EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (7 Şubat-13 Şubat)

Yeni haftaya Ay’ın Boğa burcundaki seyri ile huzurlu, sakin ve dengeli başlayacağız. Merkür’ün de retrosunun sonlaması ile hızlı bir enerji akışı hissedeceğiz. Haftanın ilk günlerinde mücadelenin gezegeni Mars, Uranüs ile uyumlu etkileşimde olacak. Evrenin bizlerin iradesine bıraktığı enerjimizi doğru kullandığımız taktirde, şanslı döngüsünü huzurla kucaklayabiliriz. Cesaret gerektiren kararlarımızı gözden geçirebilir ve yeni başlangıçlara adım atabiliriz. Motivasyonumuzun artabileceği, kararlı ve istikrarlı olabileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
06.02.2022
Haftalık burç yorumları (7 Şubat-13 Şubat)
  • 7 Şubat Pazartesi gününü yarım bıraktığımız, uzun zamandır beklettiğimiz önemli işlerimizi tamamlamak, sonuca ulaştırmak adına değerlendirebiliriz. Spora, diyete başlamak ve açık havada yürüyüş yapmak faydalı olabilir.
  • 8 Şubat Salı günü, Ay ve Güneş’in arasındaki sert etkileşimden dolayı zihinsel ve ruhsal açıdan kısıtlanmalar yaşayabiliriz. Günü stabil kalarak, sakin adımlarla ilerleyerek, kadın-erkek ilişkilerimizdeki iletişimimize ekstra dikkat ederek ve fazla efor gerektiren işlere yönelmeden geçirmek faydalı olabilir.
  • 9 Şubat Çarşamba günü, günün ilk yarısını kendimize ayırmak, içsel yolculuğumuza yönelmek faydalı olabilir. Ay’ın boşluktaki seyri 13.26’ya kadar devam edecek. Bu zaman diliminde yeni bir iş başlatmamak, kalan işlerimizi tamamlamak daha uygun olabilir. Kendimize bir kahve ikram edebiliriz. Kitapların büyülü dünyasına dalarak içsel huzurumuza odaklanmak da bu zaman diliminde faydalı olabilir. Günün ikinci yarısını önemli iş ve görüşmelerimize ayırabiliriz. Finansal işlemlerimiz için de rahatlıkla değerlendirebiliriz.
  • 10 Şubat Perşembe gününün ilk yarısında, Ay ve Jüpiter arasındaki zorlayıcı enerji altında, dikkat dağınıklığı yaşayabiliriz. Odaklanma eksikliğinden kaynaklı kazalara açık olabiliriz. Netlik gerektiren işlerimizde aksaklıklar yaşayabiliriz. Şartlarımızı fazla zorlamamak, ölçüsüz olabilecek yanlış söylemlerden uzak durmak, akışta ilerlemek bizler için daha uygun olabilir. Ay ve chiron arasında oluşan uyumlu enerjiyi, zihinsel şifa içeren çalışmalara yönelmek ve sağlıkla ilgili beklettiğimiz rutin kontrollerimiz için değerlendirebiliriz.
  • 11 Şubat Cuma günü, Ay ve Neptün uyumsuz enerjisini deneyimleyeceğiz. Günün ilk yarısında, kiminle beraber olduğumuza ekstra dikkat etmek faydalı olabilir. Her duyduğumuza inanmamayı tercih etmeliyiz. Hayatımız için önem arz eden kararları, bugün vermemek faydalı olabilir. Bu enerjinin farkında olmak, yanlış anlamaya ve anlaşılmaya açık aldatıcı bir gün olduğunu hatırlamamıza vesile olabilir. Günü sakin, stabil ve kendimizle baş başa kalarak geçirmek daha uygun olabilir.
  • Hafta sonu Ay, Yengeç seyrine devam edecek. Venüs ve Mars’la uyumsuz bir etkileşimi olacak. İkili ve sosyal ilişkilerimiz açısından, gerginlikler deneyimlememize açık bir enerji zemini hazırlayabilir. Sevdiklerimizden beklentimizi yüksek tutmamak ve dürtüsel davranışlarda bulunmamak bizler için faydalı olabilir.
  • 12 Şubat Cumartesi, iletişimin gezegeni Merkür gün genelinde Ay düğümleri ile huzurlu bir etkileşim içinde olacak. Bu enerjiyi, ticari faaliyetlerimiz ve önemli görüşmelerimiz açısından rahat akışta değerlendirebiliriz. İletişim gerektiren işlerimiz açısından, hayli şanslı olabileceğimiz, arkadaşlarımızla sosyalleşebileceğimiz bir zaman içinde olabiliriz. Yatırım tavsiyesi olmadığını hatırlatarak, kripto para yatırımcılarının biraz rahat nefes alabileceği bir zamanın da içinde olabiliriz.
  • 13 Şubat Pazar günü, nostaljik bir zamanı deneyimlerken aynı zamanda duygusal yaralanmalara ve alınganlıklara açık bir enerji içinde olabiliriz.

Yeni haftaya finansal olarak rahat bir nefes alabileceğimiz ve uzun zamandır beklediğimiz bir paranın elimize ulaşabileceği bir enerjide başlayabiliriz. Kendimizi iş ve kariyer alanlarımızda rahatça ifade edebileceğimiz bir zamanı deneyimleyebiliriz. Zaman zaman bunaldığımızı hissedebiliriz; karşımızdaki kişilere karşı fevri çıkışlar yapabileceğimiz hafta genelinde sakin kalmaya ve sabırlı davranmaya özen göstermeliyiz. Hafta ortasını önemli görüşmelerimiz ve bankacılık işlemlerimiz için değerlendirebiliriz. Cuma günü yanlış anlaşılmalara ve yanlış kararlar almamıza vesile olabilecek bir enerji içinde olabiliriz. Sosyal çevremizden duyduklarımıza inanmamak ve fazla efor gerektiren işlere yönelmemek bizler için daha faydalı olabilir. Haftanın enerjilerini kırmızı, mavi ve lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek ve kafein alımını azaltarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya kendimizi özgürce ifade edebileceğimiz, karşılaştığımız olaylar karşısında tarafsız kalmak isteyebileceğimiz ve sezgilerimizin bizi yanıltmadığını deneyimleyebileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Önceliğimizin kendi isteklerimizin olacağı, hızlı ilerleyebileceğimiz bir haftada olabiliriz. Farkındalıklarımızın artabileceği, takıntılı fikirler içine çekilebileceğimiz bu tuzaklı enerji içinde sağlığımıza ekstra olarak özen göstermeli ve sevdiklerimizi incitmemeye dikkat etmeliyiz. Yakın çevremizle olan iletişim trafiğimizde artış olabilir. Ticari ve hukuki davalarımızdan yana olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Sabrı deneyimlememiz gereken kadersel temaların yoğun olabileceği haftanın enerjilerini açık havada yürüyüşler yaparak, şekerli gıdalardan uzak durarak ve suyun şifasından faydalanarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya kendi iç sesimize yönelmek isteyebileceğimiz ve korkularımızla yüzleşerek yeni aydınlanmalar yaşayabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Sakin kalarak, kalabalıklar içinde kendimizi izole ederek içsel dönüşümümüzü deneyimlemek için ideal bir zaman olabilir. Yaşayabileceğimiz farkındalıklar sebebiyle kontrolsüz ve takıntılı davranışlara sürüklenmek, istemediğimiz gelişmelere sebebiyet verebilir. Bu enerjinin farkında olarak kontrolü ve sükuneti elden bırakmamız gereken bir haftada olabiliriz. Geleceğe yönelik hayallerimize ve planlarımıza odaklanabilir ve bireysel olarak şanslı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Uzun süredir beklettiğimiz bir projemiz var ise, hafta ortasından sonraki günlerde artık rahatça gündemimize bu hedefimizi alabiliriz. Ödemeyi unuttuğumuz bir borcumuz sebebi ile hesabımızda olmayan parasal çıkışla karşılaşabiliriz. Aile büyüklerimizle olan iletişimimize ve onlara karşı anlayışlı olmaya özen gösterelim. Haftanın son günlerinde finansal olan önemli kararlar almak bizler için uygun olmayabilir. Dürtüsel davranışlara ve hızlı öfkelenmeye yatkın olabileceğimiz hafta genelinde zihinsel şifa içeren faaliyetlere yönelerek, nefes çalışmaları yaparak, mavi ve lacivert tonlarında kıyafetler tercih ederek ve iç dünyamızla iletişim kurarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya sosyal çevremiz sayesinde fırsatlarla ve haberlerle karşılaşacağımız olumlu bir enerji içinde başlayabiliriz. Hafta başında yaptığımız planlarımızda son dakikada değişiklik yapmak zorunda kalabiliriz. Şartlarımızın plansız değişime açık olabileceği bu süreç içinde kişisel alınganlıklardan uzak durmak daha faydalı olabilir. İkili ilişkilerimizde dengeli ilerlemek isteyebileceğimiz hafta genelinde, var olan bir sorunumuzu rahatça çözüme kavuşturabiliriz. Duygusal olarak iniş çıkışa açık bir zaman içinde olabiliriz. Çocuklarımızın sağlına ekstra önem göstermemiz gereken hafta içinde ailemizden uzun süredir beklediğimiz olumlu bir destekle karşılaşabiliriz. Sosyal çevre ilişkilerimizde alınganlıklara açık olabileceğimiz haftanın enerjilerini; kendi sezgilerimize güvenerek, zihinsel olarak kendimizi dinlendirerek, yakın çevremizle olan diyaloğumuzda beklentilerimizi yüksek tutmayarak ve açık havada yürüyüşler yaparak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya kendi hayatımıza yöneleceğimiz, ‘Neyi nasıl istiyorum?’ diye bireysel kararlarımızı sorgulayabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Çalışma şartlarımızda iyileşmeyi, istediğimiz yönde standartları yakalayabileceğimiz şanslı bir hafta içinde olabiliriz. Hafta ortasında kariyer yaşamımızda beklediğimiz bir hak edişimizle karşılaşabiliriz. Haftanın son günlerinde aldığımız kararlarımıza dikkat etmek faydalı olabilir çünkü uzun vadede bizler için gerçekleşecek sonuçlarını deneyimleyebileceğimiz bir zaman içinde olabiliriz. Kişisel bakımımız için cumartesi gününü değerlendirebiliriz. Yakın çevre ilişkilerimizde sakin kalmamız ve tartışmalardan uzak durmamız gereken hafta genelinde açık havada yürüyüşler yaparak, bulunduğumuz ortamlarda tütsü kullanarak, koyu mavi, lacivert tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek enerjimizi olumlu yönde dengeleyebiliriz.


Yeni haftaya günlük rutininde giden işlerimize ve sağlığımızla ilgili beklemediğimiz gelişmelere yönelerek başlayabiliriz. Haftanın ilk günlerini beklettiğimiz bir finansal yatırım ya da bankacılık işlemlerimiz adına değerlendirebiliriz. Çocuklarımızın ya da partnerimizin yaşamında hızlı gelişmelere tanık olabileceğimiz bir haftada olabiliriz. Günlük rutinimizde beklemediğimiz yönde aksaklıklar yaşamaya açık bir enerji içinde olabileceğimiz hafta genelinde kendimize bir program oluşturmak ve yapılacak işleri yazıya aktarmak iyi bir fikir olabilir. Spekülatif yatırımlarımızda beklediğimiz yönde olumlu gelişmeler gündemimizde olabilir ve hayallerimiz adına güzel bir zamanı deneyimleyebiliriz. Yeni bir kişisel eğitim programı adına oldukça destekleyici bir zaman içinde olabiliriz. Haftanın son günleri kendi işimizle ilgili yeni kararlar almak ve yeni başlangıçlar yapmak için uygun bir zamanda olmayabiliriz. Cuma gününü kendi bakımımız ve alışverişimiz için değerlendirebiliriz. Hayat hedeflerimizi sorgulamamız, çocuklarımıza ve partnerimize karşı takıntılı davranışlardan uzak durmamız gereken hafta genelinde kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bol sıvı tüketerek, bulunduğumuz ortamları havalandırarak ve kafein alımını azaltarak enerjimizi olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya daha çok ikili ilişkilerimize odaklanarak, bizi neyin mutlu, neyin mutsuz ettiğini sorgulayarak ve finansal giderlerimize yönelerek başlayabiliriz. Kontrolsüz ödemeler ve hesabımızda olmayan harcamalara açık bir haftayı deneyimleyebiliriz. Hafta ortasından itibaren ailemize, aile büyüklerimizle olan ilişkimize yönelerek var olan alevi sorunlarımızı rahatlıkla çözüme kavuşturabileceğimiz bir enerji içinde olabiliriz. Sevdiğimiz kişilerle olan diyaloğumuzda önce düşünüp sonra konuşmaya, baskıcı ve takıntılı davranışlar sergilememeye özen göstermeliyiz. Perşembe gününü finansal girişimlerimiz, önemli görüşmelerimiz ve kişisel her türlü bakımımız için değerlendirebiliriz. Haftanın son günlerinde hayatımız adına ani kararlar vermemeliyiz. Kendimize güvenli alanlar oluşturmamız ve iç sesimize yönelmemiz gereken haftanın enerjilerini tabiat anaya ufak bir tohum hediye ederek, toprakla temas ederek, sakinleştirici bitki çayları tüketmeye özen göstererek, açık havada yürüyüşler yaparak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya kendi iç huzurumuza, ailevi değerlerimize ve ikili ilişkilerimizle ilgili konulara yönelmek isteyebileceğimiz bir enerji ile başlayabiliriz. Yakın çevre ilişkilerimiz gündemimizde yer alabilir ve yaşanabilecek olaylara karşı tarafsız kalmak isteyebiliriz. İletişimimizin yoğunlaştığı ve kısa seyahatlerimizin arttığı hızlı bir hafta olabilir. Kontrolümüz dışında gelişmelere ve rekabet duygusuna açık bir enerji içinde olduğumuzu düşünebiliriz. Haftanın ilk günlerini ihmal ettiğimiz rutin bir sağlık kontrolümüz adına olumlu yönde değerlendirebiliriz. Önemli iş ve görüşmelerimiz için hafta ortasından sonraki günleri değerlendirebiliriz. Cuma gününü stabil kalarak, kendimizi dinlendirerek geçirmek bizler için daha faydalı olabilir. Haftanın son günlerinde odak noktamızı finansal koşullarımıza çevirebilir ve harcamalarımızda artışlarla karşılaşabiliriz. Hayatımızda fazla kontrolcü ve manipüle edici iletişimden uzak durmamız gereken haftanın enerjilerinin aktif olabileceği bu süreç içinde bolca suyla temas ederek, açık havada yürüyüşler yaparak, ruhsal şifa içeren çalışmalara yönelerek ve kafein alımını azaltarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya geleceğe yönelik planlarımıza yönelerek, yakın çevremizle aktif bir iletişim trafiği içinde başlayabiliriz. Finansal koşullarımızı gözden geçirmek isterken alma verme döngümüzü özenle korumamız gereken bir zamanı deneyimleyebiliriz. Şanslı ve hızlı fırsatlarla karşılaşabileceğimiz haftanın genelinde yaşamımız adına bereketli olabilecek bir zamanda olduğumuzu hissedebiliriz. Haftanın ilk günlerinde çocuklarımızla ilgili gündemlerimiz oluşabilir. Yarım bıraktığımız işlerimizi haftanın olumlu enerjileri ile kolayca tamamlayabilir ve çarşamba gününü önemli işlerimiz için değerlendirebiliriz. Cuma günü ani ve riskli kararlar almak için uygun bir gün olmayabilir. Yanılmalara, aldanmaya ve yanlış anlaşılmalara açık olduğumuzun farkında olmak, ileriki günlerimiz adına sorun yaşamamak adına faydalı olabilir. Haftanın son günlerinde sağlığımıza ekstra olarak dikkat ederek yeni bir beslenme düzenine geçmeyi deneyebiliriz. Yoğun, aktif ve yeni başlangıçlara adım atabileceğimiz haftanın enerjilerini kırmızı, koyu mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bulunduğumuz ortamları havalandırarak, su kenarı yerlerde vakit geçirerek ve zihinsel şifamıza yönelerek olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya önemli gelişmeleri gündemimize alarak ve ailevi konularımıza odaklanarak başlayabiliriz. Zihinsel olarak hızlı ve aktif bir enerji içinde olabiliriz. Finansal anlamda rahat bir nefes alabileceğimiz ve var olan bir borcumuz adına yeni bir yapılandırma fırsatı yakalayabileceğimiz bir zaman içinde olabiliriz. Gayrimenkul alım satımı, taşınma ve önemli işlerimiz için haftanın enerjilerini olumlu yönde değerlendirebiliriz. Gözlerin üzerimize çevrildiği ve enerjimizin karşımızdaki kişilere yansıyabileceği şanslı bir haftayı deneyimleyebiliriz. Hayatımızdaki kadınlarla olan ilişkilerimize gerekli özeni göstermek ve krizli durumlar içinde yer almamak bizler için faydalı olabilir. Hafta ortasında ebeveynlerimizle ilgili kontrolümüz dışında gelişen olaylar içinde yer alabilir ve onların yanında sabır ile yer almak zorunda kalabiliriz. Perşembe gününü kişisel bakımımız için değerlendirebilir ve cuma gününü kendimize ayırabiliriz. İkili ilişkilerimiz adına kararlar almak isteyebileceğimiz haftanın enerjilerini zihinsel şifa içeren çalışmalara yönelerek, toprakla temas ederek, dinlendirici bitki çaylarını tercih ederek, bulunduğumuz ortamlarda tütsü kullanarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya yaşamımızda önemli başlangıçlara adım atmak isteyebileceğimiz ve sosyal çevremizle yoğun bir iletişim trafiği içinde olabileceğimiz bir enerji içinde başlayabiliriz. Hafta genelinde duygusal iniş çıkışlara açık bir enerji içinde olurken kariyerimizle ilgili şanslı fırsatlarla karşılaşabiliriz. Hafta ortasını, iş başvurusu yapmayı planlıyorsak rahatça değerlendirebiliriz. Hayatımızla ilgili yeni kararlar almak ve yeni bir işi başlatmak için cuma gününü tercih etmek doğru olmayabilir. Yanılgılara açık bir günü deneyimleyebiliriz; bu enerjiyi göz ardı etmeyelim. Zihinsel enerjimizin yüksek olabileceği ve yaşamımızla ilgili radikal kararlar almak isteyebileceğimiz haftanın enerjilerini kırmızı tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek, bol sıvı tüketerek, cesaret gerektiren hızlı kararlarımızı son bir kez daha gözden geçirerek, doğada açık hava yürüyüşleri yaparak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Yeni haftaya ruhsal enerjimizin düştüğünü hissederek, kendi iç dünyamıza yönelmek isteyebileceğimiz ve sorumluluklarımızı gözden geçirerek yeni aydınlanmalara vesile olabilecek bir enerji ile başlayabiliriz. Finansal konularımıza yönelebilir ve haftanın ilk günlerini parasal konularımız adına şanslı bir şekilde değerlendirebiliriz. Kredi başvurusu yapmayı planlıyorsak pazartesi ve salı günlerini tercih edebiliriz. Bedensel ve ruhsal detoks yapmak, hafta genelinde bizler için iyi bir fikir olabilir. Ağzımızdan çıkan sözlere dikkat etmeli ve baskıcı, takıntılı olabilecek her türlü diyalogdan uzak durmaya özen göstermemiz gereken bir haftayı deneyimleyebiliriz. Cuma gününü yaşamımızda büyük, radikal başlangıçlar adına tercih etmek uygun olmayabilir. Sakin ve stabil ilerleyerek geçirmemiz gereken haftanın enerjilerini kendimize vakit ayırarak, şartlarımızı gereğinden fazla zorlamayarak, kendimizi kurban psikolojine sürüklemeden akışta kalmaya özen göstererek, koyu mavi tonlarında kıyafet ve aksesuarlar tercih ederek ve suyun şifasından faydalanarak olumlu yönde dengelemeyi deneyebiliriz.


Önceki ve Sonraki
Haberler