MODA - ALIŞ - VERİŞ

Fendi, yaklaşan Ejderha Yılı'nı Fragment ve Pokémon iş birliği ile kutluyor

İtalyan moda markası Fendi, yaklaşan Ejderha Yılı'nı kutlamak için Hiroshi Fujiwara'nın sokak giyim markası Fragment ve ünlü çizgi filmden uyarlanan dijital oyun Pokémon ile iş birliği yaptı

profil
BT Ekip
20.12.2023
Fendi, yaklaşan Ejderha Yılı'nı Fragment ve Pokémon iş birliği ile kutluyor

Eğlenceli Fendi x Frgmnt x Pokémon koleksiyonu; erkekler ve kadınlar için çantalar, tişörtler, kapüşonlular ve ipek pijamaları 'Dragonair', 'Dratini' ve 'Dragonite' gibi ejderha tipi Pokémon'larla dönüştürüyor.

Temel stiller arasında Fendi'nin Peekaboo ve Baguette çantalarının yanı sıra alışveriş çantaları ve Fendi'nin ikonik FF logosu baskısıyla entegre Pokémon karakterlerinin yer aldığı erkek kamera çantası yer alıyor.

Koleksiyonda ayrıca cüzdanlar ve kart tutucular gibi küçük deri eşyaların yanı sıra Maison'un ikonik FF logosunu 'Dratini', 'Dragonair' ve ünlü 'Poké gibi Pokémon imzalarıyla birleştiren küpeler ve yüzükler dahil olmak üzere çeşitli pirinç takılar da yer alıyor.

İş birliği hakkında konuşan Fendi Couture ve Kadın Giyim Sanat Direktörü Kim Jones, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Hiroshi Fujiwara ile ilk kez 1999'da Londra'da tanıştım ve o benim idollerimden biri, onu çok seviyorum. O, gençlik moda ve sokak giyimi sahnesinin kışkırtıcı ismidir. Uzun zamandır Japonya'ya aşığım; bunun benim ve yaptıklarım üzerindeki etkisi çok büyük.”

İş birliği aynı zamanda oyuncuların Pokémon'u keşfedebilecekleri mobil oyun Pokémon Go ile bir ortaklığı da içeriyor. 4 Ocak 2024'ten itibaren Pokémon GO eğitmenleri, Fendi'nin Fragment ve Pokémon ile yaptığı Ejderha Yılı iş birliğinden tasarımları içeren dijital avatar ögelerini alabilecek.

Fendi x Frgmt x Pokémon kıyafet ve aksesuar koleksiyonu, 4 Ocak 2024'ten itibaren dünya çapındaki seçkin Fendi butiklerinde ve fendi.com'da satışa sunulacak.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog