MODA - ALIŞ - VERİŞ

Artık en sevdiğiniz cipsi ayakkabınızda taşıyabilirsiniz!

Rahatlık deyince akla gelen ilk markalardan biri olan Crosc ile cips markası Pringles ortak bir koleksiyon çıkardı. Koleksiyonun en dikkat çeken parçası olan bej renkteki botun, gerçek bir Pringles kutusunun rahatça sığacağı özel bir kılıfı bulunuyor!

profil
BT Ekip
16.04.2024
 Artık en sevdiğiniz cipsi ayakkabınızda taşıyabilirsiniz!

Ünlü cips markası Pringles ile Crocs güçlerini birleştirdi ve ortaya eğlenceli bir koleksiyon çıktı. Pringles'ın ayakkabı sektörüne ilk adımını atmasını sağlayan koleksiyonda, markanın ikonik tatlarından ve ambalajından ilham alan bir bot ve terlik tasarımları yer alıyor.

Koleksiyonun ön saflarında, klasik ‘Pringles kırmızısı’ tonu ve üst üste yığılmış cips görünümünü andıran topuğuyla göz kamaştıran Classic Crush Boot yer alıyor. Belki de botun en ayırt edici özelliği olan özel kılıf, gerçek bir Pringles kutusunun rahatça sığacağı şekilde tasarlanmış. Bu özel kılıf, ünlü cipsin hayranlarının en sevdikleri lezzetleri hareket halindeyken taşıyabilmelerini sağlıyor.

Koleksiyonda ayrıca Crocs’un klasik terlikleri de yer alıyor. Kullanıcısının atıştırmalık tercihlerini sergilemesine olanak tanıyan terlikler, Bay P'nin bıyıklarıyla süslenmiş bantlara ve çeşitli Pringles lezzetlerini simgeleyen renklere sahip. 

Koleksiyon, 16 Nisan'da yani bugün 20 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler