EN ÇOK
OKUNAN
İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları ( 5-11 Ekim)

Sosyal olma arzumuzun arttığı bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Sosyal medya mesafesinde organizasyonlar yapabiliriz. Hafta başında kadın figürler ile iletişimimiz artabilir. Kolektife hizmet edecek projeler geliştirmek isteyebilir ve sosyal medyada duyurmak isteyebiliriz. Kadın dayanışması söz konusu olabilir. Deneysel Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı, 5 Ekim haftasını gün gün, burç burç anlattı...

profil
BT Ekip
05.10.2020
Haftalık burç yorumları ( 5-11 Ekim)

Sosyal olma arzumuzun arttığı bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Sosyal medya mesafesinde organizasyonlar yapabilir, “yalnız başıma kahve içmek yerine kız-erkek arkadaşımla karşılıklı içeyim” diyebiliriz. Hafta başında kadın figürler ile iletişimimiz artabilir. Kolektife hizmet edecek projeler geliştirmek isteyebilir ve sosyal medyada duyurmak isteyebiliriz. Kadın dayanışması söz konusu olabilir. ‘Birlikten kuvvet doğar’ diyebilir ve sesimizi duyurmak isteyebiliriz. En sevdiğimiz tatlıyı, keki ya da böreği yapıp ihtiyacı olanlarla paylaşmak isteyebiliriz. Bunu meslek haline getirmek isteyebilir ve bir kısmıyla sosyal kurumlar aracılığıyla bağış yapmak isteyebiliriz. 

Haftanın ikinci gününde iletişim becerilerimiz ön planda olabilir. Herkesin dilinden anlayan bir tutum içerisinde olabiliriz. Yüzeysel bilgi peşinde koşmak yerine daha derin bilgiler ve araştırmalar yapmayı deneyimleyebiliriz. İkili ilişkilerimizde partnerimizle iletişim dilimize dikkat etmemiz gereken bir gün deneyimleyeceğiz. Düşüncesiz davranabiliriz. Partnerimizi anlamaya çalışmak ve dinlemek lehimize olabilir. Dinlemek, değer vermek ilişkilerimizi uyumlandırabilir. Daha samimi olmak yüzeyde kalmamak ilişkimizi arındırmamızda etkili olabilir. 

Çarşamba günü bizleri zorlayan gergin açılar hakim olacak. İnançlarımıza sığınmak isteyebilir ve dua etme ihtiyacı hissedebiliriz. Değişken ruh halimiz duygusal ikilemler yaşatabilir bizlere. İçinden çıkılmaz hal almış düşüncelerimize çözüm arayışları içerisinde olabiliriz. Su içmek sakinlemenize yardımcı olabilir. Kişisel haritalarınızdaki bu tarz konulara yönelik tıkanıklıklarla ilgili kullanabileceğiniz basit semboliklerin var olduğunu biliyor muydunuz? Sizler için derlediğim “Astrolojiyle Haritanın Üzerine Çıkmak” kitabımızı temin ederek tıkanıklıklarınızı giderebilirsiniz.

Perşembe günü girişimci ve daha cesur olacağımız bir gün deneyimleyeceğiz. Mesleki anlamda beklediğimiz ve bir türlü fırsat yaratamadığımız görüşmelerimizi bugün değerlendirmek isteyebiliriz. Ay’ın Yengeç burcuna geçişi ile biraz daha kendimize dönüp motivasyon alanlarımız üzerinde düşünmek isteyebiliriz. Duygusal ihtiyaçlarımızı belirlemek isteyebilir ve ona göre hareket etmek isteyebiliriz. Çalışmayanlar ise evde dekorasyon işleriyle ilgilenmek, belki koltukların yerini ve şeklini değiştirmek isteyebilir. 

Cuma günü aile ile vakit geçirmek isteyebiliriz. Dekorasyon mağazaları gezebilir fikir edinmek isteyebiliriz. Bir kadın arkadaşımızın telefonu ile aslında kendimizin ihtiyacı olan o duygusal tatmini onun dertlerini dinleyerek şifalandırabiliriz. İkili ilişkilerimize biraz daha titizlenebiliriz. Uyumlu açı hakim olmasına rağmen sıkıcı ve boğucu sohbetlere şahitlik edebiliriz. Mars Plüton karesi kesinleşiyor. Mars’ın Retro geri hareketinin devam etmesi ve Plüton’un düz hareketine geçmesiyle dış dünya ile aramızda kuracağımız bağlantılarda manipülatif tutumlardan kaçınmamız gerektiğini vurguluyor olabilir bizlere. Yıkan ve bizleri zor duruma sokan durumlardan kaçınabiliriz. 

Hafta sonu kare ve karşıt açıların hakim olması bizleri hırslandırırken, dengede kalmaya davet ediyor olabilir. Bu hafta sonu evimizde ya da ailemizle vakit geçirmek onlarla kucaklaşmak ve sevgi alışverişimizi gidermek duygusal tatminsizliğimizi giderici nitelikte olabilir. İç dünyamızda ve mahrem alanlarımızda olmak oradaki enerji dengesini sağlamak arınmamıza vesile olabilir. İkili ilişkilerimizi dengede tutmak için zorlanabiliriz. Evlilik, ortaklık ilişkilerinde ya da mal sahibimizle yapacağımız görüşmelerde daha uzlaşmacı ve hedefe yani ileriye yönelik sağlam temellere dayalı sohbetler etmeyi deneyimlememiz gerekebilir. Atacağımız her adım, yapacağımız her hamle ve düşünce lehimize de olabilir aleyhimize de burada önemli olan ikili ilişkilerimizde kaçıp gitme isteğimizi mi değerlendirmek isteyeceğiz yoksa, ilişkimize yön vermek ve yenilenmek mi? Bu hafta sonu kararlar almak durumunda kalabiliriz. Alacağımız her kararın şifa getirmesini temenni ederim.
 


Bu hafta sakin ve sabırlı bir başlangıç yapıyoruz. Toprak elementinin hakimiyeti maddi güvenlik ihtiyacınızla ilgili konularda destekliyor olabilir. Hafta başından itibaren plan program yapmak hiç de zor olmayacak. Toplum önü statümüz ve işimizle ilgili hedeflerimizi daha rahat belirleyebiliriz. Çalışmayanlarımız ise dış dünya ile uyumlu bir haftaya başlangıç yapıyor olabilirsiniz. Önce dışarıdaki işlerimizi halletmek isteyebilir, aile büyüklerine vakit ayırmak isteyebiliriz.

Haftanın ikinci gününde ikili ilişkilerimizde iletişim problemleri yaşayabiliriz. Eleştiriye açık olan bir ilişkimiz varsa konuşup duruma çözüm üreterek bu kötü enerjiden arındırmak isteyebiliriz. 

Çarşamba günü çalışıyorsak ortağımızla iletişimimiz kuvvetlenirken bir anda arkamızdan işler çevirdiğine şahitlik edebiliriz. Çalışmayanlarımız ise evlilik ya da taşınma gibi konularda eşimizle ya da mal sahibimizle tutarlı olmayan sohbetlere şahitlik edebiliriz. Ani kararlar almadan önce kişisel değerlerinize hakaret olarak nitelendirdiğiniz konuları tekrardan gözlemlemeyi tercih edebilirsiniz.

Özellikle Perşembe günü kendimizi daha net ifade edebiliriz. Aile ile vakit geçirmek isteyebiliriz. Cuma günü ailemizden beklediğimiz maddi desteği görebiliriz. Evcil hayvanlarımızın sağlığı ile ilgilenmek durumunda kalabiliriz. Evimizi ve arsamızı ya da tapu işlemlerimizle ilgili yeni insanlarla ya da emlakçılarla görüşmek daha detayda fikir almak isteyebiliriz. 

Cumartesi günü emlakçımızın bulduğu evlere bakmak isteyebilir hafta sonumuzu ev bakmakla geçirebiliriz. Emlakçımızla gergin anlar yaşayabiliriz. Tam olarak nasıl bir eve ihtiyaç duyduğumuzu aktaramamış olabilir ve zamanımızı boşa harcadığı için gerilebiliriz. Evimizle işimizin mesafesinin daha yakın olmasını tercih edebiliriz. Bütçe olarak da belirlenen rakamların üzerinde evlere denk gelebiliriz. Bu tutarsız yaklaşım emlakçınızı değiştirmenize etken olabilir. Cumartesi gününün büyük bir zaman dilimini yersiz harcamış olmak gün ortasında ne yapacağınıza karar verememenize neden olabilir. Evdeki hesap çarşıya uymayabilir, o nedenle bu Cumartesi daha planlı, programlı hareket etmek faydalı olabilir. 

Bu hafta Pazar günü sevgilisi olanlar uyumlu, ılımlı ve kendi değerimizi hissettiren ilişkiler yaşayabiliriz. 


Bu hafta hassas ve alıngan bir başlangıç yapabiliriz. Motivasyonumuzu sağlayacak eğitim, öğretim konularına yönelmek isteyebiliriz. Kendimizi güvence altına almak için içsel inançlarımızı da gözden geçirme isteği duyabiliriz. 

Haftanın ikinci gününde maddi ve finansal konularda güçlü hissettiğiniz bir gün. Zevkli ve eğlenceli ilişkiler arayışı içerisinde olabiliriz. Bu arayış sebebiyle de hak ettiğiniz o arayışa karşılık gelen organizasyonlar yapmak isteyebiliriz. Ancak Corona sürecinde olmak bu duruma engel teşkil ettiği için ikili ilişkilerimizde zorlanabiliriz. 

Çarşamba günü ikili sohbetlerde daha çok size ilham olacak ve kendinizi bilgi anlamında güçlü hissedebileceğiniz ortamlarda bulunmak iyi gelebilir. Eşiniz ve ortağınızla ilgili yaşadığınız problemlere kestirme yollar bulabilirsiniz. Yenilik arayışı içerisine girebilirsiniz. 

Perşembe günü duygularımızı açık ve net kurma eğiliminde olabiliriz. Ani tepkiler verebileceğimiz bir Perşembe günü deneyimleyebiliriz. İçgüdülerimizi bastırmakta zorlanabiliriz. İçgüdüsel olarak aklımız fikrimiz ailemizde kalabilir. Dalgın bir tutum içerisinde olabiliriz. Araç kullanırken daha dikkatli olmanızın fayda sağlayacağını belirtmek isterim. 

Cuma günü iletişim kurarken hafızamız çok kuvvetli çalışıyor olabilir. İkili ilişkimizde yaşadığımız her dakika ve anı hatırlayabilir ve mutlu olabiliriz. Sohbet esnasında kuracağımız cümleler bulunduğumuz ortamda farkındalıklara sebebiyet verebilir. Yeni fikirler geliştirmeye, üretmeye açık bir gün deneyimleyebiliriz. İkili ve ortaklı işlerinizde açık sözlü olmak sizi kurtarabilir. Aldanacağınız ve aldanmaların söz konusu olabileceği Cuma gününde bu konularla meşgul olabilir ve bu konular üzerine eğilmek durumunda kalabiliriz. 

Cumartesi günü rutin işlerimizde ya da varsa hizmetlilerimizle ilişkilerimizde agresif bir tutum sergileyebiliriz. İçgüdüsel hareket edebilir ve iletişimimizi daha çok duygularla yönetebiliriz. İletişim kurarken ahlaki ve etik yargılarımızın da ön planda olacağı bir Cumartesi günü deneyimleyebiliriz. 

Aşk ilişkinizde partnerinizle uyumu yakaladığınız bir Pazar günü deneyimleyebilirsiniz. 


Bu hafta gelir ve giderlerinizi dengelediğiniz, bereket kapılarınızı araladığınız ve görev bilincinizin yüksek olduğu bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Uzun zamandır içte kalan duygularımızı ve kendimizi rahatça dışarı aktarabildiğimiz bir hafta deneyimleyebiliriz. 

Haftanın ikinci gününde iletişim kurarken duygularımıza hakim olamayabilir ve bir çırpıda ne hissettiğimizi dile getirebiliriz. Yaşam alanlarımızda düzen kurabildiğimiz sürece daha huzurlu olabiliriz. Fakat bunu sağlayamıyor olmak can sıkıcı olabilir. 

Çarşamba günü aklınıza yatan işler ve girişimler içerisinde bulunabiliriz. Duygularımız ve mantığımız ortak çalışabilir. Dedikodulara maruz kalabilirsiniz, bu durum motivasyonunuzu düşürebilir. Kariyer anlamında potansiyelinizi ortaya çıkartmak adına çok daha yoğun çalışmak ve okült konulara eğilim göstermek durumunda kalınabilir. Detayları çok iyi fark ettiğimiz bir gün deneyimlerken özellikle Çarşamba günü içsel huzursuzluk ve gerilim yaşayabiliriz. Bu duygu durumu neticesinde rüyalar görebiliriz. 

Perşembe günü hayallerinizi ve umutlarınızı gerçekleştirdiğiniz bir gün olabilir ve mutlu hissedebilirsiniz. Sosyal ilişkiler ve aktiviteler içerisinde olmak motivasyonunuzu arttırabilir. Covid-19 sürecinde sosyal mesafeyi koruyarak ve maske takarak görüşmeler gerçekleştirebiliriz. Başkalarına fayda sağlayacak ortamlarda bulunabilir ve bu yardımseverliğimiz neticesinde motivasyonumuzu arttırabiliriz. Şu sıra evimiz için aşırı harcamalar yapabilir ve evdeki hesabın çarşıya uymadığı durumlar ile karşı karşıya kalabiliriz.

Cuma günü vergiler, ödemeler ve iş anlaşmaları gibi ortaklı kazançlarımızda uzun süreli problemler yaşayabilme potansiyeli söz konusu olabilir. 

Cumartesi günü mantığımıza yatan bir durum söz konusu olsa da, gergin açı kalıbı nedeniyle duygularımız destek vermezken ya da tutkularımız bir şeyin peşinden git derken aklımız bile bile lades diyebilir. Gelir ve gider dengesini sağlamakta zorlanabilir ve aşırı harcamalar yapabiliriz. Dengede kalmalı ve duygularımızla ihtiyaçlarımız arasında mantığımızı devreye sokmayı başarabilmeliyiz. Hafta sonu sosyal çevreye ve arkadaşlık ilişkilerimize daha fazla zaman ayırmak ve para harcamak durumunda kalabiliriz. Kaybetme korkumuz tetiklenebilir. Kendi değer yargılarımızı korumak isteyebiliriz. 

Pazar günü ikili ilişkilerimizde güçlü hissetmek ve övgü almak isteyebiliriz. Aşırı harcamalara dikkat edeceğimiz bir gün deneyimleyeceğiz. Ayağımızı yorganımıza göre uzatmayı deneyimleyebiliriz. Kibirli bir tutum içerisinde olabilir ve zihnimizin hızlı çalışması nedeniyle iletişim kurarken huzursuzluk hissiyatı ve hatta huzursuz bacak sendromu yaşayabiliriz. Pazartesi günü işe gitmek istemeyebilir ve o muhteşem oyunculuğunuzu sergileyerek izin almak isteyebilirsiniz. 


