EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (6 Haziran-12 Haziran)

Bu hafta yaraları sarma, iyileştirme zamanı. Küslükler, yanlış anlaşılmalar, dolambaçlı ilişkiler için bir ilaç alma vakti geldi gibi. Kendinizi yeniden ifade etme, eksik bıraktıklarınızı yeniden işleme koymak için de olumlu bir dönem. Merkür retrosu bitti. Artık soluk alacağız. Fakat bu sefer de zamanın efendisi Satürn uzun bir süre geriliyor olacak. Satürn’ün retrosu 24 Ekim’e kadar devam edecek. Bu süreçte yeni karmik sınavları deneyimlemekten ziyade daha çok geçmiş karmik borçları tamamlamak için imkan bulacağız. Hayatımızı organize etme konusunda eksikliklerimiz varsa bunları yeniden planlamak adına fırsatımız olacak. Zaman yönetimi, teknolojik alışkanlıklar ve yaşamımızı kısıtlayan konularla ilgilenmek için çaba sarf edelim. Hafta sonuna kadar işleri halletme zamanı. Cumartesi ise haftanın en sıra dışı günü olacak. Plan, program, eylem konularında şaşırtıcı süreçlerle karşılaşacağız. Hiç beklemediğiniz kişilerden beklemediğiniz tepkiler aldıysanız, bunları yeniden konuşabilmek için de hafta sonu uygun bir zaman olabilir. Sizi yönlendiren kişiler ya da konuşmalar içinde olduğunuzu hissederseniz paniklemeyin ve o an karar vermeye çalışmayın. Biraz zaman tanıyıp biraz soluk aldıktan sonra kararlarınızı verebilir ve kendinizden emin şekilde adımlar atabilirsiniz

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
06.06.2022
Haftalık burç yorumları (6 Haziran-12 Haziran)

Bu hafta sağlık konusunda endişeleriniz varsa, ihmal etmeden bu konuda önemler almak için efor sarf etmeniz gerekecek. Eğer çalışıyorsanız, çalışma ortamınızda öncelik vermeniz gereken sorumluluk ve görevler varsa, bunları planlamalısınız. Eğer ertelerseniz birçok karışıklık olabilir ve zorluklarla mücadele etmek durumunda kalırsınız. Haftanın son günlerinde ise yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Özellikle otorite figürleri ile ilgili belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Çalışıyorsanız patronunuzun ne istediğini tam olarak anlayamayabilirsiniz. Patron/baba/eş/partner ya da hayatınızdaki otorite figürleri ile ilgili onların ne istediğini doğru şekilde anlamadan eyleme geçmemek, sizler için bu haftanın kurtarıcı tüyosu olacak.


Dolunay’a hazırlandığımız önemli bir haftaya giriyoruz sevgili Boğalar… Bu hafta, özellikle çocuklarınız varsa onların kişisel bakımları, günlük rutinleri ve sağlıkları hususunda daha çok enerji sarf etmeniz, bin sonraki haftaya girişinizi kolaylaştıracaktır. Çocuğunuz yoksa, kişisel keyif alanlarınız, hobi ve ilgi alanlarınız üzerinde programlar yapmaya özen gösterin. Kendinize vakit ayırabilmek için şimdiden görev ve sorumluluklarınızı programlayın ve haftalık planlar yapmaya çalışın. Merkür retrosundan yeni çıktık. Fakat bu sefer de Satürn geriliyor. Planlar bozulabilir, işler sarkabilir. Önceden önlem almak adına kişisel alanlarınızı bir çizelgeye oturtmak önemli olacak.


Bu hafta özellikle ilişkiler temalarında zorluklar veriyor. Özellikle sosyal çevreniz, ikili ilişkileriniz ve kadın figürlerle aranızda problemli konuşmalar, yazışmalar geçirebilirsiniz. ‘Olmuyorsa zorlamanın alemi yok’ diyerek uğraşmayı bırakmalı, karşı tarafa ‘Haklısın, tamam!’ demeyi başarmalıyız ki onun da haklı olup olmadığını sorgulayabileceği bir zamanı olabilsin. Eğer aileyle iletişiminizde, evinizle ilgili almanız gereken sorumluluklarda ertelemeleriniz varsa, bu hafta onları tamamlamak için çok uygun. Diğer haftaya kendinizi hazırlayın, çünkü ani, beklenmedik problemlerle karşılaşabilirsiniz.


Çarşamba gününe kadar kendinizi biraz yalnız, izole hissedebilirsiniz. Perşembe günü ise sizi fazlasıyla motive edecek. Özellikle iş, eylem ve planlarınızı çok rahat akışta ortaya çıkarabilecek ya da tamamlanabilecek. Pek tabii Satürn retroya girdi… Ve diğer hafta Dolunay var. Dolunay’a hazırlanmak için bu hafta; özellikle planlanması gereken işleriniz, kısa seyahatler, getir götür işleriniz, sosyal çevreyle ilgili sorumluluklarınız vb. varsa, bunları halletmek için gayet olumlu olacak.


Bu hafta, özellikle cuma gününe kadar ‘Ne yapsam, ne yapmalıyım?’ gibi düşünceler içerisinde olabilirsiniz. Her şeyin en mükemmelini yapma arayışınız yüzünden bir türlü başlangıç yapamama gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Salı günü ilişkiler konusunda haz ve tutkularınız her nereye doğru enerjinizi yöneltirse, oraya doğru adım atabilirsiniz. Zorlu bir hafta sayılabilir fakat maddi hane daha fazla ön planda olacak. Şimdiden bütçenizle ilgili kararlar almalısınız. Dolunay sonrasında uygulamalarla ilgili konuşacağız.


İlişki temalarında problemli günleriniz olabilir. Özellikle salı ve günleri biraz gerilimli. Ortaklaşa işler içerisindeyseniz, ortaklı temalardaki iletişim problemlerini bu hafta başından itibaren yaşamanız olası. Eğer bir birlikteliğiniz varsa, bu konularda da karmaşalar hakim olabilir. Anlaşılamamalar, ne istediğini bilememe, hedef koymakta zorlanma gibi etkilere açık bir haftadayız hepimiz. Önlemler için yavaşlamayı denemelisiniz.


Dengenin, uyumun ve huzurun burcu siz sevgili Teraziler, bu hafta sağlık problemleriyle uğraşmanız olası. Canınızı sıkacak karışıklıklar da hakim olacak gök kürede. Pazartesi ve salı günleri kendinizi şımartmak için zaman ayırın derim. Küçük tatil kaçamakları yapmak için de ideal. Fakat diğer günler her şey kontrolden çıkmış, kontrolünüzü kaybetmiş gibi hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Burada teslim olmak önemli. ‘Ne olacaksa olacağına varır zaten’ demek ve sakin kalmak önemli olacak.


Tam teslimiyetle sırtımızı evrene yaslamamız gereken önemli bir haftadayız. Özellikle keyifleriniz, ilgi alanlarınız konusunda daha mistik yolculuklar yapmak, içsel sesinizi dinlemek, vicdan muhakemeleri yapmak ve gönlünüzün arzuladıklarının peşinde koşmak için harekete geçmek bu haftanın sizler için ana temalarını oluşturuyor. Karışıklıkları önlemek adına; özellikle davetler, programlar ve etkinlikleriniz varsa bunlar için şimdiden iletişime geçmek, teyitler almak diğer haftaya girişinizi oldukça kolaylaştıracaktır.


İlişkiler bu hafta sizin için önem vereceğiniz alanda olacak. Arabuluculuklar artabilir, sevdiğiniz insanları bir araya getirme misyonu yüklenebilirsiniz. İş, kariyer, mevki konularında bekledikleriniz varsa bu hafta olgunlaşacak demektir. Bu haftayı istek ve beklentilerinizin ne olduğunu düşünerek ve bu konularda eylemler alarak geçirmeniz gayet verimli olacak. Haftanın son günleri aile ve ev ile ilgili sorunlar, aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Şimdiden önemler almak işe yarayabilir.


Mars, aile ve yuva hanenizde ilerlemeye devam ediyor. Yeni başlangıçlar, riskli kararlar alma, adımlar atma durumunuz, öncelik verdiğiniz aile konuları nedeniyle engellenebilir. Zor bir dönemden geçiyorsunuz fakat zorluklar sizi hiçbir zaman yıldırmadığı gibi yine bunlarla savaş ve mücadelenizde biliyorsunuz ki daha çok güçlenecek ve ödüller alacaksınız. Az kaldı… Salı ve cuma günleri ilişkilerde travmatik problemler yaşayabilmeniz olası. Ailevi ilişkilerinize çok dikkat etmeniz gerekiyor.


Sevdiklerinizle vakit geçirmek için gayet olumlu bir haftaya hoş geldiniz sevgili Kovalar. İkili ilişkilerde zorlukların oluşabileceği bu hafta siz, hava elementi doğanızla yine arabuluculuk yapmak, çevrenizdeki insanların arasında iletişim dengeleri kurmak için kolları sıvayabilirsiniz. Salı ve cuma günlerine ise biraz daha dikkat etmeniz gerekecek. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle beraber olmak için güzel etkiler veriyor gökyüzü. Geleceğini bildiğiniz gelirlere güvenerek işlere kalkışmamanız, harcamalar yapmamanız çok çok önemli.


Bu hafta önceliklerinizi planlamak sizler için büyük kurtarıcı olacak. Siz her şeye hazırken çevreniz, başkaları sizin hazır olduklarınıza geç kalabilir, anlayamayabilir ve kendinizi uzaylı gibi hissetmenize neden olabilirler. İlişkiler teması bu dönem yoğun. Özellikle salı ve cuma günleri sizi bu konuda biraz daha fazla zorlayacak. Özellikle sevdiklerinizle aranızda para alış-verişleriniz varsa; arayı bozmadan, ılımlı şekilde bunları konuşmak, halletmek adına çaba sarf edebilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler