MODA - ALIŞ - VERİŞ

Bulgari, 2024 Sevgililer Günü’nü turuncu kurdeleyle kutluyor

2024 Sevgililer Günü'nde Bulgari, dijital kampanyasıyla kalbin arzularını en saf haliyle karşılayan gerçek bağları turuncu kurdeleyle kutluyor. Lüks moda evi, kurduğumuz her bağın sonsuz bir duygu kaynağı olduğunu tekrar hatırlatıyor

profil
BT Ekip
12.02.2024
Bulgari, 2024 Sevgililer Günü’nü turuncu kurdeleyle kutluyor

Bulgari’nin bu yıl için hazırladığı Sevgililer Günü seçkisinde öne çıkan ve altın rengi Roma gün batımlarını hatırlatan turuncu kurdele; lüks moda evinin ikonik kreasyonları üzerinde süzülerek kelimelerin ötesinde olan bağı ve samimiyetle birbirine uzanan iki eli temsil ediyor. Bulgari kreasyonlarından özenle seçilmiş bu mükemmel hediye seçkisi, insanları bir araya getiren neşeli ve canlı enerjiyi temsil ediyor.

Mücevherlerde, pembe altın rengindeki zarif Divas' Dream kolyeleri, akik ve sedef parçalarla ustaca yerleştirilmiş ikonik şekilli kolye uçları ile birleşerek adeta aşkı kutluyor. Bulgari'nin Roma mirasına dayanan koleksiyonun estetik imzası, zarif ve zamansız zarafete bir övgü niteliğinde değerli pavé pırlantalarla süsleniyor. Ayrıca, vazgeçilmez temel parçalardan olan ama aynı zamanda ayırt edici B.zero1 bileziklerin yanı sıra ikonik yüzükler ve büyüleyici Serpenti mücevher kreasyonları, bu Sevgililer Günü'nde anlamlı bir aşk söylemi oluşturuyor.

Bulgari-Bulgari saatleri, cesur klasizmiyle zamanı aşmaya ve trendlere öncülük etmeye devam ederken; eforsuz şıklığın timsali Bulgari Aluminium saat, İtalyan havalı tasarımıyla öne çıkıyor. Ayrıca, Octo saatlerinin imza stili ve mekanik becerisi ile Serpenti saatlerinin büyüleyici cazibesi hediye verme sanatını yüceltiyor.

Çağdaş tasarım ve ikonik detayların benzersiz karışımıyla harmanlanan Serpentine Vertical Tote, mükemmel bir Sevgililer Günü hediyesi olarak karşımıza çıkıyor. Yumuşak ama dayanıklı fil dişi opal metropolitan dana derisinden üretilen yapılandırılmış gövdesinin üzerinde Bulgari'nin 60'lardaki mücevher kreasyonlarından ilham alan çift metalik yılan gövdesi şekilli sapıyla görünümü tamamlanıyor.

BVLGARI ALLEGRA Baciami Parfüm, çiçeksi amber imzasıyla sizi İtalya'nın dizginlenemez romantizmine ve tutkulu ruhuna sürüklerken; BVLGARI Omnia Crystalline Parfüm kokusu, lotus çiçeğinin suda yaşayan şeffaflığı ve beyaz şakayığın ferah cazibesiyle kristalin saflığını çağrıştırıyor. Oldukça karizmatik bir şıklığı ve zerafeti yansıtan BVLGARI MAN In Black Parfum ise unutulmaz kutlamalar için kokunun orijinal amberimsi odunsu imzasını yeni bir yoğunluk, zenginlik ve incelik seviyesine taşıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog