EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Buse Terim for DeFacto: Işıltılı bir yaza hazır olun!

İlk olarak geçtiğimiz Sonbahar-Kış sezonu için DeFacto’ya özel bir koleksiyon hazırlayan Buse Terim, yeni sezonda da DeFacto için yaz ışıltısını yansıtan bir seri hazırladı.

Buse Terim for DeFacto: Işıltılı bir yaza hazır olun!
Buse Terim for DeFacto: Işıltılı bir yaza hazır olun!
Buse Terim’in 56 adet ürün seçkisinden oluşan Buse Terim for DeFacto 2016 İlkbahar–Yaz Koleksiyonu, yaz güneşinin ışıltısını yansıtan ve günlük stili geceye de taşıyan parçalardan oluşuyor.

Buse Terim yeni koleksiyon için şunları söyledi: “Yeni koleksiyonda kadınları mutlu edecek tüm trendlere yer verdik, hem şık hem de rahat, hem gündüz hem gece kullanılabilecek bir seçki oluşturduk” sözleriyle koleksiyona anlatan Buse Terim, “Modayı yakından takip eden DeFacto kadınları, ilkbahar ve yaz ayları boyunca şıklıklarıyla dikkat çekecek ve her yerde ışıl ışıl parlayacak” dedi.

Buse Terim for DeFacto 2016 İlkbahar–Yaz Koleksiyonu, Türkiye’de 128 mağazada, yurtdışında ise 15 mağazada, 1 Nisan’dan itibaren satışta olacak.

MİNİ TULUMLAR,TİRİL TİRİL BLUZLAR, PAYETLİ ŞORTLAR...

Yazın masumiyetinin temsilcisi beyazın hakim olduğu koleksiyonda, renk paletini, pembe, mavi, nar çiçeği gibi pastel tonlar oluşturuyor. Buse Terim for DeFacto 2016 İlkbahar–Yaz Koleksiyonu’nun en favori dokunuşu olan çizgiler ise, pek çok parçada boy gösteriyor.

Güneş gibi parlayan payetli şortlar ve mini etekler, tiril tiril bluz ve gömlekler ile kombinleniyor. Uzun ve kısa kol alternatifli ve püskül detaylı kruvaze elbiseler, grafik desenli mini tulumlar ve yerlere kadar uzanan fırfırlı elbiseler bu yaz aylarının en hit parçaları olacak.

Omuzu açıkta bırakan hareketli elbiseler ve gömlekler ile yaz akşamlarında omuza alınabilecek desenli bomber ceketler ise hem gündüz hem de gece aynı şıklığı yakalamak isteyenler için ideal. Gardropların olmazsa olmazı jean pantolonlar ile kombinlenebilen hasır şapkalar, gümüş çantalar, pudra tonlarında babetler ve stilettolar da tarzını ortaya koymak isteyenler için özel seçenekler sunuyor.


Önceki ve Sonraki
Haberler