EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Beymen, Galataport mağazasıyla Boğaz’a ‘merhaba’ dedi

Boğaz’a ve Tarihi Yarımada’ya bakan eşsiz konumunda moda ve sanatın yaratıcı evrenlerini bir araya getiren Beymen Galataport açıldı. Birçok sanat eserine de evsahipliği yapan Beymen Galataport, deneyim odaklı bütünsel lüks anlayışını yüksek bir seviyeye taşımakla kalmıyor, bir yaşam biçimi de sunuyor

Beymen, Galataport mağazasıyla Boğaz’a ‘merhaba’ dedi

50 yılı aşkın bir tarihe sahip olan Beymen, yeni amiral mağazası Beymen Galataport ile bütünsel lüks anlayışını bir başka seviyeye taşıyor. İstanbul’un sanat merkezlerinden Karaköy’ün yenilikçi, dinamik karakterini ve kültürel değerlerini yansıtan Beymen Galataport, çağdaş bakış açısıyla geleneksel Ebru sanatını uluslararası platforma taşıyan ünlü sanatçı Garip Ay’la yapılan özel işbirliğiyle açılıyor.

Garip Ay’ın, ilhamını Boğaz sularından alan Ebru renk geçişleri ve minyatür tekniğiyle Beymen Galataport’u resmettiği eseri, açılış duyurularının kalbinde yer alırken; sanatçının açılışa özel tasarladığı interaktif deneyim odası, Beymen Galataport’un sanat iddiasını ortaya koyan, ilham veren deneyim odaklı mağazacılık anlayışını yansıtıyor.

 

DÖRT KAT, 3 BİN METREKARE

 

Ödüllü İngiliz mimari ofisi Universal Design Studio tarafından projelendirilen ve 60 Milyon TL’yi aşan yatırımla hayata geçen Beymen Galataport, Doğu ve Batı sentezini odağına alan bir mimari konsepte sahip. Yerli-yabancı global sanatçıların eserleri, modern klasikler ile günümüz trendlerini bir araya getiren tasarım mobilyalar ve ayrıcalıklı ürün seçkisiyle yaratıcı disiplinlerin buluşma noktası Beymen Galataport, dört kata yayılan 3 bin metrekarelik alanında çok sayıda markayı Beymen dostlarıyla buluşturuyor.

Mağazanın giriş katında; kadın çanta, ayakkabı, mücevher, parfüm, erkek çanta, sneaker ve teknoloji kategorileri bulunuyor. Beymen Galataport’un giriş katı, çok yakında keyifli molalara ev sahipliği yapacak kafe ile tamamlanacak. Birinci katta; kadın hazır giyim ve aksesuar kategorileri; ikinci katta erkek hazır giyim, aksesuar ve ayakkabı kategorileri; B1 katında Beymen Privé Kişisel Stil Danışmanlığı servisine ayrılan VIP oda yer alıyor. Büyüleyici İstanbul manzarasına bakan teras katı ise önümüzdeki aylarda açılması planlanan restoranı ağırlayacak.

 

LÜKS ALIŞVERİŞ ÖTESİNDE BİR YAŞAM BİÇİMİ

 

Beymen Group CEO’su Elif Çapçı, “Beymen Galataport ile deneyim odaklı bütünsel lüks anlayışını daha da yüksek bir seviyeye taşıyoruz” deyip ekliyor: “Yeni amiral mağazamız Beymen Galataport’un mimarisi, moda ve sanat seçkisi ile sergileme alanlarını çalışırken, ilham veren güçlü ve yenilikçi bir konsept yaratma gayesiyle yola çıktık. Bu bağlamda farklı yaratıcı disiplinleri bir araya getiren Beymen Galataport, çağdaş sanat ve geleneksel Türk sanatlarının modern yorumlarından oluşan Beymen Group Çağdaş Sanat Koleksiyonu’nun yeni eserleri, ayrıcalıklı marka-ürün seçkisi ve semtin kültürel değerlerini yansıtan kimliğiyle Beymen’in deneyim odaklı bütünsel lüks anlayışını daha da yüksek bir seviyeye taşıyor. Beymen Galataport, konuklarına lüks alışverişin ötesinde bir yaşam biçimi sunacak.”

Önceki ve Sonraki
Haberler