MODA - ALIŞ - VERİŞ

Givenchy, Frozen’ın 10. yıl dönümüne özel koleksiyon hazırladı

Givenchy, Disney’in çok sevilen sevilen filmlerinden Frozen’ın 10. yılını onurlandırmak ve Hong Kong’ta açılan dünyanın ilk Disney Karlar Ülkesi temalı parkını kutlamak için özel bir kapsül koleksiyon hazırladı

profil
BT Ekip
22.01.2024
Givenchy, Frozen’ın 10. yıl dönümüne özel koleksiyon hazırladı

Fransız lüks markası Givenchy, Disney'in ödüllü uzun metrajlı filmi ‘Frozen'dan ilham alan İlkbahar/Yaz 2024 kapsül koleksiyonunu tanıttı. Filmin 10. yıl dönümünü onurlandırmak için hazırlanan koleksiyon, aynı zamanda Hong Kong'da açılan dünyanın ilk Disney Karlar Ülkesi temalı parkını da kutluyor.

Kız ve erkek çocuklara yönelik yedi tişört ve elbiseden oluşan kapsül koleksiyon; filmin imzası olan siyah, beyaz ve soluk mavi tonlarında yeniden tasarlanmış karakterler ve baskılar kullanılarak hazırlandı.

Koleksiyonun öne çıkan parçası; buz mavisi file ile zarif bir şekilde tasarlanmış ve korsajı Swarovski kristalleriyle süslenmiş, prenseslere uygun midi elbise. Koleksiyondaki diğer parçalar arasında Elsa portresi baskılı soluk mavi bir tişört, Elsa'nın kardan adam arkadaşı Olaf'ın siluetini taşıyan siyah beyaz gömlek, Dünya Disney Kalesi ve Givenchy'nin imza logosu yer alıyor.

12 yaşına kadar çocuklara yönelik olan koleksiyon şu anda Givenchy.com üzerinden satın alınabiliyor. Koleksiyondaki parçaların fiyatları 165 Euro ile 995 Euro arasında değişiyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog