İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Ekim ayında burçları neler bekliyor?

Yoğun bir ay Ekim ayı! Mars retrosuyla birlikte Merkür retrosunun da devreye gireceği, iletişimin ve eğitim konularının sekteye uğrayacağı bir süreç. 2 Ekim’de Koç burcunda Dolunay ve 16 Ekim’de Terazi burcunda Yeniay meydana gelecek. Koç Dolunayı ile yaralarımızı sarmaya çalışacağız…Terazi Yeniayı ile ay ortasında denge kurmaya niyet edeceğiz.

profil
Dolunay Karaca
28.09.2020
Ekim ayında burçları neler bekliyor?

Koç burçları, sizin burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek ay başında 2 Ekim’de! Bir karar aşamasındasınız. Sevdiğiniz kişiyle ya devam ya tamam diyeceğiniz kritik bir ay bu ay. 16 Ekim Terazi Yeniayı ile yeni bir ticari partner, ortaklaşa işler  veya işinize maddi imkan katmak açısından fırsatlar çıkacak karşınıza. Mars ve Merkür retroları bu ay geçmişte kalan olayları yeniden canlandırıyor. 16 Ekim’de Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeniayın etkisiyle bu ay evlilik planları yapabilir, ilişkilerinizi bir adım öteye götürebilirsiniz. Yeni bir ticari partner, ortaklaşa iş yapmak ve işinize maddi imkan katmak açısından da fırsatların yoğun olacağı bir ay diyebilirim. Bu bağlamda gündelik işlerinizin yoğunluğu artarken; sosyal faaliyetler ve hobilerinizle uğraşmak size iyi gelecektir. Sevdiğiniz kişiyle yapacağınız organizasyonlar ve aktiviteler retroların sonucu olarak ertelenebilir.


Boğa burçları; gündelik koşuşturmalarınızın arttığı bir dönem. Yanınızda çalışanlar veya iş arkadaşlarınızla yaptığınız fikirsel birlik sayesinde  çalışma koşullarınızda iyicil etkiler alacaksınız. Sağlık kontrollerinizi düzenleyebilir, uzun süredir başlayamadığınız diyete başlayabilirsiniz. İkili ilişkiler, flört ve aşklar için biraz monoton bir süreç; daha doğrusu gizli aşklar bu dönemde gündemde. 16 Ekim’de Terazi burcunda gerçekleşecek yeniayla beraber çalışma koşullarınızda iyicil etkiler olacaktır. Ayrıca bu ay sağlık kontrollerinizi düzenleyebilir, uzun süredir başlayamadığınız diyete başlayabilirsiniz. İkili ilişkiler, flört ve aşklar için de güzel etkileşimler olduğunu söyleyebilirim. Ev değiştirmek isteyen Boğalar için taşınma fırsatı sunuyor bu ay sizlere veya evinizde birtakım tadilat veya değişiklik yapmak için uygun bir ay. Sadece sıradışı fikirlerinizi kendinize saklamanızda fayda var diyorum sevgili Boğalar, sizi anlamayanlar çok fazla...


Çocuk sahibi olmak isteyen İkizler için bu ay güzel fırsatlar var, aşk ve ilişkiler adına güzel başlangıçlar yapılacak ,sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebileceksiniz. Hobilerinizi geliştirmek, sektör değiştirmek, hoşlandığınız şeylerle daha çok ilgilenmek bu ayın mottosu. Koç dolunayı bu ay sizleri arkadaşlıklarda sınıyor olacak. 16 Ekim’de Terazi burcunda gerçekleşecek yeniayla beraber birbirinize olan aşkınızı itiraf edebileceksiniz. Bütün bunlar olurken içiniz rahat değil bir şeyler eksik gibi sanki arkanızdan iş çevirenlere ve kıskançlara karşı temkinli olmakta fayda var diyorum. Bu ay eşinizin sorumlulukları artabilir ona destek olmalı ,bu ipi beraber göğüslemeye çalışmalısınız .Bazı İkizler için bir karar alma süreci olabilir bu, iç sesinize güvenmelisiniz.


