EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

'Baby on The Fest II' zamanı

Buse Terim, Baby on The Fest II’de anneler ve minik ziyaretçileriyle buluşuyor. Raffles İstanbul’da 17-18 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek festivale 60’ın üzerinde marka katılıyor. Girişin ücretsiz olduğu festivalde alışverişin yanı sıra uzmanlarla söyleşiler, atölyeler ve gösteriler de yer alıyor .

profil
BT Ekip
16.10.2019
'Baby on The Fest II' zamanı

Uykudan beslenmeye uzmanlarla söyleşiler 
Alışverişin yanı sıra eğitici ve öğretici konulara da yer veren “Baby on The Fest II”de Oylum Talu moderatörlüğünde; Uyku Meleği Kurucusu ve Uyku Koçu Seride Samurkaş, Influencer ve Yazar Aslı T. Kızmaz, Uzman Eczacı Hülya Kayhan, Astrolog Dolunay Karaca, İyi Yaşam ve Beslenme Uzmanı Dilara Koçak, Kinik Psikolog İrem Polat, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Furkan Kayabaşoğlu ve Çocuk Diş Hekimi Neşve Kayabaşoğlu’nun katılacağı söyleşiler gerçekleşecek.

Yaratıcı çocuk atölyeleri
İlki geçtiğimiz Mart ayında düzenlenen ve yoğun ilgi gören “Baby on The Fest”e 10 binin üzerinde anne adayı ve anneler, çocuklarıyla birlikte katılarak keyifli bir gün geçirmişti. Bu yıl da yine dopdolu bir programın yer aldığı festivalde, PJ Masks gün boyu çocuklarla bir arada olacak. Le Petit 100 tarafından her saat başı düzenlenen atölyeler arasında Maske Tasarımı, Palyaço Kuklalar, Kalemlik Yapımı, Balon Ağaçlar ve Renkli Tırtıllar adlı pek çok etkinlik yer alıyor.

Markaların buluşması
Girişin ücretsiz olduğu alışveriş festivaline Buse Terim’in patik markası Baby On The Go’nun yanı sıra BT Shop, Happy Folks, Little Yucca, Le Petit Mico, Aisha & Joe, Paperwork  İstanbul, La vie Bebe Maison, Zeezy, Deux Lapins ve ABC Yayınları gibi pek çok marka katılıyor. 

Festivalin destekçileri
UPS, Art De Huile, Seventh Generation, Aptamil, Wee Baby, Sudocrem, Thermomix, Denizbank, Sleepy ve  Boyner markaları da “Baby on The Fest II”ye sponsor olarak destek veriyor.


Baby on The Fest II
Tarih: 17-18 Ekim 2019, Perşembe, Cuma
Mekân: Raffles İstanbul 
17 Ekim Saat: 11.00 – 21.00
18 Ekim Saat: 10.00 – 20.00

 
 

Önceki ve Sonraki
Haberler