MODA - TRENDLER Sezonun öne çıkan 5 desen trendi Bu sezon belirli bir stil, kesim ya da parçanın trend olmasının dışında daha çok desenlerin ön plana çıktığını görüyoruz. Sezonda dikkati çeken 5 deseni buseterim.com.tr’de sizler için derledik. 20 PAYLAŞIM
profil
BT Ekip
09.03.2016
Banner

Daha bohem ve etnik bir görüntüye sahip olan bu desen genellikle daha soluk tonlarla kullanılıyor. Bohem ya da spor bir kombinde değerlendirebilirsiniz. Altına daha düz ve spor kesim bir ayakkabı ve rahat bir çanta iyi duracaktır. 

 

Özellikle siyah, lacivert tonlarındaki parçalarda karşımıza çıkan dikey ince beyaz çizgiler sezonun favorilerinden. Maskülen bir görüntüye sahip olan bu parçaları dekolteli üstler ve topuklularla sıra dışı bir şekilde de yorumlayabilirsiniz ya da spor ayakkabı ve bisiklet yakalarla cool bir görüntü de elde edebilirsiniz.

Renklerin gücünün giderek daha da hissedildiği moda dünyasında bu sezon gökkuşağı gibi birçok farklı rengin orta kalınlıktaki şeritler halinde kullanıldığını görüyoruz. Giymesi diğerlerine nazaran daha zor olduğundan ayakkabı, çanta ve dış giyim ürünlerinde tek ve ana renk parçalar seçmekte yarar var.

Bir zamanlar oldukça trend olan puantiye de bu sezon geri dönüyor! Özellikle daha ufak olanları yani “polka dot” diye geçen modeller daha bir ön planda. Puantiye giymesi en keyifli desenlerden değil mi? İster modern ister vintage tarzda yorumlamak size kalmış.

Birkaç sezondur sıkça karşımıza çıkan ve bizleri büyüsü altına alan grafik desen bu sezon da trend olmaya devam ediyor. Göz yoran ve oldukça dikkat çeken parçalar olduğundan yine bu parçaları da tek renk ve düz parçalarla kullanmak iyi olabilir. Eğer sıra dışı bir stile sahipseniz grafik desenli bir parçayı başka grafik desenli bir parçayla deneyebilirsiniz. 

Yorumlar
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız.
ÜYE GİRİŞİ
ÜYELİK FORMU
BUSE TERİM ÜZERİNDEKİ DİĞER TARTIŞMALAR
Önceki ve Sonraki
Haberler