Bu hafta kadın figürlerden destek aldığımız bir haftaya başlangıç yapıyoruz. Sosyal çevremizde daha çok güven ihtiyacı içerisine girebiliriz. İkili ilişkilerimizde ve iş ortaklarımızla aramızda yaşanan problemleri çözmek için uygun bir gün. Bildiğimiz açık bir düşmanımız varsa onu yanımıza çekip uygun bir dille konuşup bu düşmanlık durumunu arkadaşlığa çevirebileceğimiz bir gün deneyimleyebiliriz. Geleceğimizle ilgili umut vaat edici vizyonlar yakalayabiliriz. 

Haftanın ikinci gününde biraz yalnız kalmaya ihtiyacımız olabilir. İkili ilişkilerimizde partnerimizle yaşanacak olan tartışmalar boğucu bir nitelik taşıyabilir ve sıkılabiliriz. 

Çarşamba günü belirsiz giden mahkeme ve yargı süreçlerimiz varsa belirsizlik hakim olabilir ve bu durum içe kapanmamıza vesile olabilir. Aşk ilişkileriniz önem kazanabilir. Bulunduğunuz arkadaş çevresinden biriyle tanışabilir, önce hoşlanmayıp iletişim kurdukça yoğunlaşabiliriz.

Perşembe günü kariyerimiz için liderlik vasıflarımızı ön plana çıkarabilir ve başarı elde etmek için çok çalışmak durumunda kalabiliriz. Ay’ın sizin burcunuza geçmesiyle birlikte evimiz ve yuvamızla ilgilenmek motivasyonumuzu arttırabilir. Dekorasyon sayfalarında gezinmek aidiyet duygumuzu arttırabilir. 

Cuma günü kariyer anlamında daha çok çalışmak ve emek harcamak durumunda kalabiliriz. İkili ilişkilerimizle ve partnerimizle yapacağımız görüşmelerde kendimizi ifade ederken uyum, saygı ve dengeli bir ortam olmasını tercih edebiliriz.

Cumartesi günümüzü evimizde geçirmek motivasyonumuzu arttırabilir. Gergin bir açı olmasına rağmen evimizdeki mobilyaların yerini değiştirmek evimizin enerjisinin değişmesinde etkili olabilir. Evde vakit geçirmek, eşimizle daha çok vakit geçirmek birlikte evimizle ilgilenmek aradaki buzları eritebilir. Olayları abartmamaya ve soğukkanlılığımızı korumaya özen gösterebiliriz. Alacağımız bir haberle dışarı çıkmak belki de işe gitmek durumunda kalabilir ve Pazar günü demoralize olabiliriz. İlişkisi olmayanlar tutkulu aşk ve ilişkiler beklentisine girebilir. Ya da evli isek eşimize ara bir rengimiz olmadığını, hayatımızın sadece siyah ve beyaz renklerden oluştuğunu dile getirmek isteyebiliriz.

Pazar günü sosyal çevremize vakit ayırmak isteyebiliriz. Sevgilimiz yoksa sosyal çevremizden biri ile tanışabiliriz. Sosyal çevrede kibirli tutumlardan uzak durmaya özen gösterebiliriz.


Bu hafta başı, kariyer anlamında dış dünyaya kendimizi sunmakla meşgul olabiliriz. İçgüdüsel olarak yaptığımız iş vesilesiyle aile gibi iç içe olma isteği doğabilir. Çalışma isteğimiz artabilir. İş ortamında şans ve başarı yakalayabileceğimiz bir gün deneyimleyebiliriz. Bugün kolay iş bulabileceğimiz bir gün olabilir. Sorumluluk almakta zorlanmayabiliriz. Miras ya da sigorta gibi işlerimizde sıkıntılar ve zorluklar varsa bu konular çözüme ulaşabilir. Günlük rutin işlerimizi bugün daha büyük bir tutku ile yapabiliriz. Kendimize vakit ayırabileceğimiz bir plan, program yapmak iyi gelebilir.

Haftanın ikinci günü sosyal çevremizin sadece kadınlardan oluştuğunu fark edebiliriz. Annemizle ya da anne yerine koyduklarımızla iletişimde olmak bize kendimizi iyi hissettirebilir. Değerli ve lüks şeylere harcama yapma eğiliminde olabiliriz. Bu durum bütçemizi sarsabilir, tedbiri elden bırakmamaya önem ve özen göstermek isterken zorlanabiliriz. 

Çarşamba günü dahil olduğunuz projelerin bütçelerinde yanlış hesaplamalar söz konusu olabilir. Daha detayda incelemek ve hesaba kitaba oturtmak isteyebiliriz. Mesleki ve kariyer planlamamızın şekli değişebilir. Bulunduğumuz işimiz ve patronumuz bizi tatmin etmeyebilir. Yeni şeyler üretmek isteyebiliriz. Evimizi değiştirmek ve taşınma ihtiyacı içerisine girebiliriz.

Perşembe günü açık fikirli, hevesli ve enerjik bir yapı hakim olabilir. Fikirlerimizi ve düşüncelerimizi paylaşmak, aldığımız olumlu tepkiler karşısında bizi mutlu kılabilir. Empati duygumuzun yoğun olduğu bir gün deneyimleyeceğiz. Arınmak ve arındırmak için meditasyon yapabiliriz. Yakın çevremizden alacağımız bir telefonla dert ortağı olmak ve duygudaşlık yapma isteği içerisinde olabiliriz. 

Cuma günü hedeflerimize ulaşmak için mükemmeliyetçi bir tavır sergileyebiliriz. Liderlik vasıflarımızı kullanmak ve öncülük etmek enerjimizi dengelemekte fayda sağlayabilir. 

Cumartesi günü hislerimizi paylaşmakta zorlanabiliriz. “Kimse beni anlamıyor” noktasına gelebilir ve söylediklerimizin dinlenilmediğini düşünmekten rahatsızlık duyabiliriz. Sürekli olaylara iyi tarafından bakmak ve iyicil yaklaşmak stres yaratabilir. Yaşama amacından uzaklaştıran durumlarla karşılaşmamak adına düşüncelerimizi paylaşamayacağımız ortamlarda bulunmamaya özen gösterebiliriz. Emlak işleri ya da kendimizle ilgili alacağımız kararlarda enine boyuna düşünmeden hareket edersek mutsuz olabilir ve düşüncesizce yaptığımız hatalar yüzünden acı çekebiliriz. 

Pazar günü işlerimiz ani bir şekilde gelişim gösterebilir ve hızlıca B planı yapabilme imkanı yakalayabiliriz. 


Bu hafta etik-ahlaki kurallar önem kazanırken, gireceğiniz ortamlar için koşulları baştan belirleyerek başlamak isteyebiliriz. Hobilerimize eğilim göstermek isteyebilir ve eğitim almak isteyebiliriz. Bu girişim yeteneklerimizi ön plana taşımakta rol oynayabilir. Varsa çocuklarımızla birlikte bir aktivite geliştirmek ya da bir becerimizi ön plana çıkartmak etkili olabilir. 

Haftanın ikinci günü iletişim becerilerimizi ön plana çıkartmak isteyebiliriz. İşimizde ve dış dünya ile bağ kurarken sürekli iletişim halinde olmak isteyebiliriz. Motivasyonumuzu arttırmak adına kişisel bakım yapma ihtiyacı hissederken ona ayıracağımız vakti zaman kaybı olarak görebiliriz. Bulunduğumuz ortamlarda rahat edemeyebilir ve huzursuz olabiliriz. İkili ilişkilerimizde ve partnerimizle olan diyaloglarımızda saygının önemini hatırlatma ihtiyacı içerisine girebiliriz. 

Çarşamba günü evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar konusunda beklentimiz yüksek olabilir. Karşılığını alamıyor olmak problemlere sebebiyet verebilir. Beklentilerimizi uygun bir dille aktarmayı deneyimleyebiliriz. Kendimizi yazılı ve sözlü ifade etmek istediğimiz bir gün olabilir. Odaklanmakla ilgili problemlerin önüne geçmek isteyebiliriz. Hayatımızın yönünü değiştirmek için farklı bir eğitim planlaması içerisine girmek isteyebiliriz.

Perşembe günü daha çok bilme ve öğrenme isteğimiz artabilir. Hayatımızdaki kişiler hakkında daha fazla bilgi edinme eğilimi gösterebiliriz. Gelir ve giderler anlamında zorluklar yaşanabilir. Finansal anlamda istikrarı yakalayabilmek adına destek almak ya da ortaklı işlerde bulunmak maddi kaybı önleyebilir. Kız arkadaşlarımızla vakit geçirmek isteyebiliriz. 

Cuma günü çocuklarımızla mücadele içerisine girebilir ve iletişim dilimizi manipülatif bir noktaya taşıyabiliriz. İlişkilerimizin zarar görmemesi, bu duygu durumunu yaşamamak adına önlemler almak fayda sağlayabilir. 

Cumartesi günü yeni eğitim sisteminden dert yanabilir ve daha çok çocuklarımıza vakit ayırmak durumunda kalabiliriz. Bir eğitmen edasıyla ilgilenmek zorlayıcı olsa da yanlarında olmak ve onları desteklemek gerekebilir. 

Pazar günü kendimizi ifade etmekte zorlanabilir ve kibirli davranışlar sergileyebiliriz. 


Bu haftaya eşinize ya da partnerinize fazla para harcayarak başlayabiliriz. Kadın figürleri ile iletişimde olmak güvenlik ihtiyacımızı giderebilir ve onlardan maddi destek almak isteyebiliriz. Gizli saklı bir şey kalmayabilir. Öğrenmek istediğimiz ya da biz bilmeden arkamızdan dönen işleri biri gelip bize anlatabilir. Geniş bir aile yapısına sahip olmak da pek tabii buna vesile olabilir. Düşüncelerinizi ve hislerinizi yazıya dökmek iyi gelebilir. Yeteneklerimizi ortaya çıkartmak için bir kadın figürünün desteğini alabiliriz. Ailemizden gizli bir iş yürütüyor olabiliriz ama bu tamamen ailemizi düşündüğümüz için gizli yürütülüyor olabilir. Eşinizin, partnerinizin sizinle paylaştığı bir sırrı olabilir. 