Ekim ayı Yengeç burçları için aile içi problemleri çözmek , eş veya ebeveyn sorumluluğu almak, onların dertlerini dinlemek belki onlara çözüm yolu bulmak açısından  güzel süreçler sunacak.  Aile genişletme yolunda evlilik, söz, nişan gibi organizasyonlar için ise biraz daha beklenmeli. Yeni iş kurma fikri sizi heyecanlandırıyor bu ay. Çalışmayan Yengeçler bu ay yakın çevre ilişkilerinin de desteğiyle yeni bir hobi, el işi, resim, sanat alanlarında kendilerini aktif bulacaklardır. 16 Ekim’de Terazi burcundaki yeniay size ev ve sosyal hayat arasındaki dengeyi hatırlatacak ve buna uyumlu yaşama çalışmalarınızı ve verimliliğinizi her iki tarafa da bölmeniz gerektiğini anlatacak sizlere... Bu ay sonlarında arkadaşlarla ilgili sorunlar ve ufak tartışmalar yaşanabilir. 


Aslan burçları; Ekim ayında yakın çevreniz, komşular, akrabalar, kardeşlerle ilgili gündemler ön planda olacak. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz, kişisel gelişim ve faaliyetlerde etkin olabileceğiniz bu ay; toplantılar, halkla ilişkiler, sosyal yaşam canlılığı içinde olacaksınız. Bu ay kardeşinizle herhangi bir kırgınlık, küskünlük varsa düzeltmelisiniz.  Aşk ise dolu dizgin olacak. 16 Ekim’de Terazi burcundaki yeniay, kardeşinizle iş birliği yapmanızda, aranızı düzeltmenizde ve bu alanda barış rüzgarı estirmenizde etken olacaktır. Para hanenizin yavaş yavaş dolmaya başlayacağı bu ay yeni yatırımlar ve yeni iş gelişmeleri için de olanak sağlamakta. Ay sonunda kendinizi biraz bunalmış ve yorgun hissetmeniz muhtemel de olsa partnerinizin desteği ile bundan sıyrılmanız kolaylaşacaktır. Herkesin gözünün üzerinizde olmasına her ne kadar alışkın da olsanız bu ay bundan biraz bunalmış hissedebilirsiniz.


Ekim ayında Başak burçlarını finansal anlamda büyüme ve yeni kazanç kapıları karşılıyor olacak. Ayın ortasına doğru ödemelerde sorunlar çıkmaması adına hesaplama işlerinizi baştan sıkı tutmalısınız. Aşk için kararsızlık hakim. 16 Ekim’de Terazi burcunda gerçekleşen yeniayla beraber kişisel birikimlerinizi geliştirmek, yeni iş fırsatları ve para alışverişi ile ilgili konular gündeminize oturacak. Merkür’ün bu ay geri harekete geçmesi iletişimsel sorunlarınızı da arttırabilir fakat elinizdeki işlere yoğunlaşıp, hataları düzelterek ağır ilerlerseniz başarı da gelecektir. Fiziksel görünümünüzden etkileyici konuşmalarınıza kadar herkes size hayran. Ay sonuna doğru hukuksal bir problemle karşılaşabilirsiniz veya yurtdışı planlar sıkıntı yaratabilir.


Terazi burçları; Ekim ayında Teraziler tamamen kendilerine yönelmek isteyecekler; fiziki görünümleri, saçları, giyim tarzları ve yeni hobiler ile ilgileneceksiniz …Artık karşı tarafa vermekten yoruldunuz  ve kendinizle ilgilenmeye başlayacaksınız. Bu ay Koç Dolunayı’nda gerginlikler yaşansa da; Terazi Yeniayı’nda başarılı bir işe imza atıyorsunuz. Para geliyor size... 16 Ekim’de sizin burcunuzda gerçekleşecek yeniayla beraber yeniden doğmuş gibi iyi hissedeceksiniz. Bunca zaman değer verdiniz şimdi sıra sizde; değer görmeye başlayacaksınız. Ay sonuna doğru yeni girişimlerinizde kullanmak üzere borçlanabilir, kredi çekme ihtiyacı duyabilirsiniz. Yakın çevre ilişkilerinizde ise temkini elden bırakmamakta fayda var, çizgiyi aşanlar olabilir. Hepinize sağlıklı ve mutlu bir ay diliyorum.


Akrep burçları; gizli kalmış konular, geçmişte yaşanmış sıkıntılar su yüzüne çıkabilir. Veya sizin gibi olmak isteyip de olamayan, sizi kıskanan birileri çevrenizde olabilir ama sizler müthiş sezgilerinizle etrafınızda olup biten her şeyi çözeceksiniz. ‘Ya hep ya hiç’ mantığınızla bu ay ikili ilişkilerinizde de yeni bir boyuta geçebilir var olan ilişkinizi farklı boyutlara çıkarabilirsiniz. 16 Ekim’de Terazi burcunda gerçekleşen yeniayla beraber iç sesinize güvenerek hareket etmeli ve maneviyata yönelmelisiniz. Hiç beklenmedik bir yerden para gelebilir bu ay, umudunuzu yitirdiğiniz bir para veya borcu olan birinin size geri ödeme yapması gibi durumlar da mevcut. Bu parayı, maddi gelirinizi iyi korumalısınız, gelecek dönem olası sıkıntılı günler için kenara atmanızda fayda var.


Ekim ayında Yay burçları, sosyal çevrelerinden her zamankinden daha fazla fayda görecek.  Yeniayla beraber sosyal ortamların en aranılan ismi siz olacaksınız . Yeni bir iş teklifi alabilir, daha fazla çalışabilirsiniz.  Egzersiz ve diyetler için de uygun bir ay. Bunun yanısıra Koç dolunayı ay başından itibaren size bir sürpriz getirecek. Siz ateş elementi dobra bir kişilik olduğunuz için söyledikleriniz bazen yanlış anlaşılabiliyor. Fakat dert etmeyin hepsi çözülecek. 16 Ekim’de Terazi burcunda gerçekleşecek yeniayla beraber sosyal ortamların yine en aranılan ismi siz olacaksınız ve ışık saçacaksınız. Yeni bir iş teklifi alabilir, daha fazla çalışabilirsiniz bu ay kendinizi kanıtlamak adına... Egzersiz ve diyetler için uygun bir ay. Aşk konuları beklemeli.


Oğlak burçları;  toplum önünde sevgi, saygı ve takdir göreceğiniz bir aydasınız. Emeklerinizin karşılıksız kalmadığını ve ilerlemek için her daim bir adım atmak gerektiğini en iyi sizler biliyorsunuz ve bu ay ektiğiniz tohumlar meyve verecek. Yeniayda evlilik konusu gündeme gelebilir. Ay sonunda ise  kendinizi şımartmaya çalışmalı, sağlık ve temizlik konularını abartmamalısınız. Merkür retrosu ile iş alanınızda iletişim aksaklıkları, yanlış anlaşılmalar olabilir. İçinize atmamanızı, her şeyi paylaşmanızı tavsiye ederim ,16 Ekim’de Terazi burcunda gerçekleşen yeniayla birlikte yeni başlangıçlar, yeni kararlar alarak ev ve iş ortamınızı değiştirmek isteyeceksiniz. Ticaret, pazarlama, halkla ilişkiler, yurtdışı ilişkiler açısından verimli bir ay, ufak tefek para alışverişleri gündemde. Fakat hobiler ve size zevk veren, ilginizi çeken şeyler için biraz çekimser bir ay.


Kova burçları; evinizde olmak, ailenizle zaman geçirmek istemenize rağmen buna imkan yaratamamaktan  şikayetçi olabilirsiniz. Bu ay genel olarak eğitim, öğretim, uzak yerlere seyahatler, hukuksal meseleler, yabancılarla ilgili konular veya eşlerin akrabaları ile ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kırgınlıklar ise bu ay son bulacak. Eşinizden maddi manevi destek alacağınız bu ay, kariyerinizde de başarılarınızdan söz ettirmeyi başaracaksınız. Siz genel anlamda iletişime yatkın ve sosyal biri olarak arkadaşlarınız tarafından da aranan ve sevilen bir insansınız buna mukabil Mars ve Merkür retroları ile organizasyonların ertelenmesi veya iptali söz konusu. 16 Ekim Terazi yeniayında ise yeni bir karar alıyorsunuz.


Balık burçları; Ekim ayında Balık burcu kendine ve sorumluluklarına bağlı yaşamayı hedef belirleyecek.  Ortaklaşa fikirlerin arttığı, ödemeler konusunda yeniden yapılanmaya gidilen bir süreçtesiniz. Koç dolunayı ile paranızın kıymetini bilirken; Terazi yeniayı ile sırlar sır olmaktan çıkabilir. Aşk adına da iletişim sorunları gündemde. İş yerinde bugüne dek olmadığı kadar ciddi, tutumlu, sabırlı ve olgun biri haline dönüşecek ,daha disiplinli olacak ve işinize sıkı sıkıya sarılacaksınız. Ev, iş ,aile, kariyer temaları üzerine düşünecek ve aradaki dengeyi oturtmaya çalışacaksınız. Maddi olarak eşinizin kaynaklarının arttığı bir ay olacak ve bu da sizi hayli sevindirecek. Ay sonuna doğru kardeşler ve yakın çevre ilişkilerinizde hareketli günler sizi bekliyor olacak.


Önceki ve Sonraki
Haberler