EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Bayram hediyeleri Vakko'dan

Vakko, bayram için de birbirinden özel birçok hediye seçeneği sunuyor. Çikolatadan,eşarplara sevdiklerinize en özel hediyeler sizleri bekliyor.

profil
BT Ekip
09.09.2016
Bayram hediyeleri Vakko'dan

Vakko, özel bir bayram hediyesi arayanlar için birbirinden farklı seçenekler sunuyor. 

Geniş ürün yelpazesinden en çok beğendiğimiz hediye seçeneklerini sizler için derledik.

Stil sahibi erkeğin imzası; Vakko Gömlek ve Kravat 

Vakko gömlek desen seçenekleri, her bedene ve zevke uyan farklı kalıpları ile bayram için çok şık alternatifler sunuyor. Gömlek koleksiyonunu tamamlayan Vakko kravatlar ise zengin desenleri, klasik ve örgü modelleriyle en şık ve özel hediye seçenekleri arasında yer alıyor.  En klasik bayram hediyesi mendil, Vakko ile en şık formuna bürünüyor. 

Nesilden nesile aktarılan armağan Vakko Eşarp

Yüzde 100 ipek özel dokunmuş kumaşlar, renk, desen ve ebatları ile moda dünyasının en zengin koleksiyonunu sunan Vakko Eşarp, hikayesi olan ve nesilden nesile aktarılacak bir hediye vermek isteyenleri bekliyor.

En tatlı bayramların vazgeçilmez hediyesi

Dünyanın en iyi İsviçre Çikolatası esas alınarak üretilen ve tüm özel günler için en iyi hediye seçenekleri arasında yer alan Vakko Chocolate, bayram için birbirinden özel lezzetler sunuyor. 

Bir bayram klasiğine Vakko dokunuşu: “Vakko Eau de Cologne”

Vakko Eau de Cologne, ferah kokuları ve Vakko asaletini yansıtan şık sunumuyla bayram için çok özel bir hediye alternatifi oluyor. 

Önceki ve Sonraki
Haberler