EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Erkek giyiminin sezon kodları

Konforun her şeyin ötesinde görüldüğü erkek modasında artık fark yaratan detaylar da dikkat çekiyor. 2019 Sonbahar-Kış sezonunda erkek modasının öne çıkan 4 stil kodunu mercek altına aldık.

profil
BT Ekip
24.10.2019
Erkek giyiminin sezon kodları

Giyim konusunda rahatlık neredeyse tüm erkekler için başlıca tercih sebebi. Fakat hem iş ortamında hem de günlük hayatta şıklıktan ödün vermeden de konforlu parçalar kullanmak mümkün. 2019 Sonbahar-Kış sezonunda kadife jean cut pantolonlar erkekler için bu imkanı sunuyor. 


Sonbahar-kış aylarının anahtar parçası olan dış giyim için artık erkek modasında da fark yaratan tasarımlar görüyoruz. Yaka detayı, renk geçişleri ya da düğme seçimi... Kalabalıktan detaylarla sıyrılan ve kesimiyle öne çıkan mont alternatifleri dikkat çekiyor. 


Jean pantolon ve gömlekler özellikle erkek modasında vazgeçilmez parçalar... Bu sezon jean pantolonlarda fit kesimler kadar yırtık detaylar da dikkat çekerken, kot ceketlerin yanına kot yelekleri de ekliyoruz. Jean gömlek ise elbette gardrobun jokeri!


Bu sezon Vahşi Batı'nın kovboylarından Rus mimarisine kültürler arası geçişi erkek modasında da görüyoruz. Eşofman altları ve parkalar, kovboy botları ve kovboy şapkalarıyla kombinleniyor. 


Önceki ve Sonraki
Haberler