Haftanın ikinci günü aidiyet kurmakta zorlanabiliriz. Dahil olacağımız ortamlarda uyumu ve dengeyi sağlamak bizlerin elinde olabilir. Platonik bir aşka çekilebilir ve kendimizi ifade etmekte, duygularımızı açıklamakta zorluk çekebiliriz. 

Çarşamba günü ani ve beklenmedik bir şekilde şüpheci yaklaşımlar neticesinde her şey gün yüzüne çıkabilir. Hissettiğiniz ama bir türlü anlamlandıramadığınız şüphelerinizin taşları bir bir yerine oturabilir. 

Perşembe günü ikili ilişkilerimizde ve partnerimizle olan iletişimimizde kendimizi daha rahat ifade edebileceğimiz bir gün deneyimleyeceğiz. Uzlaşmakta zorlanan bir eş, bir partner söz konusu ise bugün şanslı bir günümüzde olabilir ve uzlaşmayı başarabiliriz. 

Cuma günü uzlaşmakta zorluk çektiğimiz ikili ilişkilerimiz ve eşimiz var ise görüşmek istemeyebilir ve bir süre ortalıktan yok olabilir, hiçbir çağrıya ya da görüşme talebine karşılık vermek istemeyebiliriz. 

Cumartesi günü, işimizi evimize getirmek durumunda kalabilir ve bu anlamda zorluklar yaşayabiliriz. Çalışmayanlarımız ise bütün hafta yapmak istediğimiz ev işlerimizi Cumartesi günü ele almak durumunda kalabiliriz. 

Pazar günü işimize karışılmasından keyif almayabiliriz. Gelir ve gider dengemizi sağlamak isteyebilir ve ödeneklerimizi düzene sokmak için bir çizelge oluşturmak isteyebiliriz. 
 


Bu haftaya duygusal anlamda kendimizi ifade etme isteği duyarak başlayabiliriz. Partnerimizle kuracağımız bağ bizler için önemli olabilir. Eşimiz ve iş ortaklarımız üzerinde hakimiyet kurarak sahiplenici bir tutumla kıskançlık sergileyebiliriz. Korunaklı alanlarımızı, evimizi taşıma ihtiyacı içerisine girebiliriz ve bunun için eşimizden ve partnerimizden fikir almak isteyebiliriz. Yeni bir düzen için fikir alışverişi yapmak ve araştırmak soruşturmak faydalı olabilir. Sanatsal becerisi kuvvetli bir çocuğumuz varsa onun eğitim alabilmesi için araştırmalar yapabiliriz. İkili ilişkilerimizde veya eşimizle olan ilişkimizde tutkularımızı dile getirme istekliliğimiz artabilir. Bugün önce düşünüp sonra konuşma eğiliminde olabiliriz.

Haftanın ikinci günü harcamalarımız artabilir. Eşimiz veya partnerimiz için harcama yapabiliriz. Partnerimizden çok sosyal çevremizle vakit geçirmek karşılıklı problemlere sebep olabilir. 

Çarşamba günü aşk ilişkilerimizde aşırı sahiplenici bir tutum içerisine girebiliriz. Bu tutum hayal kırıklıklarına sebebiyet verebilir. Eşimiz, iş ortaklarımız gibi sürekli iletişim halinde olduğumuz kişilere karşı bencil olabilir ve doğum günü ya da özel günlere dahil hatırlanma isteğinde olabiliriz. Sürekli “hatırlayacak mı?” düşüncesi yıpratıcı olabilir. 

Perşembe günü haksızlığa tahammül edemediğimiz bir gün deneyimleyebiliriz. Çalışıp üretmek için verimli bir gün değerlendirmek isteyebiliriz. 

Cuma günü ameliyat ve operasyonlar söz konusu olabilir. Araç kullanırken dikkat etmeniz gerektiğini dile getirmek isterim.

Cumartesi günü inançlarımıza ters düşen yaklaşımlarla karşı karşıya kalabiliriz. Yakın çevre ve akrabalarımızla ters düşecek sohbetlere maruz kalabiliriz. Eğitim sistemi üzerine tartışabilir ve aynı fikre sahip olmama durumunda gerginlikler yaşanabilir.

Pazar günü sosyal çevremizde yeni bir ilişki yakalayabiliriz. 


Bu haftaya çalışma ortamı ya da hizmetlilerimizle ilgili yaşadığımız problemlerin çözüme kavuşması ile başlıyoruz. ‘Oturduğum yerden para kazanabiliyorum’ diyebileceğiniz bir Pazartesi deneyimleyebilirsiniz. Doğayla iç içe olmak isteyebiliriz. Para kazanma noktasında tüm beceri ve hünerlerinizi gösterebilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Para harcamaktan çekinebiliriz ve çalışma arkadaşlarımız ya da rutin yaşantımızdaki çevremizden cimrilik yaptığımız söylenebilir.

Haftanın ikinci günü ikili ilişkilerimizde ve eşimizle konuşmak isteyebilir ve duygularımızı dile getirme ihtiyacı hissedebiliriz. Dış dünyada kariyer ve meslek anlamında tanınmak ve bilinmekle ilgili zorluklarla karşılaşabiliriz. Aile içerisinde kendimizi ifade etmekte zorlanabilir ve ilgi görememekten şikayetçi olabilir, eleştirel bir yapıya dönüşebiliriz. 

Çarşamba günü aile içi ilişkilerimizde kopmalar söz konusu olabilir. Ayrıca iş yaşantımız ve özel yaşantımızda iletişim kurmakta zorlanabilir ve hemen duygularımızı dile getiremiyor olabiliriz. Yanlış anlaşılmalara açık bir gün deneyimleyebiliriz. 

Perşembe günü risk almaktan korkmadığımız bir gün deneyimleyebiliriz. Girişim ve cesaret gösterebileceğimiz ikili ilişkiler kurabiliriz. Çocuklarımızla keyifli aktiviteler içerisinde olabiliriz.

Cuma günü tutkularımız ve arzularımız bizleri daha fazla para kazanma eğilimine sokabilir ve bu anlamda hırslandırabilir. Para kazanmakla ilgili beceriler elde edebiliriz. Deneyimli ve tecrübe sahibi kişilerden destek görmek faydalı olabilir. 

Cumartesi günü sosyal çevremizdeki kadın figürleri ile anlaşmazlıklar, uyuşmazlıklar söz konusu olabilir. Küskünlükler yaşanabilir. Gelir ve gider dengemizi sağlayamayıp aşırı harcamalar yapabiliriz. Bu harcamalar eşimizle aramızda münakaşalara sebep olabilir. Harcamalarımızla doğru orantılı olarak eşimizin de aşırı harcamaları sebebiyle rahatsızlık duyabilir ve manipülatif çözümlere gitmek durumunda kalabilir varsa ek kart gibi limit düşürülmeler söz konusu olabilir. 

Pazar günü otorite figürleri ile hiç beklemediğimiz bir şekilde uyumu yakalayabiliriz. Sosyal çevremizde ve arkadaşlık ilişkilerimizde değersizlik hissiyatına bürünebilir ve çevremizin bu yaklaşımından rahatsızlık duyabiliriz. Covid-19 sürecinden ötürü alamadığımız eğitim yüzünden iş yerimizde geri planda kalmak durumunda kalabiliriz.


Bu haftaya ev ve gayrimenkul konularıyla ilgili riskli yatırımlar yapma eğiliminde başlayabiliriz. Ancak süreç uyumlu açıların hakim olması ile birlikte kendinizden emin bir tutum sergileyebilirsiniz. Hayal gücünüzün yüksek olması yanılgılara sebebiyet vereceğinden bir karar almadan önce kağıda dökmemiz fayda sağlayabilir. Sahip olduğumuz gücün farkına vardığımız bir gün deneyimleyebiliriz. Geleceğimizi ve motivasyon alanlarımızı tek tek ağır ve emin adımlarla süslüyor olabiliriz.

Haftanın ikinci günü hizmetlilerimiz ve çalışma arkadaşlarımız arasında sürekli bir sirkülasyon olduğuna şahitlik edebiliriz. Rutin yaşantımızda da sürekli yer değiştirmek ya da mobilyalarımızın yerini değiştirme ihtiyacında olabiliriz. İkili ilişkilerimizde ve partnerimizle olan iletişimimizde aynı konulara eğilim gösterebiliriz. Karşılığını göremediğimiz içinse gergin anlara tanıklık edebiliriz. Anlayış ve hoşgörünün kaybolmaması için beklentilerimizi baştan dile getirmek fayda sağlayabilir. 

Çarşamba günü yeni fikir ve girişimlere açık olduğumuz bir gün. Ancak ne istediğimizi bilemiyor ve belirleyemiyor olmak gergin bir gün geçirmemize neden olabilir. 

Perşembe günü aile içerisinde içsel huzura kavuştuğumuz bir süreçten geçiyor olabiliriz. Otorite figürleri ile uyumu yakalayabileceğimiz bir gün. Ev içerisinde sürekli bir sirkülasyon ve harcama söz konusu olabilir. 

Cuma günü değişim dönüşüm gücünü kendimizde hissettiğimiz bu dönemde aile içerisinde içsel huzursuzluklara sebebiyet verecek manipülatif durumlar söz konusu olabilir. Burada aile büyükleri içimizde hissettiğimiz gücün ne kadar gerçekçi bir tutum olduğunu denemek ve görmek isteyebilir.

Cumartesi günü aile içinde ve ikili ilişkilerimizde kendimizi ispat etmek durumunda kalabiliriz. İşimizle ve kariyerimizle ilgili duygusal bir bağ kurduğumuzdan bahsetmek isteyebiliriz. Sezgilerimizin yolundan gitmek isteyebiliriz. Anlaşılmak isteyebilir ve kendimizi ifade ederken soğukkanlılığımızı korumak durumunda kalabiliriz.

Pazar günü işimiz ve aile büyüklerimizle aramızdaki dengeyi sağlamakla ilgili düşüncelere dalabilir ve dengeyi yakalamak için hırslanabiliriz. Tüm hafta sonu, ne şekilde ‘değişip dönüşürüm’ diye düşünmek durumunda kalabiliriz. 


Bu haftaya aile içi huzurun önem kazanması ile başlayabiliriz. Annemiz, anneannemiz ile aramızdaki diyaloğun önemi bizler için önem teşkil edebilir. Bu hafta kendi şansımızı kendimiz yaratabiliriz. Varlık ve kazançlarımızla ilgili netliğe ihtiyaç duyduğumuz bu süreçte değer yargılarımız ve inançlarımızın yüksek olduğunu gözlemleyebiliriz. Hayatın içerisinde herkes kadar korkular barındırdığımızın bilincine varabiliriz.

Haftanın ikinci günü riskli yatırımlar söz konusu olabilir. Ev ve gayrimenkul işlerimizle ilgilenmek isteyebiliriz. İlişkilerimizi ya hep ya da hiç noktasına taşıyabiliriz. 

Çarşamba günü her konuda yeteneğimizin olduğunu bilmek fakat bir türlü iş yerimizde sabitlik gösteremiyor olmak aile içerisinde huzursuzluklara sebebiyet verebilir. Sağlam ve istikrarlı bir iş tercih edeceğiniz günü dört gözle gözlemliyor olabilirler. 

Perşembe günü duygularımızı ve düşüncelerimizi dile getirmekte zorlanmayacağımız bir gün deneyimleyebiliriz. 

Cuma günü rüyalar görebiliriz ve bu rüyalar akraba, yakın çevre ya da kardeşlerimizle ilgili olabilir. Not almayı deneyimleyebilir ve rüyamızı anlamlandırmak isteyebiliriz. 

Cumartesi günü keşfetmek ve gidip görmek istediğimiz birçok yer olması ancak covid-19 sürecinden ötürü gidip göremiyor olmak can sıkıcı olabilir. İş yerimizde ya da rutin yaşantımızda kendi şansımızı kendimizin yaratıyor olması meslektaşlarımız ya da yakın çevremiz tarafından kıskançlıkla karşılanıyor olabilir. 

Pazar günü duygusal anlamda kendimizi ifade edebileceğimiz ilişkilere çekilebiliriz. 


Bu haftaya uyumlu açıların hakimiyeti ile başlıyoruz. İletişim kurduğumuz alanlarda güven arayışımız artabilir. Çevremiz ve arkadaşlarımızla kuracağımız iletişim bizler için önem teşkil edebilir. İsmimizi duyurabileceğimiz işlerin içerisinde olmak bizleri mutlu edebilir. Yakın çevremizin desteğiyle iletişim kanalları yaratabilir ve ortak projelerde bulunabiliriz. Ayakları yere sağlam basan yaşça büyük kimliklerden destek almak ve onlarla organize işler yapmak kendimizi güvende hissettirebilir. 

Haftanın ikinci günü, aile içerisindeki iletişim özellikle de anne ve anne yerine geçen kadın figürler ile konuşmak enerjisel dengemizi korumamıza sebep olabilir. İkili ilişkilerimizde ve partnerimizle olan ilişkimizde uyum arayışlarımız artabilir. Uyumsuz olmak bizleri eleştirel bir yapıya sevk edebilir. 

Çarşamba günü yazım dilimizi kullanmak bizlere ilham kaynağı olabilir. Kardeşler, kuzenler ve yakın çevremizle kurduğumuz iletişim de etkili olabilir. 

Perşembe günü alışverişlerimize ve aşırı para harcamalarımıza dikkat çekmemiz gerekebilir. ‘Nerede hareket orada bereket’ diyebilir ve kendimizi durduramayabiliriz. 

Cuma günü arkadaşlarımızla vakit geçirmek isteyebiliriz. Koruyucu, kollayıcı tavrımız ihtiyaç anında yardıma koşma ihtiyacı yaratabilir. Hiç beklemediğimiz bir anda arkadaşımız için harcama yapıyorken bulabiliriz kendimizi. 

Cumartesi günü yaratıcılığımızı ön plana çıkarmakta zorlanabiliriz. Bu konuyla ilgili olarak enerjinin sıkıştığını düşündüğünüz noktalarda ihtiyaç sahibi kişilere elinizden çıkarmak istediğiniz eşyaları verebilirsiniz. 

Pazar günü ikili ilişkiler ve aşk ilişkilerimizde kendi fikirlerimize uyacak birilerini seçebiliriz. İş değişimleri yaşayabiliriz.  

Mutlaka okuyun: Ekim ayında burçları neler bekliyor?


Önceki ve Sonraki
Haberler