İYİ HİSSET - ASTROLOJİ

Haftalık burç yorumları (4 Eylül – 10 Eylül)

Bu hafta bütün ön yargılardan arınma ve her şeye sıfırdan başlama zamanı… Çocukluk çağındaki her şeyi soran ve sorgulayan çocuk olma haftası. Ön yargılarımızın bize herhangi bir yarar veya fayda sağlayıp sağlamadığını sorgulayalım. Ön yargılarımız bizim savunma mekanizmamız olup bizi koruyor gibi gözükse de aslında sağlıklı ilişkiler kurabilmemizi de engellerler. Zihin filtresinden geçmeyen ön yargılar bir yerden sonra sosyal ilişkilerimizi de sekteye uğratacaktır. Fobilerinizin altında ön yargılarınız mı yatıyor işte tam da bu hafta bunu keşfetme zamanı

profil
Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı
03.09.2023
Haftalık burç yorumları (4 Eylül – 10 Eylül)

Yükselen burcunuza göre okumalısınız, bilmiyorsanız Güneş burcunuza göre okuyabilirsiniz.

Bu hafta önceliğiniz para yönetimi olabilir. Gelir gider dengesine odaklanabilirsiniz. Beslenme alışkanlığınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Paranızı nasıl daha fazla artırabileceğiniz konusunda yakın çevrenizle konuşmalar, fikir alışverişi yapabilirsiniz. Hafta ortasında ise yakın arkadaşlarınızla bir araya gelmek, sohbet etmek isteyebilirsiniz. Yeni bir ilgi alanına yönelebilir ve bu konuda araştırma yapabilirsiniz. Cuma gününden itibaren ise ev, aile ve yuva konuları gündeminizde olacak. Tüm haftanın yorgunluğunu yuvanızda sevdiklerinizle geçirmek isteyebilirsiniz. Aile büyüklerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.


Hafta başında kendiniz için yapmak istediklerinize odaklanabilirsiniz. Hayatınızda ne olursa sizi daha iyi bir yere taşır konusuna kafa yorabilirsiniz. Haz duyduğunuz konulara yönelebilirsiniz. Hafta ortasında ise değişen maddi koşullarınızı gözden geçirebilirsiniz. Size değer veren kişilerle iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Birçok işi bir arada yapmak isteyebilirsiniz. Çok yönlü oluşunuz birçok kazanç kapısını size açabilir. Hafta sonuna doğru kararlarınızı alırken duygusal ve sezgisel tepkiler verebilirsiniz. Yakın çevrenizin yaşadığı olayların etkisi altında kalabilirsiniz. Fazla koruyucu davranışlar içinde bulunabilir, bu nedenle yakınlarınızı sıkabilirsiniz.


Pazartesi iç dünyanızda oluşan güven ihtiyacınız artabilir. Kime ve neye güveneceğinizi bilemediğiniz bu süreçte kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında ise kendinizi ifade etmek, yaptıklarınızı etrafınızla paylaşmak en büyük motivasyon kaynağınız olabilir. Neşeli tavrınızla insanları etkiniz atına alabilirsiniz. Cuma gününden itibaren ise duygusal ve maddi anlamda kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Maddi kaygılarınız artabilir ve bunu aşmak adına neler yapabileceğinizi düşünebilirsiniz. Bağ kurduğunuz kişileri beslemek, duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamak sizlere iyi gelebilir.


Sosyalleştiğiniz bir hafta sizi bekliyor. Sevdiğiniz şeyleri yapmak sizleri mutlu edebilir. Sizlerle aynı fikirde olan kişilerle bir araya gelebilir, bağlarınızı güçlendirebilirsiniz. Hafta ortasında ise zihinsel tedirginlikleriniz artabilir. Rüyalarınız yoğunlaşabilir. Fikir ve görüşlerinizi kendinize saklayabilirsiniz. Sizden gizlenen şeyler gün yüzüne çıkabilir. Hafta sonuna doğru nostalji içeren şeyler sizleri motive edebilir. Sizde anısı olan şeyleri yad etmek isteyebilirsiniz. Çevrenizde olan bitenle fazla ilgilenebilir ve enerjinizin tükendiğini hissedebilirsiniz.


Bu hafta boyunca hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Sahip olduğunuz kaynaklarla ilgili seçimleriniz, hedeflerinize ulaşmak için mücadele etmenizi sağlayabilir. Kendinizi geliştirmek için koyduğunuz sınırları kaldırmak ve sosyal çevrenizin size ilham vermesi için harekete geçmeniz gerekebilir. Hedefleriniz doğrultusunda yaratıcı düşünmeniz, hayallerinizi besleyebilir ve refah seviyenize odaklanmanız, sahip olduğunuz kaynaklardaki becerilerinizi destekleyebilir. Maddi açıdan daha fazla kazanç elde etme arzusu içinde olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise kendi içinize çekilebilirsiniz. Güvenli alanınız olarak gördüğünüz evinizde kalmak isteyebilirsiniz.


Hafta başında yeni bakış açınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak, bu yönden sizlere fayda sağlayabilir. Farklı kültürdeki kişilerin beslenme şekli dikkatinizi çekebilir, bu yönde araştırmalar yapabilirsiniz. Eğer üniversiteye yeni başladıysanız, güven duyacağınız bir ev arayışı içine girebilir ve bulabilirsiniz. Hayatınızdaki hedef değişimleri söz konusu olabilir. Toplum önünde kendinizi rahat ifade edebilirsiniz. Annenizle hiç olmadığı kadar iletişiminizin arttığını gözlemleyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise aile gibi gördüğünüz kişilerle bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Yeni girdiğiniz ortamlarda sizi eleştiren insanların tutumlarına alınabilirsiniz.


