EN ÇOK
OKUNAN
MODA - ALIŞ - VERİŞ

Arzu Sabancı'dan üçüncü koleksiyon

Koton, Arzu Sabancı iş birliği üçüncü sezon koleksiyonuyla devam ediyor. Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu, puantiye ve çizgilerin başrolde olduğu bir sezon sunuyor.

profil
BT Ekip
16.05.2018
Arzu Sabancı'dan üçüncü koleksiyon

2018 İlkbahar-Yaz Arzu Sabancı for Koton Koleksiyonu, puantiye ve çizgilerden oluşan tasarımlarıyla yazın favori parçaları arasında yerini alıyor. Hem şehirde hem de tatilde stil iddiasıyla hazırlanan koleksiyon sabah şehrin yoğunluğuna karışıp, akşam kendini tatilde bulanlara özel tasarımlar sunuyor.

Arzu Sabancı’nın stilini yansıtan ve dokunuşlarıyla şekillenen koleksiyonda günlük giyim parçalarının yanı sıra beachwear tasarımları da bulunuyor. Koleksiyonda siyah, beyaz çizgi ve puantiyelerin yanı sıra renk blokları ve tek şeritler de dikkat çekiyor. 

Koleksiyonda, 60’ların modasından ilham alan puantiyeli bluz, elbise ve pantolonlar ile çizgilerle zarif stillere imza atan gömlek, bluz ve etek modelleri yer alıyor. Beachwear tasarımlarının da yer aldığı koleksiyonun gözde plaj modellerini; puantiye desenli bikini üstü, renkli çizgili bikini altı ve fırfırlı tek omuz mayolar oluşturuyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler