MODA - ALIŞ - VERİŞ

Converse Chuck 70 De Luxe’u 1.300'den fazla Swarovski kristaliyle süslüyor

Swarovski ile çok özel bir iş birliğine imza atan Converse, kare burunlu yeni Converse Chuck 70'ini 1300’den fazla Swarovski kristaliyle süsledi

profil
BT Ekip
30.01.2024
Converse Chuck 70 De Luxe’u 1.300'den fazla Swarovski kristaliyle süslüyor

Chuck Taylor All Star, 100 yılı aşkın süredir sporcular, müzisyenler, sanatçılar ve hayalperestler tarafından kendini ifade etmenin ve erişilebilirliğin klasik bir sembolü olarak benimseniyor. Model, dünya çapında kanvas üst kısmı, All Star logosu, kauçuk burun kısmı ve tabanı ile tanınıyor.

Son beş senedir Converse, risk almaktan korkmayanlara kendilerini ifade etmeleri için yeni olanaklar sağlıyor. Şimdi, Converse ikonik ayakkabısını yeni bir bakış açısıyla yorumluyor.

Chuck 70 De Luxe Squared, ikonik yuvarlak kauçuk burun kısmını yeni bir ifade oluşturarak köşeli kare oranlara sahip bir burna dönüştürüyor. İncelikli dikiş ayrıntıları ve yeniden şekillendirilmiş sekizgen yaması, Chuck Taylor'ın DNA'sına dikkat çekici bir dokunuş katıyor.

Converse, bu yepyeni Chuck 70 De Luxe Squared siluetin tanıtımı şerefine ikonik kristal üreticisi Swarovski ile özel bir iş birliğine de imza attı.

Her bir çiftte 1.300’den fazla Swarovski kristali bulunan De Luxe Squared, siluetin üst kısmının dikkat çekici bir şekilde parlamasını sağlayan çeşitli boyutlardaki kristalleri bir araya getiriyor.

Sınırlı sayıda üretilen Swaroski kristalli Converse De Luxe Squared, 5 Şubat 2024'te Converse İstinye Park mağazasında ve converse.com.tr adresinde satışa sunulacak. Chuck 70 De Luxe Squared siluetinin klasik renkleri ise çok yakında converse.com.tr’de ve mağazalarda yerini alacak.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog