MODA - ALIŞ - VERİŞ

Bulgari’nin ünlü yılanı Serpenti, beş yeni kreasyonla yeniden karşımızda

Temel estetiklerin büyüleyici esneklik ve manyetik çekicilikle harmanlandığı Serpenti Viper, Bulgari'nin dönüşüm ikonunun daha da evrimleşmesini temsil ediyor. Bulgari, 2024 Serpenti Viper mücevher koleksiyonunda, yılanın doğuştan gelen evrimleşme ve her zaman yeni formlar alma gücünü sergileyen beş yeni mücevher kreasyonunu sunuyor

profil
BT Ekip
16.04.2024
Bulgari’nin ünlü yılanı Serpenti, beş yeni kreasyonla yeniden karşımızda

1948'den bu yana bitmeyen dönüşüm ve sürekli yenilenme sembolü olan Bulgari'nin Serpenti ikonu, mitolojik yaratığın dönüşümcü doğasından ilham alarak, sürekli değişimi kucaklamaya yönlendiren doğanın derin kaynaklarıyla sıkı sıkıya bağlı. Derisini dökebilme yeteneğine sahip olan bu güçlü sembol; zamanla uyumlu, sürekli yeniden doğan, çok yönlü bir koleksiyon yaratmak için Bulgari'ye ilham veriyor.

2024 mücevher referansları, 18 ayar sarı veya pembe altından yapılmış şık, olmazsa olmaz tasarımlarla koleksiyonu zenginleştiriyor ve yarı pavé elmasların değerli dokunuşuyla aydınlatıyor. Yılan pulu motifinin ultra-modern ve çok yönlü cazibesiyle oynarken, yeni kreasyonlar koleksiyonun imzası niteliğindeki sarmalayan hatları koruyor ve yaratımı taşıyıcı ile simbiyotik bir kucaklaşmada birleştiriyor.

Serpenti Viper'ın özünün gerçek bir temsili olan yeni tek sarmal yüzük, 18 ayar pembe ve sarı altında mevcut olup yılanın soyutlanmış vücudunun başı ve kuyruğunda canlılık veren elmas aksanlarıyla güven ve cazibe yayıyor.

Aynı büyüleyici eğriler ve modern hatlar, Bulgari'nin eşsiz zanaatkarlık ustalığına bir övgü olarak tanımlanıyor. 18 ayar pembe veya sarı altından yapılmış dikkat çekici küpeler, simgesel pulun temel yorumu, görsel cazibe ve zarif işçiliğin kusursuz bir karışımında değerli elmas yarı pavé dokunuşlarıyla eşleşiyor.

İkonik estetikler ve modern cazibe, büyüleyici yeni kolyede iç içe geçiyor. Stilize edilmiş 18 ayar sarı altından yapılmış bir yılanın altın zincir etrafında muhteşem bir şekilde dolanması ve elmas pavé ile vurgulanmasıyla bu yaratım, güç ve karizma beyanında bulunuyor.

Yeni seti tamamlayan koleksiyonun zaten sevilen bir ikonu olan, 18 ayar sarı altından yapılmış Serpenti Viper tek bobin bilezik bilekliği, yarı pavé elmaslarla en son kreasyonlarla kombinasyon halinde farklı ve sürekli evrilen stil seçeneklerini denemeye davet ediyor. Sarı altının çağdaş cazibesi, bileği ikinci bir deri etkisiyle sararak güçlendirici kucaklamasıyla parlatılıyor.

Tek başına parçalar olarak veya karşı konulmaz bir karışım ve eşleştirme ile giyilebilecek yeni kreasyonlar, Serpenti'nin çok yönlü ve sonsuza dek çağdaş ruhunu mükemmel bir şekilde canlandırıyor.

Yeni koleksiyon, Nisan 2024'ten itibaren bulgari.com ve dünya genelindeki Bulgari butiklerinde Nisan 2024'ten itibaren satışa sunuldu.

Önceki ve Sonraki
Haberler