MODA - ALIŞ - VERİŞ

Desa yaz koleksiyonu canlı ve cüretkar renkleriyle dikkat çekiyor

Derinin gücünü renklerin enerjisiyle birleştiren Desa, 2023 yazı için hazırladığı yeni koleksiyonla herkesi dilediği gibi rahat, özgür veya ışıltılı olmaya, kısacası kendini anlatan parçaları bulmaya çağırıyor

Desa yaz koleksiyonu canlı ve cüretkar renkleriyle dikkat çekiyor

Desa, 2023 İlkbahar–Yaz deri giyim koleksiyonu için hazırladığı parçalar ile deri modasına yön vermeye devam ediyor. Koleksiyonun her bir parçası farklı bir kaynaktan ilhamla tasarlanmış. Desa’nın mimariyi anımsatan deri kareli ve tüllü elbisesi, floral el işçiliği ile tasarlanan askılı süet elbisesi ve sanat eseri niteliğindeki trenchleri; yeni koleksiyonun ilk dikkati çeken parçaları arasında yer alıyor.

Bu sezon Desa, derinin gücünü renklerin enerjisi ile birleştiriyor. Siyah ve kahve tonların ihtişamını da pas geçmeyen marka, klasik deri sevenleri de her zamanki gibi unutmuyor.

Desa’nın 2023 İlkbahar-Yaz ayakkabı ve çanta koleksiyonunda ise 90’lardan ilham alan platformlu yüksek topuklar, canlı deri renklere sahip Mary Jane babetler ve bu sezon da vazgeçilmez olan hasır ayakkabı ve çantalar dikkat çekiyor. Markanın ayakkabı ve çantalarındaki canlı renk geçişleri parlak dokularıyla enerjinizi yükseltirken, sıcak yaz güneşinden, palmiye ve gökyüzünden ilham alınan renkler, sizi hayalinizdeki yaz günlerine götürmeye hazırlanıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
psikolog çift terapisi