MODA - ÜNLÜLER

Scarlett Johansson, Prada'nın Galleria çanta kampanyasında parlıyor

Prada, çok beğenilen çanta modeli Galleria için hazırladığı kampanyada ünlü Hollywood yıldızı Scarlett Johansson ile çalıştı. 1960'ların canlı pop art hareketinden ilham alan kampanya, kavramsal sanatçı Alex Da Corte tarafından görüntülendi

Scarlett Johansson, Prada'nın Galleria çanta kampanyasında parlıyor

Hollywood cazibesini yüksek moda ile birleştiren Scarlett Johansson, ikonik Galleria el çantaları için Prada'nın son kampanyasının yıldızı oldu. Görsel sanatçı Alex Da Corte tarafından çekilen kampanya fotoğrafları, Prada'nın zamansız zarafetiyle Da Corte'nin cesur ve etkileyici sanatı bir araya getiriyor.

1960'ların canlı pop art hareketinden ilham alan Scarlett Johansson for Prada kampanyası, yadsınamaz bir cazibe yayıyor. Çekimlerde uzun paltolar ve retro etekler giyen ünlü aktris, dönemin ruhunu zahmetsizce temsil ederken, ona kendine özgü çekiciliğini de katıyor.

Bu kampanyanın Johannson’dan sonraki yıldızı ise Prada Galleria çanta. Yapılı şekli ve çift tepeli kulplarıyla tanınan bu ikonik İtalyan işçiliği eseri çanta, kampanyada yeni bir boyut kazanıyor. Sınırlı sayıda üretilen renk kombinasyonlarına dönüşen Galleria çanta, Johansson'ın manyetik varlığını mükemmel bir şekilde tamamlayan canlı bir kanvas haline geliyor.

Bu iş birliği, Johansson'ın moda dünyasına ilk girişi değil. Daha önce, 2023'te David Yurman'ın kampanyasını süsleyerek çok yönlülüğünü ve sinema ile moda arasında sorunsuz geçiş yapma yeteneğini sergilemişti. Ek olarak, birkaç yıl önce unutulmaz bir Dolce & Gabbana reklamında yer alarak stil ikonu statüsünü pekiştirmişti.

Önceki ve Sonraki
Haberler