MODA - ALIŞ - VERİŞ

Ferragamo’nun yeni çantası Hug, sarılmak için birebir!

Ferragamo’nun Sonbahar-Kış 2023 koleksiyonunda yer alan Hug çanta, geniş bir renk yelpazesine sahip. Çantanın kilitlerle tamamlanan iki kayışı ön paneli kucaklar gibi sarıyor ve çanta da ismini bu sarılıştan alıyor

Ferragamo’nun yeni çantası Hug, sarılmak için birebir!

Lüks İtalyan markası Ferragamo’nun yeni Hug çantaları büyük ilgi çekti. Markanın kreatif direktörü Maximilian Davis tarafından tasarlanan Ferragamo Hug çanta, yüksek işçilik ve modern duyarlılığı birleştiren zamansız bir siluete sahip.

İlk olarak markanın Milano'daki Sonbahar-Kış 2023 defilesinde görülen Hug çanta; zarafet ve işlevselliği bir araya getirerek her durum için mükemmel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Çantanın ayırt edici tasarımı, yapısında yatıyor: Simetrik Gancini kilitlerle tamamlanan iki kayış, ön paneli kucaklar gibi sarıyor ve çanta ismini de bu sarılıştan alıyor.

Fırçalanmış dana derisi, rugan ve süet olarak mevcut olan Hug çantanın iki boyutu bulunuyor. Hug Mecve, podyumda gösterildiği gibi kolun altında taşımak için idealken, çantanın tote çanta versiyonu ise yumuşak kese stilinde sunuluyor.

Çantanın renk paletinde ise siyah, beyaz ve gece mavisi gibi klasik tonların yanı sıra sarı ve alev kırmızısının canlı tonları da yer alıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog