EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Ocak ayı burç yorumları

Gökyüzü 2020'yi yoğun enerjiler ile karşılıyor. Astrolog Dolunay Karaca Ocak ayı yıldız hareketlerini yorumladı.

profil
Dolunay Karaca
01.01.2020
Ocak ayı burç yorumları

Sevgili Koçlar, bu ay motivasyonunuz işiniz ve mesleğiniz olacak.  Yeni bir iş teklifi alarak keyfiniz yerine gelebilir. İşinizle ilgili çeşitli fırsatların yaşanacağı bir dönemdesiniz. Aşk konularında ise çekim gücünüz artmış durumda; mıknatıs gibi çevrenizdeki herkesi kendinize çekiyorsunuz. Yengeç burcunda Ay tutulması 10 Ocak’ta yaşanacak; aileden biri canınızı sıkabilir.


Sevgili Boğalar, bu ay yeni yılın yenilenme enerjisiyle bir şeylere başlamak ,seyahat etmek, eşinizin ailesiyle vakit geçirmek, hukuksal mevzular veya yeni bir eğitime başlamak isteyebilirsiniz; bu ay sevdiğiniz kişinin sürprizleri sizi şaşırtıyor. Yengeç burcundaki Ay tutulması ile arkadaş hanenizi eleyeceksiniz. Size yeni dostlar lazım…


Sevgili İkizler, yılın ilk ay tutulması sizleri, alacak- verecek, geciken faizler, borçlar ve genel olarak para konularında sınayacak.  İkizler bu ay en çok ortaklıklardan yana şanslı; fikir birliği yapmak iyi gelecek sizlere; kafa kafaya vererek çalışmalar, yeni projeler iş başında olacak. Aşkta biraz geri adım atmanız gerekebilir.


Sevgili Yengeçler, yeni yılın ilk Ay tutulması sizin burcunuzda gerçekleşiyor; bu da sizin daha önceden ortaklaşa bir işe girişmek istediğinizi fakat kararsız kaldığınızı veya vazgeçtiğinizi göstermekte… Kendinizle ilgili karar almak durumundasınız. Yeni yılla Yeniay’la beraber ilişkiniz canlanıyor ve dönüşüyor, bu değişime ayak uydurmanızı tavsiye ederim. Aşk sizi çağırıyor.


Sevgili Aslanlar, bu ay sağlıksız giden sizi üzen yoran bir ilişkiniz varsa noktalayabilirsiniz. Ev değişikliği yapmanız da olasılıklar arasında görünüyor. Yengeç Ay tutulmasında karşı cinsten birinin hareketlerine anlam veremiyorsunuz, sizi gerçekten sevip sevmediğine karar veremiyorsunuz.  Kafanız karışmış durumda… Bu ay sağlığınız iyi durumda,  günlük rutin işlerinize kendinizi verin ve biraz akışına bırakın her şeyi. 


Sevgili Başaklar, şaşırtıcı haberlerle karşılaşacağınız bir ay sizler için. Aşk ve flört konularında şanlısınız; yeni birisiyle tanışabilir, var olan ilişkinizde sorunlarınızı çözebilirsiniz. Ay tutulmasında arkadaş çevrenizi değiştirmenizi, biraz farklı ortamlara girmenizi gerektirecek durumlar açığa çıkabilir; hayal ettiğiniz bir konu sizi üzebilir. Bu ay çocuk bekleyen Başakları sevindirecek gelişmeler var. İlişkileriniz düzene giriyor.


Sevgili Teraziler, çok değişken enerjiler mevcut bu ay sizde; bir iyisiniz bir kötü… Her şey iyi giderken, bir anda birtakım problemlere maruz kalıyorsunuz. İlk ay tutulması Yengeç burcunda, ev ve iş dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Bu yıl sizlere yeni bir hobiye başlamanız gerektiğini ve bu sayede farklı ortamlara girmenizi tavsiye ediyor; aile içinde vereceğiniz davetlerde göz kamaştırıyorsunuz.


Sevgili Akrepler; insanlarla konuşmak, dertlerinizi paylaşmak, iletişim kurmak bu ayın olmazsa olmazı sizler için. Ay başında Yengeç burcundaki ay tutulmasında birtakım gerginlikler yaşayacaksınız ve artık kendi içinize atmaktan vazgeçeceksiniz. Bu ay sizlere yeni bir proje vaad ediyor olacak. İpler sizin elinizde. Bu gücü içinizde hissedeceksiniz.


Sevgili Yaylar, bu ay kendinize bir iyilik yapın; sizi yıpratan enerjilerden, sizin iyiliğinizden istifade etmek isteyen kişilerden uzaklaşın. Bu kişiler yüzünden ailenizle aranızı açmayın. Para haneniz bu ay çok dolu olacak, eşinizden beklediğiniz veya bir ortağınızla beraber yaptığınız işten kazançlı çıkacaksınız. Zorluk yaşayacağınız konu ise ortaklarınızla olan iletişimiz olacak; insanlar sizi bazı konularda anlamıyorlar.


Sevgili Oğlaklar, yeni yıl sizler için çok hareketli ne de olsa JÜPİTER artık sizin burcunuzda! Bu yıl sizin evlilik yılınız! Hadi artık bekar Oğlak kalmasın… Güneş sizler için parlıyor; yeni atılımlar, yeni iş kapıları, evlilik gibi konularda ciddi adımlar atacaksınız, kararlar alacaksınız sevgili Oğlaklar. Bu ay eskiyi geride bırakmak ,önünüze bakmak ilk hedefiniz olmalı…Taşınmalar, yer değiştirmeler var sizlere…


Sevgili Kovalar, çok güzel planlar yapacağınız bir ay olacak; kendi kendinize kalıp, sakin sakin kararlar alacaksınız. Evet Ocak ayı sizi biraz yoracak! Birikmiş işler, konular, arka plandaki mevzular başınızı ağrıtacak ama bu dönemi elinizdekileri bitirmeye, herhangi bir yanlış veya eksik var mı diye kontrol etmeye çalışarak değerlendirin. Aşk? Etrafınız bu konuda da kalabalık! Her daim ilgi odağı olmayı başarıyorsunuz.


Sevgili Balıklar, içinizde büyük bir coşku var; yeni bir atılım, yeni bir eğitim, yeni bir iş için kolları sıvamış görünüyorsunuz ve yıldızlar sizleri destekliyor. Her konuda başarılı olabilirsiniz aslında; yeter ki isteyin. Bu ay zorlanacağınız konu; birebir arkadaşlıklar olurken  grup ortamlarında kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Aşkta ise ne verirseniz, onu alırsınız.


Önceki ve Sonraki
Haberler