MODA - ALIŞ - VERİŞ

Arabalar’ın ünlü Mater’ı Crocs terliklerde hayat buluyor

Arabalar serisinde Radyatör Kasabası'nın sevilen çekicisi Mater, terlik olarak karşımızda! Crocs ile Pixar’ın iş birliğinden doğan terlik; Mater’ın tüm fiziksel özelliklerini yansıtıyor

profil
BT Ekip
23.10.2023
Arabalar’ın ünlü Mater’ı Crocs terliklerde hayat buluyor

Crocs farklı markalarla yaptığı iş birliklerinden doğan çılgın tasarımlarına devam ediyor. Ayakkabı sektörünün en yaratıcı iş birlikliklerine imza atmasıyla ünlü olan marka, daha önce Şimşek McQueen terlik için iş birliği yaptığı Pixar ile bir kez daha bir araya geldi. Bu kez her iki marka, Classic Clog'un ‘Mater’ versiyonuna imza attı.

Radiator Springs-Radyatör Kasabası'nın çocukların çok sevdiği çekicisi Mater, terlik için burun kısmından topuğa kadar özel detaylarla yeniden yaratıldı. Üst kısımda; imza niteliğindeki gözlerle süslenmiş ön camın, ayak ucunda esnek bir TPU motorla birleştiği görülüyor. Orta tabanda Mater’in görünümüne gönderme yapan grafikler bulunurken, terliğin bantında bir çekme kancası bulunuyor.

Pixar x Crocs Classic Clog ‘Mater’, 60 dolar etiketkle satışa sunuldu. Ancak yüksek talep nedeniyle stokların kısa sürede biteceği tahmin ediliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler