MODA - ALIŞ - VERİŞ

Coach ile ünlü oyuncu Kirsten Dunst ortak koleksiyon hazırladı

Lüks aksesuar markası Coach, Hollywood’un sevilen oyuncularından Kirsten Dunst ve illüstratör Jessica Herschko ile iş birliği yaparak bir kapsül koleksiyon hazırladı. Coach x Observed By Us adını taşıyan koleksiyon için Dunst'ın dolabında bulunan parçalardan ilham alındı

Coach ile ünlü oyuncu Kirsten Dunst ortak koleksiyon hazırladı

Amerikan moda ve aksesuar markası Coach, ünlü oyuncu Kirsten Dunst ve Los Angeles merkezli illüstratör Jessica Herschko ile iş birliği içinde tasarlanan kapsül koleksiyonunu tanıttı.

Coach x Observed By Us adını taşıyan ve hazır giyim, çantalar, ayakkabılar ve aksesuarları kapsayan koleksiyon, yapılan basın açıklamasında ‘gündelik şeylerde bulunan hayal gücü ve mucize ruhun’ bir kutlaması olarak tanımlandı. Koleksiyon, el yapımı dokunuşlarla tasarlanan tişörtler, kapüşonlular, çiçekli elbiseler ve jean pantolonlarla dikkat çekiyor.

Jessica Herschko ve Coach'un kreatif direktörü Stuart Vevers,

koleksiyon için Kirsten Dunst'ın dolabında bulunan parçalardan ilham alarak çalıştı ve ünlü oyuncunun kişisel tarzını hazırladıkları parçalara yansıttı. Sonuç olarak da ortaya, Coach'un miras renklerinden ilham alan bir renk paletindeki kapsül koleksiyon çıktı. İş birliğindeki anahtar parçalar arasında; her biri Herschko'nun orijinal, elle çizilmiş resimleriyle süslenmiş kısa üst, tulum ve hasır şapka yer alıyor.

İş birliği hakkında konuşan Stuart Vevers, yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Kirsten ve Jessica ile bu koleksiyonu oluşturmak çok keyifliydi. Ortak hayal gücü ve oyunculuk sevgimizi kutlamalıyız. Kirsten ve tarzı benim için çoğu zaman ilham kaynağı olmuştur. Onunla ve Jessica ile birlikte tasarım yapmak ve onların canlı hikaye anlatımı ile renklerini kendi Amerikan mirasımız olan tasarım dilimiz ve işçiliğimizle harmanlamak gerçekten ilham vericiydi."

Jessica Herschko ise şunları ekledi: "Coach ile iş birliği yapmak çok eğlenceliydi çünkü tıpkı bizim gibi onlar da küçük ayrıntılarda bir olasılıklar dünyası görüyorlar ve bunu mükemmel bir şekilde uygulama yeteneğine sahipler."

Önceki ve Sonraki
Haberler