İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Şubat ayında burçları neler bekliyor?

Bu ay gökyüzü 9 Şubat'taki Dolunay ve 23 Şubat'taki Yeniay'a hazırlanıyor. Yıldız hareketlerinin burçlara etkisini Astrolog Dolunay Karaca değerlendirdi.

profil
Dolunay Karaca
31.01.2020
Şubat ayında burçları neler bekliyor?

Bu ay çok sosyalsiniz sevgili Koçlar;  yanınızda çalışanlar, astlar, üstler, kiracılar, evcil hayvanlarınız tüm bu konular, üstüne üstlük yeni tanışacağınız kişiler derken yoğun bir ay sizleri beklemekte…Yalnız kredi, borç , vergi ,faiz gibi konularda pürüzler çıkabilir. Borç alırken veya borç verirken dikkat edilmeli. Gereksiz para çıkışlarınız olabilir. 9 Şubat’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Dolunay sizi yeni bir aşka davet edecek, gireceğiniz sosyal bir ortamda tanışacağınız kişi size bugüne kadar karşınıza çıkmış pek çok insandan daha farklı ve orijinal gelecek. 23 Şubat’ta Balık burcundaki Yeniay etkisiyle hizmet, sağlık, düzen konularınız gündeme oturacak. Güzel bir ay olması dileğimle…


Boğa burçları bu ay marjinal fikirlere sahip olacaklar, özellikle iş konularıyla ilgili pek çok gelişme yaşayacakları bir zaman dilimi. Bu ayı iş konusunda kesinlikle değerlendirmeleri gerekmekte, terfi söz konusu olabilir, yeni kazanç kapıları açılabilir, daha önceden yapmadığınız bir iş teklifi gelebilir. 9 Şubat’taki Dolunay’ın etkisiyle stres yapma olasılığınız bir hayli yükselecek. Her konuyla ilgili yeni şeyler deneyeceksiniz , yurt dışı gezileriniz olumlu görünüyor. 23 Şubat’ta Balık burcunda gerçekleşen Yeniay sizi arkadaşlık adına olumlu etkileyecek; yeni bir sosyal ortam, yeni bir proje, yardım kuruluşları devrede olabilir. Hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir.


İkizler burcu Şubat ayına girerken bir hayli yorgunlar… Her yere yetişmekten, herkesin problemiyle uğraşmaktan, aşırı sosyallikten, hep bir yerlere yetişmekten, işleri düzenlemekten dolayı yorgun düşmüşsünüz. Özellikle partneriniz sizi yoruyor olabilir, bu ay biraz kendinize çeki düzen vermeli ve meditasyon tarzı şeylere yönelmelisiniz. 9 Şubat’taki Dolunay ile beraber farklı bir eğitim programına başlayabilir, daha önce gitmediğiniz görmediğiniz yerlere seyahat edebilir veya eşinizin akrabaları, ebeveynleriyle aranızda bazı gerginlikleri tatlıya bağlamak adına konuşmalar yapabilirsiniz... 23 Şubat’taki Yeniay ise sizi ev temalarına yönlendirecek. Ev, arsa, gayrimenkul konularında bir adım atacaksınız. 


Yengeç burçları bu ay işle ilgili konularda hayal kırıklıkları yaşadı. Çok çalışıp, çok yorulup, karşılığını az aldığınızı düşündünüz; bu konuda haklısınız da! Etrafınızda olup bitenler özellikle uzak akrabalar, onların sağlık problemleri sizi üzdü. Fakat bu ay bunlar yavaş yavaş önemini, değerini kaybedecek çünkü eşinizin veya sevdiğiniz kişinin desteğini, ilgisini, fedakarlığını, sizin yerinize verdiği kararların doğruluğunu anlayıp huzurlu ve mutlu olacaksınız. 9 Şubat’ta Aslan burcundaki Dolunay, maddi anlamda özgürlük teması barındırıyor… Metafizik konulara ilgi duyabilirsiniz bu ay. 23 Şubat’taki Yeniay ise akrabalarla ilgili bir konuyu tamamen maziye gömmenize olanak verecek. 


Aslan burçları bu ay aşk peşinde… Uzun süredir birliktelik yaşayan Aslanlar için güzel bir evlilik teklifi gündemi tamamen değiştirecek. Evli olan Aslanlar içinse evliliklerinde güzel bir dönem onları bekliyor özellikle 14 Şubat Sevgililer Günü sizin için çok özel olacak. 9 Şubat’ta sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşiyor; kendinizle ilgili kararlar almak, bazı konularda bitişler, tamamlanmalar yaşamak durumunda kalabilirsiniz... 23 Şubat’taki Yeniay  ise uzun zamandır beklediğiniz paranın artık elinize geçmesiyle sonuçlanacak, genel anlamda olumlu ve huzurlu bir ay sizleri bekliyor. Sadece çocuklarla olan ilişkilerinizde sert tavırlardan uzak durmanızda, sabır ve sebat göstermenizde ve onların sorumluluğunu alırken dikkatli olmanızda fayda var. 


Başak burçları bu ay astlar, üstler, kiracılar, evcil hayvanlar ve sağlık konularında yepyeni başlangıçlar ve düzenlemelerle uğraşıyor olacaklar. 9 Şubat’taki Dolunay Aslan burcunda gerçekleşecek ve sizi sağlığınıza özen göstermeniz, gereken diyete başlamanız konusunda uyarıyor olacak, bilinçaltına ittiğiniz konuları kapatmanız gerekiyor bu süreçte. 23 Şubat’taki Yeniay ise sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Bu dönem artık rahatlıyorsunuz, kendinize güveniniz yeniden geliyor ve projelerinizi hayata geçirmek için ayağa kalkıyorsunuz. Bir süredir isteksiz olduğunuz konularda da yeniden canlanma yaşanacak.


Terazi burçları bu ay ev konuları, dekorasyon, estetik gibi konularınız ön planda olacak. Ani bir çocuk haberi gelebilir, yakın çevrenizden biri veya sizseniz bu kişi çocuk sahibi olmak için güzel enerjiler devrede olacak. 9 Şubat’ta Aslan burcundaki Dolunay hobiler, el işleri, örgü, seramik, resim vs. konularında size bazı sıkıntılar çıkarırken, enerjinizi boşa kullandığınızı fark edebilirsiniz. Çocukları olanlar onların sorumlulukları ile yorulabilirler. Siz sanattan ve eğlenceden, uyumdan son derece keyif alan bir kişiliksiniz. Bu konulara yönelmek sizi mutlu edecektir.  Bu ayı bu konularda değerlendirmelisiniz. 23 Şubat’ta Balık burcundaki Yeniay ise zihinsel aktivitelere, kendi iç dünyanıza yolculuk etmenize vesile olabilir. Günlük rutinlerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. 


Akrep burçları bu ay babanızdan veya bir aile büyüğünüzden destek göreceksiniz. Kendi gücünüzün farkında olduğunuz bir aydasınız, yeni başlangıçlar yapmak için enerjiniz yüksek olacak . 9 Şubat’ta Aslan burcundaki Dolunay sizi işle ile ilgili bir tamamlanmaya sürükleyebilir veya aile içinde daha çok vakit harcamanıza vesile olabilir. 23 Şubat’ta Balık burcundaki Yeniay ise artık modası geçmiş aşklardan sıyrılmanıza, sabit fikirleriniz yüzünden takılı kalmış olduğunuz bir ilişkinizi sonlandırmanıza vesile olabilir. Yeni başlangıçlara yer açmalısınız bu dönemde. Genel anlamda yakın çevre ilişkileri, komşular ve kardeşlerle ilgili güzel gelişmeler var. Tanıtım, organizasyon, reklam, halkla ilişkiler, pazarlama konularında aktif olacağınız bir aydasınız.


Yay burçları bu ay yeni bir heyecana yelken açabilirsiniz ama bu heyecan yazmak, yaratıcı fikirlerinizi ortaya koymak, kendinizi tanıtmakla ilgili şeyler olacak. Özellikle para konularında güzel gelişmeler yaşanacak bir aya işaret ediyor Şubat ayı sizlere. 9 Şubat’taki Aslan dolunayı sizi uzak akrabalar, eğitim, din, felsefe, hukuksal konular gibi konularda gerebilir… Bunun dışında bu dönemde ortaklaşa bir işe girişebilir veya çevrenizce sık aranan biri olabilirsiniz. İyimser ve coşkulu yönünüzle insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. 23 Şubat’taki Balık Yeniayı ise ‘iş mi yoksa aile mi’ ikilemiyle sizi baş başa bırakacak. Ev içinde güzel gelişmeler var. Ani taşınma fikri aklınıza yatabilir. Sizler çılgın ve spontane insanlarsınız, unutmayın.


Oğlak burçları bu ay kendinize bakmakla meşgulsünüz. Şubat ayı boyunca fikirlerinizde artık bir dönüşüm yaşadığınızı fark edeceksiniz. Geleneksel ve tutucu yönünüzü törpülemeye çalışacaksınız. 9 Şubat’ta Aslan burcunda meydana gelecek Dolunay sizi parasal konularda ödemelere, borç, faiz vergi gibi konularda hesaplama yapmaya davet edecek. Çok çalıştınız ve artık müfakatını alma vakti geldi, bunu siz de gayet iyi biliyorsunuz. Çok güzel iş imkanlarınız olacak. İşe girmek isteyen Oğlaklar bu ay bunu gerçekleştirebilecekler. 23 Şubat’taki Balık Yeniayı ile yeni bir eğitime başlayabilir, çıkacağınız bir seyahatte yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu kişi sizden çok farklı biri olabilir zaten sizi bu cezbedecek.


Kovalar bu ay sizin ayınız; kendi kararlarınızı istediğiniz gibi alacağınız bir dönemden geçiyorsunuz; yalnız parasal konularda mücadele ayı olacak sizin için. Elinizden para çıkışları olabilir ve geri kazanmak için çok mücadele etmeniz gerekebilir. Sıra dışı, orijinal fikirlerinizle bunu geri kazanabilirsiniz . 9 Şubat’taki Aslan dolunayı karşıt burcunuzda gerçekleşecek, bunun size dezavantajları olabilir, ilişkilerinizde krizler yaşayabilirsiniz, yeni kararlar alarak yolunuza devam etmek isteyebilirsiniz. Çevrenizde sizi çekemeyen bolca insan var bu ay, kafanız karışık. Biraz dinlenmeye zaman ayırmalısınız. 23 Şubat’ta Başak Yeniayı ile sırlar açığa çıkabilir. Ortaklıklar gündeme gelebilir.


Balık burçları bu ay kendinizi biraz yorgun, biraz isteksiz, biraz bunalmış hissedebilirsiniz. Yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilir, kendi kafanızda, kendi projelerinizi, hayatınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Meditasyon yapmak, dua etmek ve ruhunuzu dinlendirmek için fırsatlarınız olacak. 9 Şubat’ta Aslan burcundaki Dolunay ile birlikte günlük yaşantınızda hoşunuza gitmeyen şeyleri değiştirmek isteyeceksiniz. Sağlığınıza bu dönemde dikkat etmeli, kontroller yaptırmalısınız. 23 Şubat’ta Balık burcundaki Kraliyet Yeniayı ile roller tamamen değişiyor ve sizler baş role geçiyorsunuz artık. Güzel başlangıçlar ve müjdeli haberler var her konuda benden söylemesi…


Önceki ve Sonraki
Haberler