EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Converse, Pokémon'un 25’inci yılına özel koleksiyon hazırladı

Büyük küçük herkesin severek izlediği Pokémon'un 25’inci yılına özel bir koleksiyon hazırlayan Converse, ürünleri 10 Aralık’ta satışa sunacak. Koleksiyonda hem yetişkinler, hem de çocuklar için tasarımlar yer alıyor

Converse, Pokémon'un 25’inci yılına özel koleksiyon hazırladı

Converse; Pokémon'un 25’inci yıl dönümü kutlamalarına, Pikachu ve Jigglypuff’ın yer aldığı nostaljik oyundan ilham alınarak tasarlanan ayakkabı, giysi ve aksesuar koleksiyonuyla katıldı.

Yetişkinler ve çocuklar için hazırlanan ve 10 Aralık’ta piyasaya çıkacak olan Converse x Pokémon koleksiyonu; Bulbasaur, Charmander, Squirtle, Jigglypuff ve Pikachu’nun da dahil oldiği orijinal Pokémon sınıfını Converse Chuck Taylor All Star modelinde buluşturuyor.

Sağ spor ayakkabıda grup, arkadaşları Jigglypuff'ı neşeyle karşılarken; sol spor ayakkabıda ekip, düşmanları Meowth'u beklerken yan yana savaş duruşunda bulunuyor.

Converse Chuck Taylor All Star’daki klasik Chuck yaması ve üst deliği de bir Poké Ball olarak yeniden yorumlandı. Ayakkabının arkasındaki özel plaka, tasarımında Pikachu'nun Elektrikli Tipi Hareketlerinden ilham alınan bir şimşek motifiyle tamamlandı.

Orijinal basketbol ayakkabısı da Pokémon kadrosunun kişiliklerini yansıtacak şekilde yeniden tasarlandı. Poké Ball Chuck Taylor All Star; beyaz kanvas saya üzerine basılmış, baştan sona bir Pokémon desenine sahip. Siluetin yan tarafındaki Poké Ball ise ayakkabıya eğlenceli bir unsur katıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler