İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 5-11 Nisan )

Haftaya ilişkiler ve maddi değerler ile ilgili olumlu değerlendirebileceğimiz bir enerji ile başlıyoruz. Onarıcı, yapıcı, kadersel yolumuzda bizleri destekleyici gündemler içinde olabiliriz.  Hafta ortasında gerçekleşecek Mars-Neptün karesi ise dikkat etmemiz gereken 1-2 günü vurguluyor. Hayal kırıklığı yaratabilir, skandal haberler ile sarsılmamıza neden olabilir. Fiziksel gücümüzü ve motivasyonumuzu düşürmeye etki edebilir.

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
05.04.2021
Haftalık burç yorumları ( 5-11 Nisan )

İlişkilerimiz ve maddi değerlerimiz ile ilgili olumlu değerlendirebileceğimiz birkaç gün geçirebiliriz. Onarıcı, yapıcı, kadersel yolumuzda bizleri destekleyici gündemler içinde olabiliriz. 

Hafta ortasında gerçekleşecek Mars-Neptün, karesi dikkat etmemiz gereken 1-2 günü bizlere vurguluyor. Hayal kırıklığı yaratabilir, skandal haberler ile sarsılmamıza neden olabilir. Fiziksel gücümüzü ve motivasyonumuzu düşürmeye etki edebilir. Hedeflerimize ulaşmakta güçlükler engeller getirebilir. Bizler de istikrar sağlamakta güçlük çekebiliriz. Sözlerimizle, düşüncelerimizle hem kendimizi hem karşımızdakini yaralayacak durumlar içine girebiliriz. Alacağımız kararlara dikkat etmemiz gerekebilir. Emin olmadığımız adımlar atmamak önem taşıyabilir. 

Hafta sonuna doğru yaşam yolumuzda bizi destekleyecek önemli karşılaşmalar yaşanabilir. Önemli haberler alınabilir. İş ve ilişkilerimizde kalıcılık sağlayacak temeller oluşturabiliriz. Ay kapanma fazına giriyor. Bu süreçte farkındalık yaşadığımız konular üzerinde düşünmek isteyebiliriz. Kendimize biraz zaman ayırmak iyi gelebilir. Geçmiş konuları geride bırakmak, yeni sayfalar açabilmek adına ruhumuzu dinlemek ve dinlenmek çok iyi gelebilir. Hafta sonumuzu geleceğimizle ilgili güzel niyetler ederek geçirmek iyi gelebilir.

NOT: Yükselen Burcunuza göre okumalısınız. Bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz. 

Mutlaka okuyun: Nisan ayında burçları neler bekliyor?


Motivasyonumuz, hayat enerjimiz yükselirken aceleci kararlardan uzak durmamız gereken bir haftadayız. İlişkimiz ile ilgili keyifli hissedeceğimiz, güzel adımlar atabileceğimiz günler. İşle ilgili konularda sorumluluklar bizi biraz bunaltsa da geleceğe dair planlamalar yapmak için olumlu değerlendirebiliriz. Yakın çevremizden birileri ile ilgili yanlış anlaşılmalar yaşayabilir, hayal kırıklığı hissedebiliriz. Parasal konularda girişimlerde bulunmak için desteklenebileceğimiz günlerdeyiz.

Mutlaka okuyun: Nisan ayında burçları neler bekliyor?


İlişkimizi kuvvetlendirebileceğimiz, birlikte zaman geçirmekten keyif alacağımız etkiler içindeyiz. Parasal konular ile ilgili beklemediğimiz gelişmeler yaşayabiliriz. Yanlış kararlar alabiliriz, motivasyonumuz biraz düşebilir. Bu nedenle atacağımız adımlarda dikkatli olmak bu hafta önem taşıyor. Hafta sonu itibari ile işle bağlantılı konularda güzel gelişmeler, bizi destekleyecek konular gündeme gelebilir. Geleceğimizi şekillendirecek kararlar alabiliriz.

Mutlaka okuyun: Nisan ayında burçları neler bekliyor?


Hafta başında sosyal çevremize daha fazla zaman ayırarak ilişkilerimizi güçlendirebilir, gelecek hedeflerimiz ile ilgili başlangıçlar yapabilmek için şans ve fırsatlarla karşılaşabiliriz. Kariyerimiz ile ilgili kararsızlıklarımız, yaşadığımız ikilemler üzerimizde gergin bir etki yaratabileceği gibi, işle ilgili bize verilen bir sözün yerine getirilmemesi, kanma, kandırılma durumları söz konusu olabilir. Aile içinde sağlık problemleri ile ilgilenmek durumunda kalabiliriz. Hafta sonu çevremizden güzel haberler alabilir, önemli konuşmalar, görüşmeler gerçekleştirebiliriz.

Mutlaka okuyun: Nisan ayında burçları neler bekliyor?


İkili ilişkilerimizde keyifli olacağımız kadar kariyer konularında kendimizi ortaya koyabileceğimiz bir süreçteyiz. Geleceğimiz adına istikrarlı, sağlam temeller kurabilir, önemli anlaşmalar, sözleşmeler yapabiliriz. Hafta sonuna doğru enerjimizi motivasyonumuzu düşürecek durumlar gündeme gelebilir. Arkamızdan çevrilen konular karşımıza çıkabilir. Sağlık konularında alerji, zehirlenmeler, enfeksiyonlara açık olabiliriz bu nedenle bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirecek gıdalar tüketmeye özen gösterelim.

Mutlaka okuyun: Nisan ayında burçları neler bekliyor?


Hayata bakış açımızın iyimserleştiği, hayal ve umutlarımızı gerçeğe dönüştürebilecek adımlar atabileceğimiz süreçteyiz. Hukuksal konular, eğitim, ticaret, yurt dışı bağlantılı konularda destekleyici güzel gelişmeler gündemimize gelebilir. İlişkilerimizde var olan problemlerimiz varsa kolayca çözebilir, ilişkiyi sağlamlaştıracak güzel adımlar atabiliriz. Hafta sonuna doğru finansal konularda yanlış adımlar atmaya, kanmaya, kandırılmaya açık olabiliriz. Önemli kararlar vermemiz gereken parasal durumları ertelemekte fayda var.

Mutlaka okuyun: Nisan ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya sorumluluklar, yapılması gerekenler ile ilgilenerek başlayabiliriz. Duygularımız yoğun ve derin olabilir. Ortak finansal kaynaklar, maddi konularla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilir, gelirlerimizi arttırma yönünde fırsatlarla karşılaşabiliriz. İlişkiler açısından konuları derinlemesine konuşarak çözüme varabilir, keyifli sonuçlar elde edebiliriz. Hafta sonuna doğru iş ortamımızda güvensizlikler, yanlış anlaşılmalar gündemimize gelebilir. Yeni ortaklık kurmak, yeni bir ilişkiye başlamak içinse uygun olmayabilir.

Mutlaka okuyun: Nisan ayında burçları neler bekliyor?


İlişkiler, ortaklıklar ile ilgili kararlar, yeni adımlar gündemimizde olabilir. İlişkimizde keyifli gelişmeler yaşayabiliriz, tutkuyu alevlendirebiliriz. Hayatımızda biri yoksa yeni birini hayatımıza dahil edebiliriz. Partnerimizle geçmişe dair bizi kıran, üzen durumlarla ilgili konuşmalar yapabiliriz. Konuları çözümleyebilmek için iletişimi doğru kullanmak önem taşıyor olacak. Hafta sonuna doğru iş ortamımızda veya birlikte çalıştığımız kişiler ile ilgili belirsizlikler, anlaşmazlıklar, karışıklıklar söz konusu olabilir. Sağlığımıza dikkat, bağışıklığımız düşebilir, rahatsızlıklara açık olabiliriz.

Mutlaka okuyun: Nisan ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya işle ilgili iletişim oldukça yoğun, sorumluluklarımız ön planda başlayabiliriz. Yakın çevremizdekiler ile ilgili bir konuyla ilgilenebilir, iş alanında önemli anlaşmalar, görüşmeler içinde olabiliriz. Hedef ve projelerimiz ile ilgili şans ve fırsatlarla karşılaşabilir, gelirlerimizi arttıracak yeni kaynaklar bulabiliriz. Hafta sonuna doğru iş ortamı içinde sözlerimiz sert ve kırıcı olabilir. İletişimimizi doğru kullanmak önem taşıyabilir. Finansal kaynaklarımızda bazı problemlerle karşılaşabiliriz. Parasal konularda riskli adımlar atmamaya özen gösterelim.

Mutlaka okuyun: Nisan ayında burçları neler bekliyor?


Hafta başında parasal konularla ilgili düşüncelerimiz yoğun olabilir, düzenlemeler yapabiliriz. Önemli bir sözleşme, anlaşma, kalıcı başlangıçlar gündeme gelebilir ancak tüm detayları iyice gözeterek ilerlemekte fayda var. Hafta sonuna doğru ilişkilerde anlaşmazlıklar, belirsizlikler canımızı sıkabilir. Özel hayatımızda geçecek konuşmalarda sarf edilen sözler yaralayıcı olabilir. Kişileri fazla idealize eden yaklaşımlara açık olabiliriz. Kalbimiz boşsa yeni birisi hayatımıza girebilir, çocuklar ile ilgili yeni gelişmeler, yeni yatırım planlarımız olabilir.

Mutlaka okuyun: Nisan ayında burçları neler bekliyor?


Haftaya odaklanmamız gereken konulara kolayca konsantre olabileceğimiz bir etkide başlayabiliriz. Parasal konularda kariyerle bağlantılı yeni bir sözleşme, anlaşma gündemimize gelebilir. Uzun vadeli kalıcı etkide olabilir. Hafta ortasından itibaren önemli ani kararlarda dikkat etmemiz gerekebilir. Fazla iyimser yaklaşımlarımız nedeniyle yanlış kararlar alabiliriz. Ev aile temaları ile ilgilenmek, hızlı çözümler bulmak isterken, aile içinde iletişimimize dikkat etmek kırıcı olmamak önem taşıyabilir. Birlikte çalıştığımız kişiler ile ilgili anlaşmazlıklar, sıkıntılar yaşayabiliriz. Kafa karışıklıkları, belirsizlikler bizi yorabilir. Yakın çevremizin problemleri ile ilgilenmek durumunda kalabiliriz.

Mutlaka okuyun: Nisan ayında burçları neler bekliyor?


İçe dönük, duygularımız yoğun, biraz da depresif hissederek haftaya başlayabiliriz. İlişkiler ve çocuklar ile ilgili kadersel fırsatlar, başlangıçlar gündemimizde olabilir. Hobi edinmek, hobimizi mesleğe çevirmek ve kazanç sağlama yönünde gelişmeler yaşayabiliriz. Hafta sonuna doğru ilişkilerle ilgili kafamızı karıştıran konular, konuşmalar olabilir. Parasal konularda önemli kararlar vermek, risk almak için doğru bir zaman olmayabilir. Çocuklarla ilgili harcamalar söz konusu olabilir.

Mutlaka okuyun: Nisan ayında burçları neler bekliyor?


Hedeflerimiz, projelerimiz, ekip çalışmaları ile ilgili önemli detaylarla uğraşarak haftaya başlayabiliriz. Sorumlulukların bizi sıkıştırdığını, üzerimizde baskı yarattığını hissedebiliriz. Parayla bağlantılı ek kazançlar sağlayabileceğimiz fırsatlar gündeme gelebilir. Hafta sonuna doğru ev, aile içinde yaşanabilecek problemler olabilir. Alınganlıklar, kırgınlıklar olabilir. Taşınma, ev alım satım gibi konuları ertelemek fayda sağlayabilir. Aile büyüklerinde oluşabilecek rahatsızlıklarla ilgilenmek durumunda kalabiliriz.

Mutlaka okuyun: Nisan ayında burçları neler bekliyor?


Önceki ve Sonraki
Haberler