MODA - ALIŞ - VERİŞ

Akdeniz tarzına yeni bir yorum: SIEDRÉSxMANGO

Daha önce Victoria Beckham, Simon Miller, Camille Charrière ve Pernille Teisbaek gibi markalar, sanatçılar ve yeteneklerle çalışan Mango, en yeni iş birliğini Türk moda markası Siedrés ile yaptı. İş birliğinden doğan Siedrés x MANGO koleksiyonu, Akdeniz tarzına yeni bir bakış açısı ve yorum getiriyor

profil
BT Ekip
07.06.2024
Akdeniz tarzına yeni bir yorum: SIEDRÉSxMANGO

Avrupa’nın en küresel moda markalarından biri olan Mango, Türkiye kökenli marka Siedrés ile birlikte tasarladığı yeni İlkbahar/Yaz 2024 kapsül koleksiyonu Siedrés x MANGO’yu sunuyor. Akdeniz kültürüne sahip iki marka, tarzlarını birleştirerek Akdeniz’de yazın gelişini kutlamak için mükemmel olan, Y2K stiline ağırlık veren otantik ve şık bir yaz koleksiyonu ortaya çıkardı. Sonuç bizi, yaklaşmakta olan plaj saatleri ile yaz gecelerinin unsurlarının stilimizde birleştiği uzun günlere taşıyor.

Renkli, neşeli ve yepyeni bir gardırop için sınırlı sayıda üretilen ürünlerden oluşan koleksiyon, Siedrés ile paylaşılan değerleri takip ederek, özgün olmayı ve hayattan her zaman zevk almayı göz önünde bulundurularak tasarlanmış. Koleksiyonda rahat günlük görünümler sunan canlı renklerde elbiselerle tişört ve pantolon takımlar öne çıkıyor. 2000'li yıllarda pek çok yaz görünümünün yıldızı olan hibiskus çiçeği deseni, bu kapsül koleksiyonda yeniden karşımıza çıkıyor.

Koleksiyona renk kullanımı damgasını vuruyor. Bu nedenle, giysilere ışık ve tazelik veren baskılarla bir arada bulunan sarı, kırmızı ve mavi gibi ana renklerin yanı sıra, daha cesur bir görünüm için transparan detaylar ve kroşe parçalarda da cömertçe kullanılan renkleri görüyoruz. Kapsül koleksiyonda giysilere özel bir dokunuş katmak için ayakkabı, çanta, takılar ve çiçek gibi aksesuarlar da ön plana çıkıyor.

Koleksiyonun, fotoğrafçı Ryan McGinley’nin imzasını taşıyan kampanya çekimleri Formentera'da gerçekleştirildi. Fotoğraflar, yaz gün dönümüne denk gelen ve Akdeniz'de uzun güneşli günleri karşılamak için yaygın olarak kutlanan San Juan gecesine saygı duruşunda bulunuyor.

Siedrés, Akdeniz güneşi altında yaşanmış bir çocukluğun anılarından ilhamla 2020 yılında İstanbul'da doğdu ve en çekici genç markalardan biri haline geldi. Siedrés her daim keyifle hatırlanacak, tadını çıkarmaya ve paylaşılmaya değer küçük anlardan oluşan bir hayatı temsil ediyor.

Siedrés x Mango, daha önce Victoria Beckham, Simon Miller, Camille Charrière ve Pernille Teisbaek gibi diğer markalar, sanatçılar ve yeteneklerle çalışan Mango'nun en yeni iş birliği olma niteliğini taşıyor. Bu birliktelik, Mango ve Siedrés topluluklarını bir araya getirerek Akdeniz tarzına yeni bir bakış açısı ve yeni bir yorum getirmeyi amaçlıyor.

Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog