EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Dior’dan altın rengi geçici dövmeler

Dior’un ikonik kokusu J'adore Eau de Parfum için hazırladığı yeni kampanya fotoğraflarında yer alan altın sarısı geçici dövmeler, seçkin Dior mağazalarında satışa sunuldu

Dior’dan altın rengi geçici dövmeler

Dior'un J'adore Eau de Parfum'ü, tartışmasız dünyanın en ünlü ve sevilen kokularından biridir. Parfümün, 8 rakamından ilham alınarak bizzat Christian Dior tarafından tasarlanan şişesi de en az kokunun kendisi kadar ünlüdür.

Dior, yıllara meydan okuyan bu ikonuk parfümü, ‘J'adore J'adore’ isimli yeni bir kampanya serisiyle kutluyor. Kampanya, fotoğrafçı Brigitte Niedermair tarafından çekilen karelerle yeni nesil J'adore kadınlarını tanıtıyor. Fotoğraflar; altın rengi elbiseler içindeki kadınları heykelsi tanrıçalara benzeyen J'adore şişesini tutarken gösteriyor. Fotoğraflarda parfüm şişeninin yanı sıra modellerin parmaklarına, sırtlarına ve bileklerine yerleştirilmiş küçük, altın dövmeler de dikkat çekiyor. Çok beğenilen bu geçici dövmeler, dileyenler tarafından satın alınabiliyor.

Kampanyanın bir parçası olarak, Peter Philips, sınırlı sayıda satışa sunulacak dövmelerden oluşan bir koleksiyon hazırladı. Dövmelerin en dikkat çekeninde, ‘Hayat Siyah Beyaz Değil, Hayat Altındır’ yazıyor. Slogan, Carmen Kass'ın yer aldığı orijinal 1999 kampanyasına bir övgü niteliği taşıyor.

Kampanyada ek ‘Don't Pretend’ ve ‘C'est Ca Que J'adore’ yazılı dövmeler de yer alıyor.

Geçici dövmeler, geçtiğimiz günlerde seçkin Dior mağazalarında satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler