MODA - ALIŞ - VERİŞ

Celine Maison, yeni köpek aksesuarları koleksiyonunu tanıttı

Celine Maison'un özel köpek koleksiyonu, haute couture ile köpek şıklığını birleştiriyor. Hedi Slimane tarafından köpeği Elvis için tasarlanan koleksiyon, Celine'in deri ürünlerindeki köklü uzmanlığını yansıtıyor

profil
BT Ekip
19.12.2023
Celine Maison, yeni köpek aksesuarları koleksiyonunu tanıttı

Celine Maison, Hedi Slimane'nin fotoğrafladığı yeni köpek aksesuarları koleksiyonu kampanyasını yayınladı. İlk olarak Hedi Slimane tarafından köpeği Elvis için tasarlanan yeni koleksiyon, ikonik Triomphe kanvasından siyah veya ten rengi rafine pürüzsüz dana derisine kadar Celine'in deri ürünlerindeki köklü uzmanlığını yansıtıyor.

Koleksiyonun ardındaki kişisel ilhama saygı duruşu niteliğindeki kampanyada bir kez daha Elvis rol alıyor ve koleksiyona özgün bir çekicilik katıyor. Bu sezonun kampanyasında aynı zamanda iki muhteşem köpek arkadaşı da Elvis’e eşlik ediyor: Polica ve Eloïse.

Celine Maison köpek aksesuarları koleksiyonu, moda ve lüksün sadece insani bir zevk değil, aynı zamanda Celine ailesinin her üyesi için bir yaşam tarzı ifadesi olmasını sağlayarak, maison'un imza stilini dört ayaklı dostlarımıza da genişletmeyi vaat ediyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog