramatik kadın kahramanlarının çekiciliğini yansıtıyor. Kararlı, cüretkar ve mükemmel bir şekilde özenle dikilmiş keskin takım elbise ve heykelsi ceket, zımba ve aksesuarlarla dengeleniyor. H&M Studio A/W23 koleksiyonu 28 Eylül'den itibaren hm.com'da online olarak satışa sunulacak.

H&M Tasarım ve Kreatif Direktörü diyor Ann-Sofie Johansson, koleksiyonla ilgili şunları söyledi: “H&M Studio, H&M’in çok yönlü moda öncüsü koleksiyonu. Sonbahar için tasarım ekibimiz pragmatik ama romantik hissettiren bir koleksiyon yarattı. Koleksiyon, yüksek kalite ve mükemmel dikimiyle anında aşık olacağınız ve yıllarca tekrar tekrar giyeceğiniz dış giyim ve jeanlarden oluşuyor.”

Kilit parçalar, tutsak bir izleyici kitlesi geliştirmek için tasarlandı. Gündüz için, beli dar kesimli siyah bir maksi ceket ve büyük fiyonklu parlak beyaz bir gömlek kadınsı cazibeyi ortaya çıkarıyor. Akşamlar için de, şampanya rengi taşlarla süslenmiş alçak belli kot pantolon ve uyumlu bir ceket, beyaz jilet yakalı A-kesim siyah mini elbisenin yanında göz kamaştırıyor. Şık nappa-deri botlar ve gösterişli mücevherler gibi aksesuarlar da ışıltı ekliyor. H&M Studio arşivlerine hoş bir dönüş yapan birkaç favori parçadan biri olan dolgulu el çantası, bu sefer sonbahar için yumuşak siyah deriyle elden geçirildi. Koleksiyon, geri dönüştürülmüş polyester ve Tencel de dahil olmak üzere çoğunluğu daha sürdürülebilir kaynaklı materyallerden yapılmış dayanıklı, yüksek kaliteli kumaşları öne çıkarıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi