MODA - ALIŞ - VERİŞ

H&M ikonik bebek markası Sophie la Girafe ile iş birliğini duyurdu

H&M, miniklerin çok sevdiği Sophie zürafasıyla ünlü olan Sophie la Girafe ile iş birliği yaparak özel bir koleksiyona imza attı. Koleksiyonda H&M; Sophie La Girafe ürünlerinin özünü bozmadan, yepyeni tasarımlara dönüştürüyor. Koleksiyonda özel detaylar, yumuşak materyaller ve sevimli baskılar ön plana çıkıyor

profil
BT Ekip
23.10.2023
H&M ikonik bebek markası Sophie la Girafe ile iş birliğini duyurdu

H&M, 1961 yılında Paris'te ortaya çıkan ikonik bebek markası Sophie La Girafe ile özel bir iş birliğine imza atıyor. Kurulduğundan bu yana Sophie La Girafe, oyuncakları ile tüm dünyada yeni doğan bebeklerin vazgeçilmez bir arkadaşı oluyor. Bu özel koleksiyon, Sophie La Girafe markasının bir moda markasıyla yaptığı ilk iş birliği olarak tarihe geçiyor. Sophie La Girafe x H&M iş birliği 26 Ekim 2023 tarihinde online olarak, hm.com ve mağazalar’da satışa sunulacak. H&M Member’lar, Sophie La Giraffe markalı oyuncak ve diş kaşıyıcılarda geçerli olacak olan %20 indirim fırsatı ve diğer tüm detayları H&M Member hesaplarından inceleyebilirler.

Sonbahar- Kış aylarına geçerken, Sophie La Girafe x H&M koleksiyonu yeni doğan bebeklerin ihtiyaç duyacağı tüm detaylara odaklanıyor. Bu sevimli koleksiyon içerisinde yumuşak ve rahat zıbınlar, tasarım altlar, kadife tulumlar, pijamalar, sıcak tutan tüylü ceketler, üstler ve şapkalar bulunuyor. Bebekler için günlük kullanıma uygun kadife hırka, penye altlar ve örme jakarlı bir takım yer alıyor. Daha şık görünümler için ise, fırfır detaylı yakalı bir elbise ve papyonlu bir polo tişört koleksiyonla adeta birebir uyumlanıyor.

Koleksiyon’da hediye olarak da tercih edebileceğiniz çok sayıda özel parça yer alıyor. Özellikle Sophie'nin kendi isteği üzerine gelen renk paleti ile sıcak kahverengiler ve beyaz canlı baskılar günlük kullanım için seçenekler sunuyor. Koleksiyonda Sophie La Girafe markasının klasik desenleri H&M konforu ile bir araya geliyor. İş birliğinde, rahatlık ve yumuşaklık ön planda tutuluyor. Jarse ve jakarlı örmeler organik pamuktan, kadifeler organik pamuk ile geri dönüştürülmüş polyesterden ve tüyler ise geri dönüştürülmüş polyesterden üretiliyor.

H&M Kids Tasarım ve Kreatif Başkanı Sofia Löfstedt, iş birliğiyle ilgili şunları söylüyor: “Sophie La Girafe ile iş birliği yapan ilk moda markası olmaktan gurur duyuyoruz. İkonik oyuncağın bize yaşattığı his, yapımında kullanılan yumuşacık materyaller, birbirinden sevimli özel nakışlar, sıcak ve doğal renk paletinden oluşan bu özel koleksiyon için yapacağımız tasarımların başlangıç noktası oldu. Her bir parça mükemmel bir hediye olmakla birlikte, zamansız tasarımları sayesinde bir sonraki kuşaklara da aktarılmayı hedefliyor. Böylece her bir parçanın çok daha uzun ömürlü olması amaçlanıyor. Koleksiyon bizi çok heyecanlandırıyor ve koleksiyonu Dünya çapındaki bebek ve ebeveynlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz."

VULLI/ Sophie La Girafe Genel Müdür Yardımcısı Stéphanie Arnaud ise şöyle konuşuyor: "Sophie La Girafe markası tüm dünyada tanınıyor, bu nedenle bir moda iş birliği için H&M yapılabilecek en iyi seçim. İkimiz de bebeklerin sahip olması gereken refah, kalite ve stil konularında aynı fikir ve değerleri savunuyoruz. Sonuç olarak bu ortak fikirlerimizi de koleksiyonumuza yansıtıyoruz. H&M'in döngüselliğe olan yaklaşımı ve bu koleksiyon için tercih ettiği organik ve geri dönüştürülmüş materyal seçimi bizi çok heyecanlandırdı. Çünkü, bu aynı zamanda Sophie La Girafe markası için de önemli bir yaklaşım. Kıyafet tasarımlarından baskılara kadar her şey son derece özenle düşünülerek tasarlanmış ve Sophie'yi bu özel tasarımlarda özgün olarak görmüş olmayı çok sevdik."

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki
Haberler