EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Gucci, yeni Bodrum mağazasını açtı

Gucci’nin Bodrum Yalıkavak’ta açtığı yeni mağazası 150 metrekarelik bir alana yayılıyor. Mağazanın iç tasarımında geleneksel ile modern uyumlu bir birliktelik sergiliyor

Gucci, yeni Bodrum mağazasını açtı

Gucci, Bodrum'daki yeni mağazasını Yalıkavak’ta açtı. Tek katta 150 metrekarelik bir alana ve giriş avlusuna yayılan mağazada; lüks moda evinin erkek ve kadın hazır giyim, çanta, ayakkabı, mücevher ve aksesuar ürünleri bulunuyor.

Müşterilerin kendilerini rahat hissetmeleri için tasarlanan çağdaş ve lüks mağaza; boş alan kullanımıyla da dikkat çekiyor. Gucci'nin koleksiyonlarını karakterize eden zarif ve çağdaş eklektizme uygun olarak mağaza, geleneksel ile modernin, endüstriyel ile romantiğin birleşimini yansıtıyor. Osmanlı dönemine saygı duruşu niteliğindeki mozaik döşeme ve işlemeli ahşap masalarla, eskitilmiş pirinç armatürler hoş bir kontrast oluşturuyor. Hasır mobilyalar, eski oryantal kilimler ve gösterişli iç ve dış mekan bitkileri de mağazada hemen dikkat çekiyor.

Mağazanın çatı terası, bölgenin eşsiz atmosferine uygun olarak yöresel kanepeler, püsküllerle süslenmiş güneş şemsiyeleri ve farklı yeşilliklerle ziyaretçilerini karşılıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler