MODA - ALIŞ - VERİŞ

Dikkat çeken 6 spor giyim koleksiyonu

Renkleri ve hareketi yeterince özlemedik mi? İşte yeni sezonda enerjimizi yükselten, hem ev giyiminde hem egzersiz sırasında konfor sunan 6 koleksiyon...

profil
BT Ekip
29.05.2020
Dikkat çeken 6 spor giyim koleksiyonu

Nike bu sezon her zamankinden daha canlı ve renkli! Koleksiyonda günün her saatine uygun yansıtıcı kumaşlar ve su geçirmez alternatifler dikkat çekiyor.


Modanın en trend ürünlerini kimsenin bütçesini sarsmadan koleksiyonlarına ekleyen markanın mağaza zinciri ve online satışı mevcut. Bu sezonun favorilerinden jogging pantolonlar, rengarenk crop top'larla evlerimizde olduğumuz bu dönemde hem rahat hem de şık giyim kategorisinde bizlere alternatif sunuyor.


Basicandme isminden de anlaşılacağı üzere her kadının dolabında bulunması gereken basic ürünleri yumuşacık kaliteli bir dokuyla sunuyor. 


Stayhome koleksiyonuyla evde kaldığımız bu süreçte renkli sweatshirt ve eşofman altlarıyla beğenimize sunulan Ryderact aynı zamanda bisikletçi şortundan spor tulumlara kadar evimizde ve dışarıda spor yapmak için şık ürünleri mevcut.


Bodylerle yazı getirin! Önümüzdeki aylarda tüm kombinlere çözüm olacak bodyleri kotlar, şortlar, palazzo pantolonlarla giyebilirsiniz.


Bershka bu sezon rengarenk sweatshirt elbiseler, şortlu ve pantolonlu takımlarla pozitif ve enerjik bir alternatif.


Önceki ve Sonraki
Haberler