EN ÇOK
OKUNAN
GÜZELLİK - MAKYAJ

Gözlerde renk ve ışıltı zamanı

Bu yıl göz makyajı, uzun süredir hiç olmadığı kadar renkli ve ışıl ışıl olacak. Siz de tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak bir göz makyajı yapmak isterseniz; renkleri ve ışıltısıyla öne çıkan bu farlardan birini tercih edebilirsiniz

profil
BT Ekip
15.12.2021
Gözlerde renk ve ışıltı zamanı

Ultimate Shadow Palette’in içerisindeki 16 büyüleyici renk tonu ile istediğiniz görünüme kolayca kavuşabilirsiniz. Yüksek pigmentasyonu sayesinde mat, metalik, ışıltılı ve saten bitişli olan far paletinin kadifemsi yapısı sayesinde kusursuz bir makyaja sahip olabilirsiniz.


Çok parlak bir görünüm elde etmek için gerçek altından yapılan bu far paletiyle ultra-metalik bir görünüm elde edebilirsiniz. Tüm palet, ve lezzetli kokulu kakao tozuyla hazırlanmış.


Farklı makyajlar deneyebileceğiniz bu far paletiyle dikkatleri üzerinize çekebilir, birbirinden ışıltılı seçenekleriyle göz makyajınızı farklılaştırabilirsiniz.


Kırmızı ve turuncu tonlardan oluşan bu far paletindeki her renkle dikkat çekeceksiniz. Vahşi doğa hayatından esinlenerek tasarlanan bu far paletindeki renklerin yoğun pigmenti sayesinde göz makyajınızda mat, ışıltı bitişlere sahip olabilirsiniz.


Etkili ve doğal tonlarda bir göz makyajı için mat seçeneklerin yanında parlak renkleri de tercih edebileceğiniz bu far paleti, yoğun pigmentasyonu sayesinde oldukça kalıcı. Günlük kullanıma da uygun olan palet, favorileriniz arasına girebilir.


Mat ve metalik 12 renkten oluşan ve Holiday Fable koleksiyonundan olan paletle hem gece, hem gündüz makyajınızı tamamlayabilirsiniz.


Likit sürümü ve su bazlı formülü sayesinde kolay uygulanan far, makyajınıza canlı, parlak ve pürüzsüz bir görünüm katacak. Ayrıca 10 saat kalıcı olması sayesinde, tüm gün birikme ve topaklanma yapmadan size eşlik edecek.


Vegan bir ürün olan ve farklı bitişlere sahip 10 renkten oluşan bu far paleti; ışıltısıyla dikkat çekiyor. Ultra yapışkan dokusu kolayca karışarak, en doğalından en yoğununa kadar sofistike bir göz makyajı yapmanıza olanak tanıyor.


Krem bazlı olup, parlak bir ışıltı sağlar ve tüm renk grup tonlarını içeren renk kombinasyonları mevcuttur. Seçici renk odaklanmaları için özellikle uygundur.

Gözlerde renk ve ışıltı zamanı
Önceki ve Sonraki
Haberler