Sizi değişime çağıran bir hafta! Kendinizi değiştirmek için harekete geçmek istediğiniz bir hafta sizi bekliyor. Kendi kararlarınızla değişmek için çaba sarf edebilirsiniz. Yeni bilgiler öğrenmek ve sorumluluklar almak için mücadele etmeniz gerekebilir. Kendi değişiminiz için hedeflerinize odaklanmak, ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlayacaktır. Kendi hayallerinize odaklanmak, sahip olduğunuz yetenekleri destekleyerek kendinizi değiştirmenize yardımcı olabilir. Hafta sonu duygu ve düşüncelerinizi ustaca kullanarak başkalarını etkileyebilirsiniz. Var olan hayatınızdaki konumunuz için aşırı korumacı davranabilir ve kaybetme korkusu yaşayabilirsiniz.


Eşiniz veya ortağınızla geçireceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Ancak, sosyal çevrenizdeki seçimleriniz yüzünden hayatınızdaki kişilerle fikir ayrılıklarına düşebilirsiniz. Bu da birtakım sorunlara yol açabilir. Hafta ortasında ise başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğüne odaklanabilirsiniz. Mistik konulara ilgi duyabilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz. Nefes alamıyor gibi hissedebilirsiniz. Açık havada yürüyüşler yapmak iyi gelebilir. Hafta sonuna doğru ise gelenek ve göreneklerinize olan bağınızı sorgulayabilirsiniz. Farklı görüşteki kişilerle tanışmak ufkunuzu genişletebilir. Başka ülkelere gitmek isteyebilir, bu konuda adım atabilirsiniz. Hak, hukuk, adalet konusularına takıntı yapabilirsiniz.


Bu hafta dolu dolu geçecek ve önceliğiniz sorumluluklar ve hedefler olacak. Yeni haftaya hazır mısınız? Kararlarınız, yeni sorumluluklar almanıza sebep olabilir ve bu da yoğun bir hafta geçirmenize neden olabilir. Kendinize biraz zaman ayırın ve aileniz veya arkadaşlarınızla birlikte olmanın tadını çıkarın. Sorumluluklarınızın artması sizi değiştirebilir, ancak hedeflerinize ulaşmak için gerekli olan becerileri öğrenmenize de yardımcı olabilir. Kariyerinize odaklanın ve hedeflerinize ulaşmak için bu becerileri kullanın.


Hafta başında kendinize zaman ayırmak, size keyif veren şeylerle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Yeni ilgi alanlarına yönelebilir ve sevdiğiniz kişi ile beraber aktivitelerde bulunabilirsiniz. Aşırı keyfinize düşkünlük görülebilir. Hafta ortasında ise gün boyunca yaptığınız işlerde sürekli hareket halinde olmak sizi yorabilir. Zihniniz sürekli meşgul olabilir. Hafta sonuna doğru ise ikili ilişkiler gündeminizde olacak. Sevdiklerinizle bir arada olmak isteyebilirsiniz. Kalıcı adımlar atmak isteyebilirsiniz. Hayatınızdaki kişilerin ihtiyacını karşılamak önceliğiniz olabilir.


Bu hafta aile içi konulara odaklanacaksınız. Geniş ailenizde olan olaylar veya evinizdeki değişiklikler, sorumluluklarınızın artmasına neden olabilir. Bu noktada, ailenizle iletişim kurmanız ve onların düşüncelerini almanız olaylara farklı açıdan bakmanıza yardımcı olabilir. Refah düzeyinizdeki zorluklarla başa çıkmak için, daha fazla zaman ayırmanız gereken şeyleri belirlemenize yardımcı olacak bazı adımlar atabilirsiniz. Bu adımlar arasında, günlük rutininizi gözden geçirmek ve gereksiz harcamaları azaltmak yer alabilir. Ayrıca daha fazla gelir elde etmek için alternatif yollar araştırabilirsiniz. Sıra dışı konulara ilginiz aratabilir. Araştırmalar yapabilirsiniz. Bunlar yoga, meditasyon veya astroloji gibi uygulamalar olabilir. Bu konulara yönelmek; haftanın zorlayıcı açılarını, sakinleştirici etkileriyle zihninizi ve bedeninizi dengelemenize yardımcı olabilir.


Bu hafta, yakın çevreniz ve iletişim tarzınızla ön planda olabilirsiniz. Kendi değerlerinize uygun insanlarla iletişim kurmak, iletişimdeki zorluklarla başa çıkmanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda, aile içinde motivasyonunuzu korumak için sınırlar belirlemek isteyebilirsiniz. Boş zamanlarınızda iletişim araçlarınızı genişletebilirsiniz. Örneğin kitap okumak, podcast dinlemek veya bir yabancı dil öğrenmek; iletişim becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Kendinize denk tuttuğunuz insanlara odaklanmanız, onlarla ilgili kararlar almanızı kolaylaştırabilir ve bu kararları desteklemek için iletişim becerilerinizi kullanabilirsiniz.


Önceki ve Sonraki
Haberler
istanbul psikolog psikolog