MODA - ALIŞ - VERİŞ

Frida Kahlo’nun eserleri Kipling’in yeni koleksiyonunda hayat buluyor

Meksikalı ünlü ressam Frida Kahlo’nun eserleri, aksesuar markası Kipling’in yeni koleksiyonuna ilham verdi. Kipling x Frida Kahlo adını taşıyan koleksiyonda, Kahlo’nun eserlerini yansıtan dokuz çanta yer alıyor

Frida Kahlo’nun eserleri Kipling’in yeni koleksiyonunda hayat buluyor

Aksesuar markası Kipling, Meksikalı ünlü ressam Frida Kahlo'nun sanat eserlerinin yer aldığı yeni koleksiyonunu tanıttı.

Kipling x Frida Kahlo koleksiyonunda; hem orta, hem de mini boyutlarda hafif seyahat çantası Art, Hania omuz çantaları, Anto kompakt sırt çantası ve Bina spor çantası gibi en çok satan Kipling stilleri de dahil olmak üzere dokuz çanta bulunuyor.

Siyah zemin üzerine çiçekli çantalar, ‘Kahlo'nun sanatsal cesaretini’ hatırlatıyor. Çantaların üzerindeki desenler işleme gibi görünmesi için gür yeşillerin yanı sıra parlak maviler, ateşli turuncular ve sıcak pembeler estetik bir tarzda basılmış. Canlı baskıda ayrıca Kahlo'nun evcil hayvanını ve Kipling'in ikonik marka ikonunu hatırlatan gizli bir maymun ve Kahlo'nun kendine özgü görünümüne saygı duruşu niteliğinde çiçekli bir başlık takan parlak mavi bir maymun nazarlığı yer alıyor. Her çanta ayrıca tam ortasında metalik bir Kipling madalyonuna sahip.

Kipling x Frida Kahlo koleksiyonu dünya çapında önemli perakendecilerde ve online olarak Kipling.com’da 59.90 ile 159.90 Euro arasında değişen fiyatlarla satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog