EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (5-11 Mart)

Venüs ve Merkür burç değiştiriyorlar ve Koç burcuna geçiş yapıyorlar. Hızlı düşünüp, hızlı kararlar alacağımız, belki fazla acele edeceğimiz bir dönem başlıyor. Hem aşk adına hem iletişim adına.

profil
Dolunay Karaca
06.03.2018
Haftalık burç yorumları (5-11 Mart)

Koç burçları, bu hafta sevdiğiniz kişiye karşı yumuşak tavırlarınız ilgi çekiyor. Birbirinizi anlıyor ve karşılıklı fikir birliğine varıyorsunuz. Ay Terazi burcunda başlıyoruz haftaya, hemen akabinde Ay Akrep burcunda olacak. Aile içi miras konuları gündeme gelebilir, krediler, borçlar ve ödemelerle ilgili konulara eğilmeniz gerekebilir. Venüs ve Merkür’ün sizin burcunuza geçişi bir takım yeni işleri, yeni hareketlenmeleri doğuruyor, her konuda adım atmaktan çekinmeyeceğiniz bir haftadasınız.

 

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Mart)

Boğa burçları, yönetici gezegeniniz Venüs Koç burcuna geçiyor, Merkür le birlikte. Bu durumda bilmediğiniz hayranlarınız artabilir. Sizi gizliden takip eden birileri olacaktır bu dönemde, iyi kalpli biri olabilir bu, kötümser biri de. Her ihtimale karşı dikkatli olmalısınız. Ay Terazi burcunda başladık haftaya, yoğun ve tempolu bir hafta sizler için kısa seyahatler, iş toplantıları ve biriktirdiğiniz görüşmeleriniz var. Hafta ortası ve sonu sevdiğiniz kişiye zaman ayıracaksınız. Küs iseniz barışma sinyalleri var, kabul edin siz de onu özlediniz.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Mart)

İkizler burcu, yönetici gezegeniniz Merkür burç değiştiriyor, Venüs ile birlikte Koç burcuna geçiyorlar. Sosyal haneniz organizasyonlar doğum günleri davetler düğünler sezonu açılıyor. Yepyeni projeleriniz var. Baharın gelişi içinizi kıpırdatıyor. Arkadaşlıklar ve ortaklıklar iyi durumda. Yalnız olan İkizler kalmadı diye düşünüyorum, kaldıysa da bu ara etrafınız hayli kalabalık olacak. Ay Terazi burcunda başladık haftaya, keyif alacağınız bir hafta olacak. Zevkle yapacağınız işlere başlayacaksınız. Sağlık konusunda yeni kararlar alacaksınız.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Mart)

Yengeç burçları, ne seninle ne de sensiz diyeceğiniz birisiyle bir anlaşmaya varıyorsunuz bu hafta. Venüs ve Merkür burç değiştiriyorlar. Kendinizi göstermek ispatlamak istercesine adım atıyorsunuz. İş dünyasında olanlar için atak bir hafta olacak. Olmayanlar için başarılı grup organizasyonları var. Ailevi konularda hız kazanıyorsunuz. Kalbinizi bilen iyi niyetinizi bilen birileri sizi anlata anlata bitiremeyecek. Takdir alacağınız bir süreç. Aşk konusunda sizin dediğiniz olacak merak etmeyin.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Mart)

 Aslan burçları, Pazartesi gününe Ay Terazi burcunda başlıyoruz. Venüs Merkür burç değiştiriyorlar. Sizler gibi ateş elementinden Koç burcuna geçiyorlar. Seyahat etmek yeni yerler görmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Yalnız kalmaktan hoşlanmıyorsunuz. Eğitim ve kurslara katılmak, yeni birileriyle tanışmak fena olmayabilir. Evliyseniz, eşinizin ailesinden destek alacağınız bir süreç bu. Bekarsanız, bu süreçte biraz daha beklemekte fayda var. Venüs koç burcunda ani başlayan ani biten ilişkilere açık oluruz, flört isteyenler için uygun gibi görünse de, ciddi beraberlikler için pek de iyi bir dönem değil.

Haftalık burç yorumları (5-11 Mart)

Başak burçları, kendinize değer vereceğiniz, özgüveninizin arttığı bir haftadasınız. Maddi anlamda eliniz bollaşıyor, iş konularında bereketleniyorsunuz. Ay Terazi de başlıyoruz, sonrasında Akrep ve Yay burcuyla devam edecek. Bu hafta genel anlamda yakın çevreniz, kardeşleriniz size kendinizi özel hissettirecek, aşk ve flörtler için sevdiğinizle aranız iyiye gidiyor. Yöneticiniz Merkür burç değiştiriyor bu hafta Koç burcuna geçiyor Venüs ile birlikte eşinizin maddi durumu da beklenmedik şekilde düzelebilir. Bu ara harcamalarınız da artıyor. Sevdiklerinizle kafa kafaya vereceğiniz bir hafta.

 

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Mart)

Terazi burçları, sizlerin burcunda başlıyoruz haftaya; uyum, ahenk, denge arayışındasınız. Kavga ve kötü haber duymak istemiyorsunuz. Küslükleri bitirmek, her yere dingin, mutlu barış getirmek istiyorsunuz. Arabulucu özelliğiniz bu hafta tavan yapıyor. Burç değiştiren gezegenler; biri sizin yöneticiniz Venüs, diğeri Merkür; Koç burcundalar. Güzel bir dönem sizler için karşılıklı değer aldığınız ve verdiğiniz bir hafta ikili ilişkiler adına ciddi adımlar atılabilir, aileler tanışabilir. Ortaklıklar için de uygun bir süreç.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Mart)

Akrep burçları, yeni haftaya biraz uyumsuz başlamış olabilirisiniz. Her anımız uyumlu ve dengeli olamıyor maalesef. Bu geçici bir durum, Salı gününden itibaren rahatladığınızı, üstünüzdeki yükü attığınızı hissedeceksiniz. Alacağınız haberler sizi mutlu edecek, yeni bir iş teklifi veya terfi haberi gelebilir. Yoğunluk nedeniyle cevap veremediğiniz arkadaşlarınıza veya maillerinize bakma fırsatı bulacaksınız. Sağlık konusunda biraz içe kapalı bir dönem. Detoks yapmalı ve yenilenmelisiniz.

 

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Mart)

Yay burçları, şifalanmak için uygun bir hafta. Ay Terazi burcunda sonrasında ise Akrep ve sizin burcunuzda dolaşacak. Meditasyon yapmak, dinlenmek, uzun yürüyüşler, alışveriş gibi aktiviteler yaparak kafanızı dağıtmalısınız. Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesiyle birlikte aşk hayatınızda hareketlenmeler başlıyor. Hobileriniz, sportif faaliyetleriniz de artış yaşanabilir. Maddi anlamda ise rahatlayacağınız bir haftadasınız. Sevdiğiniz kişinin ani hareketleri, çabuk karar değiştirmesi hoşunuza gitmeyebilir.

Haftalık burç yorumları (5-11 Mart)

Oğlak burçları, Ay 10. evinizde yani Terazi burcunda başlıyoruz haftaya, iş ve kariyer konularınız öne çıkarken, haftanın ikinci yarısında aşk ve ilişkiler, sosyal konular öne çıkıyor olacak. Venüs ve Merkür’ün yer değiştiriyor olması ev hanenizi güzelleştirmek, aile içi organizasyonlara daha çok vakit ayırmak için güzel bir geçiş sizler için. Aile içi kalabalık ortamlarda bulunacağınız, evinizle ilgileneceğiniz bir haftadasınız. İkili ilişkileriniz için birlikte dışarıda vakit geçirmeniz ilişkinizi taze tutacaktır.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Mart)

Kova burçları, bu hafta eğitim ve felsefi konularınız öne çıkıyor, hukuksal bir mevzunuz varsa halledebilir, yeni yatırımlar için yurtdışı tercihleri yapabilirsiniz. Seyahatler ve iş konularının vurgu aldığı bir haftadasınız. Evli olan Kovalar için eşlerinin aileleri ile yani uzak akrabaları ile ilgili gelişmeler odak noktası olacaktır. Venüs ve Merkür’ün Koç burcuna geçmesi sizleri iletişimin ortak noktası haline getiriyor. Herkes ve her konu sizinle bağlantılı bir hal alabilir, kişileri uzlaştırmak, olaylara farklı bakış açıları geliştirmek, tanıtım ve reklam işleri size düşecek.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Mart)

Balık burçları, bu hafta ödemeler konusu gündemde sizler için. Yeni bir iş açmak veya var olan sistemde yenilenmeniz gerekebilir. Ortaklaşa kafa kafaya verdiğiniz birileri ile ödemeler, borçlar üzerine düşünebilirsiniz. Gizli bir sırrı açığa çıkarmak, bilinmeyeni bilmek bu hafta sizlerin işi olacak. Venüs ve Merkür’ün burç değiştirmesi ile parasal konularınız ve değer yargılarınız değişiyor daha doğrusu hareketleniyor. Sevgi ve aşk konularında ise ikilemden çıkıyorsunuz. Daha net karar alabileceksiniz. Konuşmalarınızda belirsizlik hâkimdi daha önce bu hafta ise her şey daha net olacak sizler için.

 

Haftalık burç yorumları (5-11 Mart)
Önceki ve Sonraki
Haberler