MODA - ALIŞ - VERİŞ

Breitling’den çok özel Victoria Beckham koleksiyonu

Dünyaca ünlü moda ikonu Victoria Beckham, imza stilini sınırlı sayıda üretilen Chronomat 36 Victoria Beckham koleksiyonuna ödünç verdi. Koleksiyondaki saatler, Victoria Beckham İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunun nane yeşili, gece mavisi, kum ve kuş tüyü grisini de barındıran renk paletinden esinlenmiş rafine tonlara sahip

profil
BT Ekip
05.02.2024
Breitling’den çok özel Victoria Beckham koleksiyonu

2008’de kendi adını taşıyan giyim markasını kuran Victoria Beckham, aradan geçen 15 seneden fazla süre zarfında; tasarımlarının sofistike şıklığı, feminen ve maskülen siluetlerin zevkli karmasıyla beğeni toplamaya devam ediyor. Şimdi ise ünlü saat markası Breitling, Victoria Beckham ile beraber tasarladığı yeni saat koleksiyonunu lanse ediyor. Yalnızca 1.500 adet üretilen Chronomat Automatic 36 Victoria Beckham koleksiyonu, lüks saat üreticisi ile popüler moda evinin kreatif direktörünün eşsiz iş birliğinin eseri. Breitling CEO'su Georges Kern, Beckham ile ortaklıklarını şu sözlerle yorumluyor: “Chronomat zaten klasik bir forma sahip, çok yönlü bir saat. Victoria Beckham’ın imza tarzı ile koleksiyon, Chronomat’in modern ve göz alıcı bir ifadesini oluşturuyor.”

Beckham ise Breitling’in yaratıcı sürecine duyduğu hayranlığı şöyle dile getiriyor: “Son derece zarif ve ışıl ışıl bir tasarım ortaya koyma yolunda, Breitling’in zanaatkarlığı ve inovasyonunun fikirlerimle bir araya gelmesini izlemek harikaydı.”

Breitling’in şık ve çok amaçlı saatlerinden Chronomat; hem modaya, hem de fonksiyona önem veren kadınların favori modellerinin başında geliyor. Victoria Beckham koleksiyonu, Chronomat’in metal Rouleaux bileziği ve her 15 dakikayı işaret eden kısımlarının yükseltilmiş ek şeritleri gibi klasik özelliklerini koruyor. Bunlar; Beckham İlkbahar/Yaz 2024 koleksiyonunun nane yeşili, gece mavisi, kum ve kuş tüyü grisini de barındıran renk paletinden esinlenmiş yeni rafine tonlarla birleşiyor.

Kadranında Breitling logosu, saniye ibresinde Victoria Beckham’ın baş harfleri yer alan saatlerin, paslanmaz çelik veya Breitling’in sadece Victoria Beckham koleksiyonu için yeniden kullandığı sarı altın kasa seçenekleri mevcut. Kadranlar, aynı zamanda adet sınırlamasına da gönderme yapıyor: Paslanmaz çelik her parça ‘400’den biri’, her altın varyasyon ‘100’den biri’ şeklinde açıklanıyor. Bilezik kısmına ustalıkla kazınmış VB logosunu ve yazıyı görmek, dikkatlice bakmayı gerektiriyor.

Breitling Caliber 10 tarafından güçlendirilmiş Chronomat Automatic 36 Victoria Beckham, bilekten çıkarıldığında yaklaşık 42 saat daha çalışıyor. Kolunuzdayken, tarih göstergeli ve otomatik kurmalı üç ibreli mekanizması sayesinde siz devam ettiğiniz müddetçe işleyişini sürdürüyor. Tüm Breitling modelleri gibi her Chronomat Automatic 36 Victoria Beckham da hassasiyet ve performansına ilişkin prestijli bağımsız geçerlilik sertifikası Contrôle officiel suisse des chronomètres’i (COSC) elinde bulunduruyor.

Sınırlı sayıda üretilen Chronomat saat, özel olarak tasarlanmış ortak markalı bir kutuda sunulurken, altın parçalara yine ortak markalı bir seyahat çantası eşlik ediyor.

 

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog