MODA - ALIŞ - VERİŞ

Bulgari, Çin Yeni Yılı’nı kutluyor

İçten ve umut dolu Çin Yeni Yılı ruhundan ilham alan Bulgari, bu şenlikli havayı özel bir kampanyaya dönüştürüyor. Lüks marka; etkileyici kreasyonları ve özel sürprizleriyle tüm yeni yıl sezonu boyunca mutluluk, ihtişam ve şans yaymaya devam ediyor

profil
BT Ekip
20.02.2024
Bulgari, Çin Yeni Yılı’nı kutluyor

Güç, hırs ve yaratıcılık gibi niteliklerin yanı sıra uğur ve bereketin de simgesi olan efsanevi yaratık Ejderha'nın ruhunu kucaklayan Bulgari, umutla geleceğe bakmayı, sonsuz olasılıklarla ve mucizelerle sizleri Çin Yeni Yıl’ını karşılamaya davet ediyor.

Bu özel dönemi kutlamak adına, Romalı Mücevher Evi’nin imzasını taşıyan tasarımların bazıları yeni bir kutlamalı görünümle karşımıza çıkıyor. Bulgari'nin en ikonik tasarımları ise bir kez daha zamansız çekiciliklerini sergileyerek unutulmaz bir yeni yıl sezonu için mükemmel hediyeler sunuyor. 

Bulgari Bulgari kolye, Çin Yeni Yılı için piyasaya sürülen özel bir edisyon ile çizginin belirgin dairesel tasarımını ve Roma ilhamlı logosunu uğurlu bir dokunuşla canlandırıyor. Ocak 2024'te piyasaya sürülen bu özel renkli tasarım, 18 ayar gül altından yapılmış yuvarlak bir oyma kolye içeriyor. İkonik BVLGARI logosuyla işlenmiş olan kolye, koleksiyonunun ayırt edici estetik imzasını taşıyor. Kolyenin üzerinde, onu daha da gösterişli kılan carré kesim 0.10 karatlık bir yakut taşı bulunuyor.

Mücevher; festivale özel bir ışıltı eklemek adına, zincir parlak kesimli elmaslar ile aydınlatılmış. Aynı zamanda, yuvarlak kolyenin üst kısmını zarif bir elmas pavé süslüyor. 18 ayar gül, sarı ve beyaz altın varyasyonları da mevcut olan kolye, tek bir kesim elmasın verdiği değerli dokunuşla parlıyor. Modern, cinsiyetsiz ve eşsiz olan bu yeni tasarım, özgür yaratıcılıkla birlikte çoklu stil seçenekleri sunuyor.

Deri ürünleri ve aksesuarlar için, Bulgari'nin sonsuz değişim simgesi Serpenti, Çin Yeni Yılı'na atfedilen sembolik güçlerden ilham alarak kırmızı renge özgü bir görünüm sergiliyor. Amaranth Garnet kırmızı Saf Karung derisinden ustaca yapılmış, el yapımı Serpenti Forever mini çanta, oldukça değerli malzemelerle ve üstün zanaatkarlıkla yükseltilmiş şık ve çok yönlü bir stil oluşturuyor. 

Çantanın karakteristik bitişi ve tek renk etkisi, İtalyan zanaatkarlığının bir sonucu. Yılan vücudu şeklindeki zincir ve deri askıya sahip olan model, ikonik yılan başlı manyetik tokası ile süsleniyor; bu kaplama, yaratımın festif motifini yinelemek için kraliyet yakut kırmızısı emaye ve altın kaplı pirinçten oluşuyor.

Ejderha Yılı'nı kutlamak için bir diğer özel edisyon, ince yakut kırmızısı ipek yününden yapılmış Çin Yeni Yılı Lettere Maxi şal. Burada, birçok ejderha -Çin'de şans ve refahın en güçlü sembolü- logonun karakterlerinin şeklini alıyor, klasik Bulgari logosu motifini örtüyor ve marka ile oyunbaz bir bağ oluşturuyor. Bir tarafta ipek, diğer tarafta yünün hakim olduğu sofistike aksesuar, parlak-mat bir etki ile karakterize edilmiş

Özel Edisyonlara ek olarak; etkileyici Serpenti Seduttori saatler, büyüleyici Serpenti Viper mücevherleri, kadınlar ve erkekler için Romalı Mücevher Evi’nin en ikonik parfüm koleksiyonları, kutlamalara mutluluk ve muazzam ışıltı getiriyor. 

Kampanya görüntülerinde, Bulgari'nin yaratımları, hediye vermenin ve muhteşem duyguları paylaşmanın simgelerine dönüşürken, aralarında süzülen kırmızı bir kurdele, Bulgari hediyesiyle bağlantılı olarak iki insanı sembolik bir kucaklamaya birleştiriyor. Aynı zamanda güçlü ejderha, bizi bilgelik ve hayranlık dolu bir gökyüzü yolculuğuna götürerek başka bir efsanevi yaratığa, yani Bulgari'nin Serpenti Dragoni'sine dönüşerek büyülüyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog