MODA - ALIŞ - VERİŞ

Fendi Kayak Koleksiyonu performans ve stili bir araya getiriyor

2023 Kış sezonu için Fendi, performans ve stili bir araya getirmek üzere tasarlanan, inovatif bir kayak kapsül koleksiyonu hazırladı. Koleksiyonda yer alan geri dönüşüm parçalar ise doğaya saygı niteliği taşıyor. Kadın ve Erkek koleksiyonu olarak hazırlanan parçalarla Fendi, kayak pistlerinin tozunu atmak için gün sayıyor

profil
BT Ekip
01.11.2023
Fendi Kayak Koleksiyonu performans ve stili bir araya getiriyor

Fendi’nin 2023 Kış sezonu için hazırladığı, performans ve stili bir araya getiren inovatif kayak kapsül koleksiyonu, geri dönüşüm parçalarıyla dikkat çekiyor.

Kadın ve erkek için hazırlanan kapsül koleksiyonda; geometrik soyutlama içinde kaybolan, mavi, lila ve pudra pembesinin nüanslarını narin turuncu ve sarıya dönüşmek üzere harmanlayan, Fendi Shadow'un çok renkli bir versiyonuyla renkleniyor. Bu özgün baskı ile kayak kıyafeti, anorak ve fermuarlı ceketin teknik şekilleri şık bir tavır kazanıyor. Kayak sonrası anlar için dış giyimi tamamlayan Fendi Shadow jakarlı sıcak bir yün kazak; mavi ve sarı tonlarla pistleri ısıtıyor. Renkli stillerden farklı olarak, siyah ve mavi renkli klasik FF logolu kayak ceketi, aynı desene sahip polar ceketle kombinleniyor.

Kadın kayak kıyafeti parçaları, ikonik Fendi logoları eşliğinde klasik nötrlerle eşleştirilen aynı parlak renkleri gösteren Kadın Sonbahar/Kış 2023-24 koleksiyonu ile bağlantısıyla dikkat çekiyor. Kapüşonlu ve jakarlı kemerli kayak ceketi, deniz atıklarını ve kara kaynaklarından elde edilen plastiği yeniden üreten yüksek kaliteli tüketici sonrası geri dönüştürülmüş polyester iplikten üretilmiş. Kumaş, ceketi rüzgar geçirmez, su geçirmez ve nefes alabilir hale getiren bir membran ile eşleştirilmiş. Ceket ve eşleşen kayak pantolonu düz versiyonlar için antrasit gri ve parlak kırmızı renklerdeyken, klasik siyah ve beyaz dokunuşlar zamansız FF logosuyla renkleniyor. Klasik puffer ceket, bir tarafı siyah, diğer tarafı tütün renginde baştan aşağı FF logosu baskısıyla iki yönlü olarak kullanılabiliyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler