EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Dua Lipa ile Puma’dan ‘kelebek’ koleksiyonu

Puma ile Dua Lipa, 2022’de çıkaracakları koleksiyon öncesi 18 Aralık’ta satışa sunulacak kapsül koleksiyonlarını tanıttı. Arnavutça’da kelebek anlamına gelen Flutur ismini taşıyan koleksiyon, 90’lardan ilham alan parçalardan oluşuyor

Dua Lipa ile Puma’dan ‘kelebek’ koleksiyonu

Ünlü şarkıcı Dua Lipa, spor giyim markası Puma ile önemli bir iş birliğine imza attı. Puma, güzel şarkıcıyla 2022'de büyük bir koleksiyon hazırlayacaklarını ama öncesinde 18 Aralık’ta, Flutur ismini verdikleri, iş birliklerinin ilk projesini satışa sunacaklarını duyurdu.

Sınırlı sayıda üretilen dört parçalı kapsül koleksiyon; hem giyim, hem ayakkabı içeriyor ve 2022'de piyasaya çıkacak olan asıl koleksiyon hakkında ipuçları barındırıyor.

Flutur; 90'lardan ilham alıyor ve ‘giymesi kolay siluetler’den oluşuyor. Kapsül koleksiyondaki her bir parça, Lipa'nın adı ve klasik Puma logosunu bir araya getiren, parlayan bir kelebeği andıran yeni bir logo sergiliyor.

Puma ile iş birliği hakkında konuşan Dua Lipa, şunları söyledi: "Benim için kelebekler sadece güzel yaratıklardan daha fazlasıdır; dönüşüm, umut ve metamorfoz gibi çok şeyi temsil ederler. Geçen yıl boyunca kelebek benim için özellikle sembolik ve anlamlı hale geldi. Kapsülün adı olan Flutur, Arnavutça ‘kelebek’ anlamına geliyor. Puma ile bu yeni başlangıcı kutlarken aynı zamanda mirasıma saygı göstermek için bu ismi ve logoyu seçtim.”

Puma x Dua Lipa 'Flutur' kapsül koleksiyonu, 18 Aralık'ta Puma.com, Puma mağazaları ve seçili perakendecilerde 30-115 pound arasında değişen fiyatlarla piyasaya sürülecek.

Önceki ve Sonraki
Haberler